Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

A kod.mene u zadnje vreme signal sve gori i gori
Dok je.bio Telenor sve bilo odlicno ,sada sve vise prekida itd
Njihovo objasnjenje sve u redu a nije
Sad da samo.ja imam problem pa.ok ali ljudi sa razlicitim modelima imaju problem,znaci nije.do telefona.
Tako da posle 20 god,pozdravicemo se ,sad gde ,videcemo.za 12.meseci
Mada realno.svi.su krs
 
A kod.mene u zadnje vreme signal sve gori i gori
Dok je.bio Telenor sve bilo odlicno ,sada sve vise prekida itd
Njihovo objasnjenje sve u redu a nije
Sad da samo.ja imam problem pa.ok ali ljudi sa razlicitim modelima imaju problem,znaci nije.do telefona.
Tako da posle 20 god,pozdravicemo se ,sad gde ,videcemo.za 12.meseci
Mada realno.svi.su krs
Odakle si , svakako i taj problem sa signalom JEDE bateriju!
 
Jel imao neko problem da se konstantno s22 ultra restartuje 10puta i samo vrti u krug.
Kao da sam nekad negde cuo nesto u vezi toga, ali ne mogu da nadjem
 
Stara boljka exynos-a 2200, jedni su imali dosta problema sa zamrzavanjem i restartovanjem dok su drugi pricali da nemaju problema. Kako se kome zalomilo
 
@Njegos96 odavno S22 ultra ima brdo problem u nekoj određenoj seriji. Neki nisu imali nikad a neki od prvog dana do sada. Što je kolega iznad post naveo su bili najveći problem.
 
Stara boljka exynos-a 2200, jedni su imali dosta problema sa zamrzavanjem i restartovanjem dok su drugi pricali da nemaju problema. Kako se kome zalomilo
Možeš li ući i skinuti aplikaciju "AIDA64" i udješ u CPU sekciju ako možeš slikaj kao što sam ja dolje
Nikad nisam imao taj problem..
 

Prilozi

  • Screenshot_20240403_205822_AIDA64.jpg
    Screenshot_20240403_205822_AIDA64.jpg
    87.4 KB · Pregleda: 70
Nemam s22u, imam s23u. Ako ti nešto znači ovako je kod mene
 

Prilozi

  • Screenshot_20240403_215411_AIDA64.jpg
    Screenshot_20240403_215411_AIDA64.jpg
    89.8 KB · Pregleda: 40
U vreme kada su se restarti dešavali, to je bilo potpuno nepredvidivo, i nikada više puta uzastopno. Hvala Bogu, na mom aparatu se ne dešava više od 6 mesecu unazad.
Ovo kod tebe je baš (bar meni i mojim praćenjima raznih foruma) apsolutno neuobičajeno
 
Restartovao se tad ko zna koliko puta dok nisam stigao da odem do A1, tamo uspeli nekako da ga upalimo i radio par sati i posle povremeno se desi opet. Videću ako ne pomogne ni vracanje na fabricka, onda u servis.
 
Vrati ga na fabricka podesavanja, pa kako bude. Secam se da je fabricki reset pomogao, ali da posle nekoliko dana bude kao pre. Neko od kolega je rekao da je problem u modemu i da bi trebao neki abdejt da popravi skoro sve, ali ocigledno da nije resilo 100% problema.
Ne bi bilo lose ako ti poprave uredjaj da predjes na s23 seriju, nece ti biti velika doplata.
 
Meni je nakog UI 6.0 svaki restart prestao, a pre su znali desavati, ako nisi updateovao softver da probas i to
 
Zanimljivo.. Imamo istu reviziju Processora al ja nemam restarte.. Moguće da se nedje telefon baš pregrejao pa gubi kontakt (moguće na samom processoru) probaj da zamjeniš u servis al ako odbiju.. Najvjerovatnije moraće da ide na "reball"(ponovno lemjljenje procesora) nisam upoznat da iko to radi i Srbiji.. A na kraju krajeva može biti do softvera 🙂‍↔️
 
Danas drustvo malo testirao sa drugarom kamere s22 ultra snapdragon i 15 pro max.Verovali ili ne i skoro svakoj sitiaciji s22U je bio ostriji doduse iphone je bolje gadjao boje prirodnije al to sam i znao od ranije.Na zoom se jako dobro drzi 15pm na 10x je za nijansu bolji s22u.Video snimak nista toliko drasticno nije bolji kolko sam mislio. Bolji je u senkama svetliji,dok je s22 znao biti u nekim kadrovima tamniji i tecnije radi snimak pogotovu 4k 30fps gde 15pm deluje stvarno dobro da samaung sa u 4k 30fps deluje kao da "taljega".Sve u svemu s22U se itekako dobro drzi i sa najacim danasnjim flagovima po pitanju kamere.
 
Početkom maja One 6.1 sa AI mogućnostima
 

Prilozi

  • Screenshot_20240415_104450_X.jpg
    Screenshot_20240415_104450_X.jpg
    114.8 KB · Pregleda: 33
  • Screenshot_20240415_104440_X.jpg
    Screenshot_20240415_104440_X.jpg
    113 KB · Pregleda: 34
Nazad
Vrh Dno