Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Super, mesecima sam na relaciji kuća-pos'o pos'o-kuća i sada će da ga (ako i to Bog da) isporučuju poslednje sedmice kad sam tri dana van Bgd na službenom putu... Marfi je čudo...
 
Isti slučaj.
Zato sam pitao: šta ako nisam trenutno u blizini - odgovor je bio da nije problem i da ću moći da se dogovorimo za kasniju isporuku
 
Je li neko skinuo Samsung wallet? Kombinuju Samsung pay i Samsung pass. Ima neka fora sa poručivanjem njihove kartice pa koliko sam ukapirao, contactless payment preko wallet-a sa njihovom karticom koja se dopunjuje.
 
Da čim sam otpakovao fon iz kutije mi je ponuđen taj update
Realno idalje nisam zadovoljan sa baterijom i kamerom , ali još uvek ni nemam vremena da preterano čačkam.
 
Kupio sam S22+ preko oglasa,uzet u A1.
Čitam pišete o poklonima nekim,kacite neke kontakte xyz,registracije se pominju. Iscitacu vaše zadnje poruke,nego ako nekog ne mrzi,čisto da ne propustim, o čemu se radi ako moze da mi pojasni? Imam li pravo na neki poklon kao korisnik Samsung telefona,neka registracija treba ili sta je u pitanju? 😃
 
Kupio sam S22+ preko oglasa,uzet u A1.
Čitam pišete o poklonima nekim,kacite neke kontakte xyz,registracije se pominju. Iscitacu vaše zadnje poruke,nego ako nekog ne mrzi,čisto da ne propustim, o čemu se radi ako moze da mi pojasni? Imam li pravo na neki poklon kao korisnik Samsung telefona,neka registracija treba ili sta je u pitanju? 😃
To vazi za telefone uzete u preorderu. Ali svakako, i da se prethodni vlasnik nije registrovao na samsung members aplikaciji, ti ne bi mogao jer je istekao rok za prijavu. (Bio do sredine ili kraja maja, slagacu te)
 
Isto panoramom, samo okreneš telefon naopačke. Prvo za 90° da se promeni orijentacija i onda opet za 90° i to je to. Ako brzo okreneš, neće stići da se rotira.

To vazi za telefone uzete u preorderu. Ali svakako, i da se prethodni vlasnik nije registrovao na samsung members aplikaciji, ti ne bi mogao jer je istekao rok za prijavu. (Bio do sredine ili kraja maja, slagacu te)
Hvala lepo
 
Je li neko skinuo Samsung wallet? Kombinuju Samsung pay i Samsung pass. Ima neka fora sa poručivanjem njihove kartice pa koliko sam ukapirao, contactless payment preko wallet-a sa njihovom karticom koja se dopunjuje.
Da odgovorim sam sebi, probao, lepo izgleda ali dzaba kad ovde kod nas nista ne funkcionise i ne moze da se poruci kartica i aktivira usluga. Taman sam mislio da cu moci lepo da se zezam sa tim posto ova sugava Mobi Banka ne podrzava contactless placanje preko NFC-a, ali nistaaa.
 
US_Menu-1024x2276.jpg



Galaxy users in six markets — France, Germany, Italy, Spain, the UK and the US, can simply open Samsung Pay or Samsung Pass app from their eligible Galaxy devices and follow prompt to update and migrate to Samsung Wallet, or visit the Galaxy Store to learn more.

 
Poslednja izmena:
Da odgovorim sam sebi, probao, lepo izgleda ali dzaba kad ovde kod nas nista ne funkcionise i ne moze da se poruci kartica i aktivira usluga. Taman sam mislio da cu moci lepo da se zezam sa tim posto ova sugava Mobi Banka ne podrzava contactless placanje preko NFC-a, ali nistaaa.
Isti slučaj i kod mene, koristim Mobi banku i OTP banku, nadao sam se da će Samsung Wallet biti rešenje za NFC plaćanje, pošto Mobi banka (app banke) ne podržava NFC plaćanje, ali ništa. Baš me nervira što Samsung pay (sada Samsung Wallet) nije dostpan u Srbiji ,a Apple pay jeste. Samsung ima kancelariju u Beogradu, ne znam zašto Samsung Pay nije dostupan kod nas.
 
