Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Da se upisem, stigao danas S20 FE 8/128 Snapdragon, nisam koristio Samsung godinama pa da vidimo kako ce da ide ovog puta.

Ima neko Nillkin Scrub ili Textured masku, treba mi samo info da li je pukla negde posle duzeg koriscenja, na Poco X3 NFC je popustila pored senzora za otisak pa im vise ne verujem apsolutno.
Gde si nasao sa SD tj kupio 😃
 
Ja sam sa Snap verzijom bas zadovoljan, cak je i baterija odlicna za moje potrebe - od toga mi je bila najveca frka.

Sve sam nastelovao kako mi odgovara, gestures radi bez problema sto je jedan od glavnih razloga zasto sam presao sa Xiaomi na Samsung posle x godina - nema vise nerviranja zbog podmuklih Xiaomi fora poput one da gestures ne rade ako se ne koristi fabricki launcher i slicnih gluposti.

Sve u svemu super telefon.
 
......sinoć dobih martovski update , 1.3GB ................................prvi utisci su da je telefon brži i fluidniji , o bateriji o tom potom......................
 
Koliko košta zamjena ekrana za ovaj telefon i preporuka gdje odraditi u Beogradu i okolini?
 
Pitanje je da li je isplativo sada, na oglasima moze da se nadje telefon za dobru cenu. Cenim da je u ProMobiju cca 30.000 rsd.
 
Hvala ti. Drugaru ispao na poslu, malo napukao sa lijeve strane na sredini. Radio nakon toga dve nedelje i samo pobrljavio, ne reaguje touch uopšte. Uzet preko operatora prije par mjeseci.
 
Da li mozda ima osiguranje uredjaja? Ako ima, onda mu je mozda i isplativo da popravi na taj nacin.
 
KP sa garancijom, polovan a da valja je 320 evra. Sada videh na ProMobi sajtu da je zamena ekrana za S20 FE cca, 13.000 dinara.
 
Pisao sam im jutros i na iznenađenje javili se vrlo brzo. Mislim da će se drugar odlučiti za ovu varijantu.

Okvirna cena zamena ekrana iznosi oko 12800.00 rsd .

Posto smo mi ovlascen servis od strane proizvodjaca svi nasi delovi su
originalni.

Potrebno je da uradimo dijagnostiku kako bi imali zvaničnu cenu.
 
Da, kao što im piše i na sajtu, to je ta cena. Mislim da se više isplati tako nego novi uređaj sa oglasa.
 
Bio juče aprilski update oko 360MB
Telefon je super radio i pre njega !
Možda je 4.1 doneo neka sitna unapređenja, ali nisam primetio koja.
Baterija i dalje dobro drži, fotografijama sam zadovoljan...
Screenshot_20220414-005513_Software update.jpg
 
Šta mislite da li se isplati sada kupovima uredjaj? Vidim da su dosta povoljni i legalno, a i izbacuju kao neku verziju 2022. Valjda samo kabal uz telefon. Gledao sam uporedne testove sa S21fe i nije me nešto oduševilo, a baterija je verovatno bolja na s20. Prvenstveno je kamera bitna na telefonu za osobu kojoj bi išao, a snage ima za naredne 2,3 godine sigurno i na jednom i na drugom. Da li je neko prelazio sa ovog na S21fe. Čisto informativno da li ima nekih benefita?
 
Zar nije v2022 samo za koreju?
Ima li tih iz 2022. kod nas i KOJI je Android u njemu?
Trebalo bi da je A12 ...
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_fe_2022-11459.php

AHAAA, nasao sam bitnu razliku, v2022 ima samo 6/128GB memorija a 5G v2020 8/128GB memorija, a moze i 8/256GB !!!
"Najmanje" bitna je razlika u ceni.
 
Pa ne znam da li je to ta, ali vidim piše s20fe new edition. Predpostaljam da je to ta verzija.
 
Danas apdejtovao telefon i veceras mi se punio skoro 2.5 sata, uglavnom mu treba nesto jace od sat vremena. Je l' neko imao slicnu situaciju?
Jos jedna stvar koju sam primetio otkad sam kupio 25w punjac je da ima brdo ghost touch dok se puni, ekran bukvalno brljavi dok skrolujem recimo messenger, ali samo dok se puni. Kad se puni sa sporijim punjacem, koji je dosao uz telefon nema problema.
 
Da kucnem, telefon stvarno radi super !
Baterija drži nikad bolje !
Lokacija, BT sluške, sinhronizacija, FB, Viber, Mesenger, 4G većunom 40% vremena, nekad i više , nikakve restrikcije, ... ide i malo preko 8h SoT-a.

Doduše, posle svakog novog Androida, uradim hard reset (sve pobriše) I očistimo keš pa posle ručno instaliram aplikacije.
Znam da mnogi tvrde da ne treba, ali taman se rešim 30% aplikacija koje sam pokrenuo jedanput do tada.
I slike prebacim na komp.

Sad ću isključiti dalje nadogradnje sistema, za svaki slučaj !

PS. Ovde sam putovao 3 sata i bio u prirodi na Dunavu, znači većinom na 4G ili šta je već hvatao.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220421-010148_Device care.jpg
    Screenshot_20220421-010148_Device care.jpg
    49.8 KB · Pregleda: 53
Da kucnem, telefon stvarno radi super !
Baterija drži nikad bolje !
Lokacija, BT sluške, sinhronizacija, FB, Viber, Mesenger, 4G većunom 40% vremena, nekad i više , nikakve restrikcije, ... ide i malo preko 8h SoT-a.

Doduše, posle svakog novog Androida, uradim hard reset (sve pobriše) I očistimo keš pa posle ručno instaliram aplikacije.
Znam da mnogi tvrde da ne treba, ali taman se rešim 30% aplikacija koje sam pokrenuo jedanput do tada.
I slike prebacim na komp.

Sad ću isključiti dalje nadogradnje sistema, za svaki slučaj !

PS. Ovde sam putovao 3 sata i bio u prirodi na Dunavu, znači većinom na 4G ili šta je već hvatao.
Za 17h uključenosti telefona , 8h rada puštate li Vi taj telefon iz ruku
Telefon je stvarno super , ali brate cura - žena bi me živog pojela da toliko akam telefon :oops:
 
Da, to imas i na S10+ i ostalim koji su na Android 12 !
 
Kucaj vo lte u pretrazi
 

Prilozi

  • Screenshot_20220429-220401_Settings Suggestions.jpg
    Screenshot_20220429-220401_Settings Suggestions.jpg
    29.6 KB · Pregleda: 27
  • Screenshot_20220429-220406_Call settings.jpg
    Screenshot_20220429-220406_Call settings.jpg
    45.1 KB · Pregleda: 26
Mozda ti je privremeno deaktivirano, zovi da ti aktiviraju da mozes da deaktiviras :)
 
Nazad
Vrh Dno