Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Znaci ko hoce da predje na S24U zbog ekrana, onaj ekran sa smanjenim odsjajem radi posao, ali imajte na umu da radi posao bez zastite.

Cim stavite staklo neko zastitno, eto opet refleksija.
 
dobra fora ovo sa translate ... odlicno !!! vec vidim opseznu namenu ali i sve opste prihvatanje ovakve opcije na ostalim uredjajila/tastaurama jer ne verujem da ce moci da zadrze kao striktno njihov proizvod
 
Jest. Pokazujem klincu na telefonu ovaj gimik a on kaze pa ja to imam na mojem telefonu o_O
 
Pa to je prodavanje magle, koje je Apple davno počeo i sad ga hrabro prati i Samsung. Biće još gore verovatno ako ovako nastave, sa svim pretplatama za ovce.
 
Da li se još nekome dešava pri fotografisanju ili snimanju videa (default kamera aplikacija) da je scena malo zamućena prilikom zumiranja koje nije predefinisani ceo broj (2x, 3x, 10x, 30x itd kod fotografije, odnosno 2x, 3x, 10x i 20x kod videa)?

Recimo ako snimam video pri zumu od 10x, scena je relativno čista, međutim ako zumiram na 10.4x ili odzumiram na 8.6x, dolazi do zamućenja i gubitka oštrine. Ovo važi i za fotografije i za video.

Da li postoji rešenje ili je jednostavno takvo sočivo?

S23 Ultra je u pitanju.
 
Probaj da isključiš auto lens switch pa probaj.
 
Da li se još nekome dešava pri fotografisanju ili snimanju videa (default kamera aplikacija) da je scena malo zamućena prilikom zumiranja koje nije predefinisani ceo broj (2x, 3x, 10x, 30x itd kod fotografije, odnosno 2x, 3x, 10x i 20x kod videa)?

Recimo ako snimam video pri zumu od 10x, scena je relativno čista, međutim ako zumiram na 10.4x ili odzumiram na 8.6x, dolazi do zamućenja i gubitka oštrine. Ovo važi i za fotografije i za video.

Da li postoji rešenje ili je jednostavno takvo sočivo?

S23 Ultra je u pitanju.
Menja sociva, od 10x na gore koristi taj od 10x a ispod toga koristi onaj x3
 
Naravno da ne treba, ali tel mu prebacuje sa x10 na x1 pa digitalno uvećava, pogotovu ako su malo mračniji uslovi.
 
Ako su mracni uslovi, i auto lens ukljucen, vraca na glavnu kameru pa cak i na 10.1 itd
Sva sreca ima ova opcija, ranije nisi mogao da stavis koju ce da koristi nego on sam izabere( note 9 pa cak i jabuka 11 pm mi je isto tako radila)
 
Dao sam klincu moju ultru a uzeo obican s23 od njega.Pitanje je kakva je situacija sa baterijom jel moze da izdrzi malo jaci dan.
 
4.5 sata SOT. Ako ti je sve upaljeno + ako koristiš Android Auto recimo pola sata ide to i manje
 
Ubaceno je to odmah, ali sam mislio da je to podesavanje u osnovnim podesavanjima kamere.
Reseno sve, zahvaljujem.
 
Sve je to super, ali koliko će to da košta sve na kraju kada krenu da naplaćuju? Da se razumemo odmah, podržavam svakog developer-a, plaćam uredno sve apk i pretplate za apk koje mi trebaju itd., ali ovo je nešto gde je klizav teren jer ne znaš koji deo je Samsung-ov, koji Google-ov. Samsung je ubacio u svoj sistem AI koji je od Google-a, a da se plaća i na jednoj i na drugoj strani malo je realno. I upitna je verzija androida jer ako imaš recimo A13 koji rdi savršeno, a na A14 je došao AI, mora da se diže verzija sistema. I dalje sam mišljenja da mi Ultra bolje radi na A13 nego na A14 verziji.
 
Nazad
Vrh Dno