Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

@Zeha dva po ceni jednog se ocekuje :p :D
Sta je problem ne znam, ali procenti samo padaju.. Septembarski je bio odlican, a ja se zalio sto kasni oktobarski i tako mi i treba :D :D
Jel se zna nesto oko UX 4, kad stize i ostalo?
Jel resenje kad baguje kamera samo brisanje kesa ili ako ne pomogne onda sve, posto je pocelo da me nervira, na svakih nekoliko dana moram da brisem podatke kamere?
 
Samo da se ucipim.
Stigao S21 5G Snapdragon iz USA (tamno sivi je). Single SIM je (prezivecu), bio je vakumiran i dobio sam USA fiskalni na 799$ iz Samsung shop-a ;)
Jedino mi je zao sto ne mogu da uposlim eSIM umesto obicne SIM kartice ali fon je za klasu ispred S20 i ako je plastikaner...
Sledece ce biti S22 garantovano jer ima manji ekran ali dok se ne ozvanici ni to nije sigurno.

P.S. Evo, sada nadjoh clanak da ce Samsung od Androida 12 i UI4.0 omoguciti eSIM za USA singleSIM trziste i da ce m oci normalno da se ucita eSIM umesto nanoSIM-a ali nisam skontao da li ce time omoguciti i da telefoni postanu Dual SIM-ovi ili ce ostatti samo SS sa eSIM...
Videcemo.
 
Poslednja izmena:
Koja si mreza? Javi kako radi LTE...
 
Pisao sam bio pre jedno mesec i po da mi pukao 21U na leđima. Nisam stizao da ga odnesem do ProMobija.

U svakom slučaju skoknem danas da mi zamene leđa i bateriju, ali oni se zeznuli, oštetili flat kabel i neki konektor.

Izvinili se i rekli da čim dobiju dozvolu od Samsunga za zamenu (navodno maks 2 dana) mogu po novi da zamenim u istom cenovnom rangu ili skuplje.

Sada sam u dilemu da li da uzimam nešto drugo ili da idem na isto?!

Telefonom sam svakako bio prezadovoljan, čak ni ovaj oktobarski apdejt nije toliko ukanalio SOT kao što pričate.
 
Uzmi isti..
 
Pisao sam bio pre jedno mesec i po da mi pukao 21U na leđima. Nisam stizao da ga odnesem do ProMobija.

U svakom slučaju skoknem danas da mi zamene leđa i bateriju, ali oni se zeznuli, oštetili flat kabel i neki konektor.

Izvinili se i rekli da čim dobiju dozvolu od Samsunga za zamenu (navodno maks 2 dana) mogu po novi da zamenim u istom cenovnom rangu ili skuplje.

Sada sam u dilemu da li da uzimam nešto drugo ili da idem na isto?!

Telefonom sam svakako bio prezadovoljan, čak ni ovaj oktobarski apdejt nije toliko ukanalio SOT kao što pričate.
Nisam očekivao od pro mobija da tako zeznu stvar, u svakom slučaju uzmi fold 3 ili s21u od 512gb i pa prodaj :D
 
@sarulja91 Sreca u nesreci. Uzmi isti, samo drugu boju :D
@Spanjeli 512gb nema da se uzme legalno kod nas, neko vreme je imao od 256gb kao sto sam ja nasao iz telenora. Ispravi me ako gresim.
 
Nwma nigde 512,kukaju i ovi preko da im kasnr isporyke. Kum hteo da uzme 512vi nigde nije nasao,svi obecavali i na kraju ga ispalili
 
Pisao sam bio pre jedno mesec i po da mi pukao 21U na leđima. Nisam stizao da ga odnesem do ProMobija.

U svakom slučaju skoknem danas da mi zamene leđa i bateriju, ali oni se zeznuli, oštetili flat kabel i neki konektor.

Izvinili se i rekli da čim dobiju dozvolu od Samsunga za zamenu (navodno maks 2 dana) mogu po novi da zamenim u istom cenovnom rangu ili skuplje.

Sada sam u dilemu da li da uzimam nešto drugo ili da idem na isto?!

Telefonom sam svakako bio prezadovoljan, čak ni ovaj oktobarski apdejt nije toliko ukanalio SOT kao što pričate.
Uzmi fold 3 pa da ti dam ultru 256gb i doplatim 😇🤗
 
Malo me privlači Fold 3, ali se i za to razmišljam... Mada, mislim da ću na kraju S21U 256 GB da uzmem.

Dok mi ne jave, imam fore da razmislim :)
 
Pa neka ti to najviše zavisi od toga koliko ti traže da doplatiš za fold 3. ;)
 
Malo me privlači Fold 3, ali se i za to razmišljam... Mada, mislim da ću na kraju S21U 256 GB da uzmem.

Dok mi ne jave, imam fore da razmislim :)
Uzimaj i nema greške. Najbolji telefon koji sam ikada koristio (imam ga od marta ove godine, pre toga imao skoro sve Samsunge iz S klase). Nema nikakvog drejna koji pominju, gura 24h sa intenzivnim korišćenjem bez problema. 🍻

Edit: Na S21Ultra 256gb mislim. 😎
 
Uzimaj i nema greške. Najbolji telefon koji sam ikada koristio (imam ga od marta ove godine, pre toga imao skoro sve Samsunge iz S klase). Nema nikakvog drejna koji pominju, gura 24h sa intenzivnim korišćenjem bez problema. 🍻

Edit: Na S21Ultra 256gb mislim. 😎
Čoveče da li si ti uopšte ispratio temu tj problematiku koju je čovek imao?
 
Moj problem sa S21 je sve gori. pisao sam vec, bez nekog razloga jednostavno prestanu da rade sve notifikacije na telefonu. sada se to desava skoro svaki dan. danas sam dobio poruku na instagramu na primer, zazvonila je notifikacija, nakon toga su sve "ucutale". stizu sve kako treba, ali ton se ne cuje. ni za poruke, ni za viber/wa, fb messenger, nista. razmisljam se jos da se iscimam i da odradim full reset telefona, ako to uopste moze da pomogne... bas ne znam sta da radim. bilo je jedno 10ak dana da se nije desavalo i sada opet. jedino resenje je restart telefona. ne verujem da je to nesto sto je podlozno garanciji. ali je vrlo nezgodan problem. da li se jos nekome ovako nesto desava?
 
Bas i meni to pade na pamet da napisem. Kad na satu upalim dnd, dzaba sve, kao da je "mrtav" telefon
 
Ni ne koristim tu opciju. Samo manuelno menjam na ikonici u quick panelu sa silent/vibration/sound
 
Mozda ti bixby sam aktivira iz nekog razloga, pogledaj ti jos podešavanja u vezi dnd.
 
Jos sam probao sada da u app info bixby routines iskljucim opciju "change system settings". Ne znam vise sta bih mogao...
 
Vrati na fabricka, da se ne mucis.
@milanz Da nisi DarkoNote9-10-20PlusUltra? :)
P.s. salim se, nedostaje mi clan, licite po opisu samsung tel, nema vise smejanja :D
 
Da jeste, ali nakon toga ces da znas na cemu si. Mada ja mislim da je neko podesavanje u pitanju.
 
Ovi iz samsunga su kraljevi marketinga ,sad dajuni sluske i bezicni punjac uz teelfon
 
Nazad
Vrh Dno