Iju i zaboravio sam koliko je veliki i težak "note" telefon...posle sat vremena korišćenja, kada uzmem s21 u ruke, preporodim se. Sve je to lepo, brzo (čak se nije ni zagrejao telefon ko neki ranije posle vraćanja podataka i inicijalnog podešavanja) ali apsolutno napredak od ispod 10% po meni u odnosi na Note20 Ultra.
 
radi telefon i dalje ok :) jedino sto piknem malo diablo immortals u slobodno vrema 20 -30 min, mob se ne greje tom prilikom

ali ti preorder pokloni ajoj, stigao mob 23.03. tada sam se i registrovao otprilike a dobio sam mail da mi je registracija odobrena tek 07.06.
"isporuka poklona biće izvršena u periodu do 30.06.2022. na adresu koju ste naveli prilikom prijave na Samsung Members aplikaciji" - ja nemam pojma koju sam adresu naveo, da li firminu, da li staru kucnu adresu ili novu kucnu adresu - niti imam pojma kako da proverim - pokusavao sam da nadjem na onoj members aplikaciji, ili sam slep ili tupav ne mogu da nadjem

a sta je najsmesnije, za s22+ drugi mob koji sam isto uzeo preko firme, sam prijavio na members pa neke 3-4 nedelje kasnije nego svoj, i tamo vec stigao poklon - vajrles punjac, obican punjac, 2 kabla, i sluske lol
 
a sta je najsmesnije, za s22+ drugi mob koji sam isto uzeo preko firme, sam prijavio na members pa neke 3-4 nedelje kasnije nego svoj, i tamo vec stigao poklon - vajrles punjac, obican punjac, 2 kabla, i sluske lol
Nije to smešno, to je žalosno. Zato je prilikom registracije i bilo da li si pravno ili fizičko lice. A Samsung kao i ostale korporacije, boli ih uvo za običnog korisnika čak i kada je odnos 99:1, bitno je da titraju jaj*a firmama.
 
Keva još uvek nije dobila sluške uz svoj službeni S22U ;)
 
Ponuda da dam svoj S21U i 350 evropa za S22U nov, je dobra ili da se zadržim na S21U? Realno ću verovatno dobiti 10-15% više, ali da li je vredno doplate na telefonu na kome sve radi savršeno...po meni ne, ali da čujem i mišljenja korisnika iz prve ruke :). Hvala :).
 
Koliko god kontraindikatorno po mene bilo, ne isplati se! Osim ako baš nisi fan tog "kocka" dizajna (kao mi mnogi) i ne koristiš olovkicu u velikoj meri, preskoči.
 
Uspeo sam juce na jedan od 3 postavljena broja u ovoj temi da dobijem nekog, i da mu objasnim sve sa pravne strane. Rezultat, neki "Sasa" mi se javio na viber danas da vidi da li sam kuci posle 17:30 da mi isporuci samsungove slusalice. Na moje pitanje da li je i punjac u paketu, odgovori da ne zna, sve mu je u autu a on na poslu, pa ako su poslali dobicu :D Javljam sta ce biti danas posle 17:30

Telefon porucen 22/02, stigao 26/03, tek 15/04 stigao mail da je odobrena registracija, i evo danas ce nadam se biti isporucen poklon(ali tek posle intervencije)
 
Meni je dizajn Note serije najlepsi, samo je pitanje glave.
 
Iju i zaboravio sam koliko je veliki i težak "note" telefon...posle sat vremena korišćenja, kada uzmem s21 u ruke, preporodim se. Sve je to lepo, brzo (čak se nije ni zagrejao telefon ko neki ranije posle vraćanja podataka i inicijalnog podešavanja) ali apsolutno napredak od ispod 10% po meni u odnosi na Note20 Ultra.
Ja jos uvek ne mogu da se naviknem, 2 nedelje vec koristim. Posle s10+ ovo je stvarno ogroman i tezak telefon s22U. Svaki dzep je mali, sorc i trenerka da ne pricam. Vec sam poceo da razmisljam koje su mi opcije za zamenu....
 
S22 Ultra se ne nosi u džepu, mora torbica za ovako veliki telefon. Lični ni dok sam koristio S6, S9 i ostale manje telefone nikada nisam moga da nosim telefon u džepu, bez obzira koliko je mali telefon smeta mi u džepu, zato sam navikao već skoro deceniju da uvek nosim torbice sa sobom i onda mi svejedno koje je veličine telefon.
 
Poslednja izmena:
Cim nema neku zastitu za kamere izbegavam.
Edit: Protective Standing Cover oficijalna je po meni najbolja, iako malo podeblja tel (malo vise :) )
 
Odbojne su mu ove providne maske, prašina se uvuče ispod njih i sve se vidi na suncu, a to me lično jako irtira, pa zato ne mogu da koristim te porvidne futrole. Ko želi nešto slim, ali premium i elegantno, najbolje ršenje su Samsung oficijalne kožne futole. A za nas koji volimo preklopne futrole, a da to budu elegantno i premium tu je Samsung Clear view cover koja je fantastična futrola.
 
Nazad
Vrh Dno