Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Jel ovo nešto novo, ili je meni promaklo 2.0?
Super fast charging 2.0. Ne sećam se da je 2.0 pisalo do sad...
 
Ova je dobra jer ima oko kamera zastitu. Porucim verovatno ovu i Tough.
 
Rugged mi iskreno ne deluje jace od Tough.
Druže ako tražiš jačinu, pored tough armora nema šta dalje da gledaš, to je vrh ponude spigena. Rugged je i dalje ok zaštita ali gotovo duplo tanja od tough-a. Između je neo hybrid (sa tim da je najlepša estetski). Imao sam sve (ranije sam samo tough uzimao), zadnjih par telefona samo rugged (isključivo zbog gripa i dimenzija). I sad imam u ormaru par zaštita za tipa s10 lite, 20fe...a za ovaj 21 mi stize za 2-3 dana.

Inače spigen je bezobrazno podigao cene (gotovo duplirao) od prošle godine 😤😔🤯
 
Tough onda ide uz zastitu kamere i to je to. Tnx bro :).
 
Prosle godine u ovo vreme, "S" serija je imala lep potpus i opet poklon pride. Ocekuje li se opet tako neka akcija?
 
Mali apdejt, odrađen fabrički reset. Ništa specijalno bolje. Play services i dalje ždere. Hajde, uči se baterija i bilo je podešavanja, no opet sam nezadovoljan.
35%
Screenshot_20220625-210547_Device care.jpg
 
Imate u ipon-u neke Spigen-ove i Ringke futrole cene od 15-25€ ja sada poručio stigne za par dana
 
Zanimljiva ponuda. Možda ipak odatle poručim, verovatno brže stigne nego sa mobilefun-a.
 
Oaim Spigena, koje su još dobre maske?
- Ne sviđa mi se što kod njega Rugged nema normalan izrez za kameru, već je samo jedna zajednička rupa.
 
Meni se jedino kod ovog Nillkin-a sto sada imam ne dopada jer ume malo da skliza iz ruku. Gledao sam da ima zastitu kamere, i ovaj je po tom pitanju odlican.
 
Mali apdejt, odrađen fabrički reset. Ništa specijalno bolje. Play services i dalje ždere. Hajde, uči se baterija i bilo je podešavanja, no opet sam nezadovoljan.
35%
Pogledajte prilog 348096
Види да ли ти је дозвољена локација за гугл плеј или уопште гугл сервисе
Ако треба помоћ око тога погледај ово :
 
Za moj kažu da su ga još 18.06. dali kuriru - do 30.06. će, nadam se, naći put kroz vrleti Voždovca, kojim bi došao do moje zgrade!
 
Baterija je po meni bas losa. Za 3 sata, telefon nije diran otislo 5% baterije. Samo Always on Display ukljucen.
 
^ to je klasična boljka Samsunga, čim stoji troši bateriju bez potrebe.
 
Da, taj standby je užas, mada ne mogu da kažem da skida mnogo preko noći, ali opet ni to što radi samo GSM ne opravdava od 3-5 procenta baterije.
 
Drugari, možda je glupo pitanje ali kako u kamera aplikaciji da stavim Portrait mode da mi bude u traci sa ostalim modovima kamere? Kad idem na more nemam Portrait opciju samo Portrait video.
 
Portrait mode je odmah sa leve strane od Photo, ali ako ga nemaš tu, do kraja skrolaj desno, imaš + i tu prevuci ka dole na željenu poziciju.
 
Jesi siguran da nije već u traci, kod mene je po defaultu postavljena sa leve strane...

EDIT: Preteče me @vojkan85 :)

portrait.jpg
 
Meni nisu rekli da će da mu jave nego da će sigurno doneti... Samo još nisu rekli kada će doneti...

Mada, ne bi me čudilo ni da to bude sutra pošto sam sutra službeno van Beograda.
 
Meni nisu rekli da će da mu jave nego da će sigurno doneti... Samo još nisu rekli kada će doneti...

Mada, ne bi me čudilo ni da to bude sutra pošto sam sutra službeno van Beograda.
Baba Vanga, braća Tarabić i Ljubiša "nemojte me prekidati" Trgovčević zajedno mi nisu ravni!

Zvali me danas oko 10h a ja naravno van Bgd...
 
Možeš li da preusmeriš pošiljku, šta kaže kurir? Pošalji ih kod mene na posao, ceo dan ima nekog da ih preuzme, pa dođi sutra ;)
 
Nazad
Vrh Dno