Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Nova verzija Air Commanda donosi poboljšanje u pogledu stabilnije veze sa S Penom.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230307_101702_Galaxy Store.png
    Screenshot_20230307_101702_Galaxy Store.png
    97.5 KB · Pregleda: 113
Jedna veoma bitna stvar kod smart switch-a je sto nece migrirati sadrzaj authenticator aplikacije (i treba tako da bude realno) i sto ako formatiras stari telefon bez da to prebacis naknadno obrao si bostan. Ja sam se tako mlatio 3 dana sa helpdeskom zbog posla, a izgubio pristup nekim aplikacima zauvek jer ne mogu da potvrdim da sam to ja pa da deaktiviram stari uredjaj....
Stari telefon ne formatiram dok sve ne isproveravam, znaci, jedno nedelju dana minimum.
 
Ebiga, imas luksuz da ne moras da prodas stari brzo, ili da menjas sa doplatom kao sto pretpostavljam da vecina radi :)
 
Ebiga, imas luksuz da ne moras da prodas stari brzo, ili da menjas sa doplatom kao sto pretpostavljam da vecina radi :)
Usputna informacija, za one koji se u nekom trenutku budu odlučili za neki trade-in preko Samsunga ili Amazona vani, kada vam stigne novi telefon imate nedelju dana da pošaljete onda stari, tako da bude dovoljno vremena za migraciju.
 
I ja, smara me sto preko operatera moram da platim telefon 600e vise nego za kes, i da dobijem duplo goru a duplo skuplju tarifu. Razuma bez...
 
Zanimljivo je da Samsung ne pegla nedostatke na svom najnovijem telefonu (kamere i S- pen), već izbacuje samo security update već dugi put.
Bukvalno moja poruka pre te koju si citirao kaže da je izbačen i update koji poboljšava stabilnost veze sa S Penom.

Bitno je napomenuti i da kameru, ostali softver i sam OS (tačnije One UI) rade različiti timovi i različitom dinamikom će dolaziti poboljšanja za sve od navedenog.
 
Kome treba, lepa cena
Screenshot_20230307_103950_KupujemProdajem.jpg
 
Na koji mail pisati u vezi slusalica, nikakv mail ne dobih posle prijavljivana na onu promociju ?
 
Ja sam u iskusenju da predjem sa 14 PM na S23 Ultra. Ono sto sam uzivo video mi se jako svidja.
Ako pređeš nećeš pogrešiti, telefon radi kao metak. Takođe imam 14pm i u razmišljanju sam oko S23U.
 
Ja sam u iskusenju da predjem sa 14 PM na S23 Ultra. Ono sto sam uzivo video mi se jako svidja.
Ja koji ceo zivot koristi Samsung i kome Iphone ne odgovara( kupio cerci) to ne bih nikada uradio. Iphone zadnje 3-4 generacije radi odlicne telefone koji kostaju isto kao Samsung a kasnije u prodaji vrede vise
 
MTS 200K, KP 120K, zasto je razlika 80K dinara? :cry:
 
@Milenijumkv za cenu u kasnijoj prodaji i da rade si u pravu, ali iskreno ruku na srce S23U je odličan telefon. Ne znam da li mu se može naći neka zamerka. Ako se i nađe to su neke glupe sitnice koji ima svaki proizvođač.
 
Другари, извињавам се што сам распалио ватру око језика на телефону, нисам имао лошу намеру :)
Немам ја ништа против ни Зорелија, нити било кога од вас. Вероватно сам брзоплето одреаговао :) надам се да не замерате.

Мислим да се око већине ствари слажемо. Наравно да свако од нас има право да буде у криву и пише ћирилицом или abcčedom. Него у последње време, силом прилика, већи део свог радног времена проводим с кодирањем, и пи.дим кад ми нешто пукне због глупости, а све због знакова који нису подржани.
Па сам на то и мислио кад сам написао да сам алергичан кад на телефонима видим било шта сем енглеског. Још једном, извините, није било лоше намере :) требало је вероватно да образложим мало боље.

Нисам знао да Xiaomi има српски, свака част!


Елем, да не буде и ово написаније комплетан off-topic: добио сам зелено светло од драге за ѕ23u :) тако да ће бити зелен
 
Kada si prijavio? Ja sam nesto kasnije nego drugi (oko 20.02.), pa ne očekujem da mi stigne mozda jos neko vreme.
 
Kada si prijavio? Ja sam nesto kasnije nego drugi (oko 20.02.), pa ne očekujem da mi stigne mozda jos neko vreme.
Opušteno, ja sam se registrovao i posle tebe, 23.02. čini mi se pa sam im svejedno malopre poslao mejl gde ih molim za informacije o registraciji, nikad se ne zna, bolje pokušati
 
Djidji, Boško, jel ste bili prijavljeni za live event?
Sad sam pogledao, ja se prijavio 21.
 
Djidji, Boško, jel ste bili prijavljeni za live event?
Sad sam pogledao, ja se prijavio 21.
E, to stvarno ne mogu iskreno da ti kažem. Sećam se da mi je stigao mejl pred event i sećam se da sam ulazio i kliktao na linkove u mejlu, ali da li je to bilo dovoljno ili sam morao negde da popunim podatke za prijavu - to stvarno ne znam. Ali čovek se uvek može nadati 😃
 
Sta donosi taj novi update? Uradih root juce pa da vidim da li da odmah jurim clean install ili da uradim update
 
Nazad
Vrh Dno