Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Не узбуђуј се превише око боја, шта да кажу ови мушкарци што су наручили крем или лаванду? Или шта ја да кажем што носим бронзани N20U неколико година🙂.
Haha, u pravu si 😄
Ma obicno sam providne maske nosila, pa zato. A onaj bronzani i nije nesto zenska boja, sta znam, valjda sto je ugasna i tamnija boja. Dok su kod S21 ona ljubicasta, tj lila i roze bile bas zenske boje. Ja sam imala S9 lila, sad mi je Note 10 pink, red je da malo odstupim 😆
 
Pojavila se i meni opcija da se registrujem za slušalice u sam.. memebers aplikaciji.. razumeo sam sve korake osim gde se traži da se prilozi izjava o saobraznosti.. u paketu koji sam preuzeo u posti od mts od dokumenata je bio ugovor o korišćenju box paketa kao i prilog samog box paketa sa uslugama kao i izjava o odustanku ugovora.. ali nigde nema reci o saobraznosti??
 
Pojavila se i meni opcija da se registrujem za slušalice u sam.. memebers aplikaciji.. razumeo sam sve korake osim gde se traži da se prilozi izjava o saobraznosti.. u paketu koji sam preuzeo u posti od mts od dokumenata je bio ugovor o korišćenju box paketa kao i prilog samog box paketa sa uslugama kao i izjava o odustanku ugovora.. ali nigde nema reci o saobraznosti??
U prevodu, garantni list 😉 Ranije je to bio Raoming, mislim da je i sada...
 
Pojavila se i meni opcija da se registrujem za slušalice u sam.. memebers aplikaciji.. razumeo sam sve korake osim gde se traži da se prilozi izjava o saobraznosti.. u paketu koji sam preuzeo u posti od mts od dokumenata je bio ugovor o korišćenju box paketa kao i prilog samog box paketa sa uslugama kao i izjava o odustanku ugovora.. ali nigde nema reci o saobraznosti??
Slikaj im ugovor, tako sam ja za S22 Ultra uradio, sve bilo u redu.
 
I S22U sazreva po Geekbench-u 6 😁
Screenshot_20230215_081310_Geekbench 6.jpg
CPU
Screenshot_20230215_081716_Geekbench 6.jpg

OpenCL

Screenshot_20230215_082009_Geekbench 6.jpg
I Vulkan
 
Jel nije bila priča da je rame uz rame sa A16 bionic? Single score mi je baš slab nešto.

Jel to verzija 6 ili 5?

Moze i gpu test?
Bok,
ovako ide po verzijama:
5
Stock: 1541 / 4760
Lite: 1351 / 4844
6
Stock: 1962 / 5133
Lite: 1809 / 5186
6 GPU je 9089

Koliko je sada slabo ili jako naspram A16 nemam pojma ali recimo prema SD870 je cca 50% jači i to se jako dobro vidi.
Znam da nije neka usporedba ali to jedino imam uz ovoga, poco F3.
Stvarno, ovo radi fenomenalno, nikakvih trzuckanja, ništa, šta god da mu radim.
A po Geekbenchu, verzija 6 se manje fokusira na single core:
"...The new Geekbench 6 seriously reduces focus on single-core CPU tests. Primate Labs says the number for the main core is no longer so important as real-world use cases extract power from different parts of hardware. Machine learning is also on the rise, meaning the multi-core CPU result is also revamped..."
 
Jel zna neko da mi kaze kada kupujem telefon (neotpakovan) od nekog ko je uzeo u MTS-u kroz ugovor na sta treba da obratim paznju? Kako ostvarujem garanciju bez te osobe? Moze li mene neko da vija ako on prestane da placa ugovor i slicno?
 
Uzeo sam danas u Uscu foliju onu sto se sece po meri u smart areni 1000din. Otisak radi odlicno, folija od ivice do ivice. Videcemo kako ce se pokazati. Pre sam uzimao one navodno neunistive i skupe folije u mobile outfitters-u za ceo telefon za sestru koja svaki telefon unisti pa je unistila i te folije i telefon.
Da li je ta folija tanja od outfitters?
 
Kad promućkam lagano telefon, čuje se tupo i blago zveckanje, zna li neko o čemu je reč? Inače sve radi kako treba.
 
Kad promućkam lagano telefon, čuje se tupo i blago zveckanje, zna li neko o čemu je reč? Inače sve radi kako treba.
OIS, као и на већини претходних Самсунг флегшипа, то је "нормално".
 
Jel zna neko da mi kaze kada kupujem telefon (neotpakovan) od nekog ko je uzeo u MTS-u kroz ugovor na sta treba da obratim paznju? Kako ostvarujem garanciju bez te osobe? Moze li mene neko da vija ako on prestane da placa ugovor i slicno?
Po recima tete u servisu, cak ti ne treba ni garancija. Samo ga odneses u Promobi. Ti ces ga i preuzeti. Jedino sta ne mozes bez vlasnika je da preuzmes novi telefon, ako taj otpisu...
Ja sam ipak svima na memorandumu firme dao ovlascenje da mogu i da preuzmu i dao i fotokopiju racuna...
 
Šta znači ovo enterprise edition? Nisam viđao to na kutijama s23u.
Screenshot_20230215_105503_KupujemProdajem.jpg
 
Ajd i ja da pitam zaboravio sam da li je receno, je li to ista folija kao sto je bila fabricka na s21 seriji recimo?
 
Šta znači ovo enterprise edition? Nisam viđao to na kutijama s23u.
Pogledajte prilog 376257



The complete package for mobile workspace​



With Knox Suite, Galaxy Enterprise Edition is simple to set up out of the box and comes with security maintenance releases throughout the device's lifetime. From security to deployment and management, the Enterprise Edition provides you with efficient ways to implement your mobility strategy.


Valjda je razlika u Knox Suite-u i samsung podršci i namenjen je za poslovnu upotrebu, za firme... Mada, nagađam samo...
 
Kad promućkam lagano telefon, čuje se tupo i blago zveckanje, zna li neko o čemu je reč? Inače sve radi kako treba.
Opticka stabilizacija na kamerama i objektiv periskopske kamer t.j. njen mehanizam. Opusteno tako je na svakom tel koji ima OIS.
Jel zna neko da mi kaze kada kupujem telefon (neotpakovan) od nekog ko je uzeo u MTS-u kroz ugovor na sta treba da obratim paznju? Kako ostvarujem garanciju bez te osobe? Moze li mene neko da vija ako on prestane da placa ugovor i slicno?
U tom slucaju garanciju ostvaruje samo potpisnik ugovora(garancije). Nista nisi potpisao pa ni nemas nikakvu obavezu.
 
@= IGY = da se samo nadovezem- ako on prestane da placa, uzece ti tel, neko je davno pricao o tome ovde na forumu da je imao problema.
 
Slikaj im ugovor, tako sam ja za S22 Ultra uradio, sve bilo u redu.
Tri zasebne stavke traže.. ako u prvu stavku traže kompletan ugovor a u treću dokaz o imei broju.. šta onda da priložim kao izjavu o saobraznosti.. da priložim isto što i prilažem za stavku 1 kompletan ugovor..



Screenshot_20230215_125719_Chrome.jpg
 
Tri zasebne stavke traže.. ako u prvu stavku traže kompletan ugovor a u treću dokaz o imei broju.. šta onda da priložim kao izjavu o saobraznosti.. da priložim isto što i prilažem za stavku 1 kompletan ugovor..



Pogledajte prilog 376272
Da, da, tako sam i ja, gde se sve vidi, gde je kupljeno, sta kako, i posle par dana mi stigla potvrda mejlom
 
Jel moguće da se dobiju slušalice ako nisi bio prijavljen za dogadjaj? Ja se prijavio pa šta bude.
 
Da, da, tako sam i ja, gde se sve vidi, gde je kupljeno, sta kako, i posle par dana mi stigla potvrda mejlom
Jel ovo sadrzaj emaila?
"
Poštovani,

Vaša registracija je prihvaćena.

Nakon provere priložene dokumentacije primićete e-mail sa više informacija o statusu vaše registracije.

Lep pozdrav,

Vaš Samsung"
Ili si dobio i taj mail o statusu registracije?
Ja dobio samo ovo kad sam se registrovao.
 
Jel ovo sadrzaj emaila?
"
Poštovani,

Vaša registracija je prihvaćena.

Nakon provere priložene dokumentacije primićete e-mail sa više informacija o statusu vaše registracije.

Lep pozdrav,

Vaš Samsung"
Ili si dobio i taj mail o statusu registracije?
Ja dobio samo ovo kad sam se registrovao.
Ja nisam ni dobio takav mail. Registrovao sam se još u subotu. Kad pokušam ponovo kaže da je već korišćen IMEI.
 
Ja nisam ni dobio takav mail. Registrovao sam se još u subotu. Kad pokušam ponovo kaže da je već korišćen IMEI.
Da nisi izabrao loš ID prilikom odabira verzije?

Meni IMEI izašao tek kad sam izabrao dobar ID.

Nakon slanja odmah dobio mail da je uspešna registracija i da čekam da se obradi dokumentacija ali ne verujem da ću da dobijem jer nisam bio prijavljen za dogadjaj. Ipak, nada poslednja umire.

Moraju da budu zadovoljni prodajom. Ne sećam se da ijedan telefon ovako brzo planuo kod operatera.
 
Jel ovo sadrzaj emaila?
"
Poštovani,

Vaša registracija je prihvaćena.

Nakon provere priložene dokumentacije primićete e-mail sa više informacija o statusu vaše registracije.

Lep pozdrav,

Vaš Samsung"
Ili si dobio i taj mail o statusu registracije?
Ja dobio samo ovo kad sam se registrova

Jel ovo sadrzaj emaila?
"
Poštovani,

Vaša registracija je prihvaćena.

Nakon provere priložene dokumentacije primićete e-mail sa više informacija o statusu vaše registracije.

Lep pozdrav,

Vaš Samsung"
Ili si dobio i taj mail o statusu registracije?
Ja dobio samo ovo kad sam se registrovao.
Isto i ja sam dobio samo taj mail.
 
Nazad
Vrh Dno