Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Poslednjih nekoliko meseci google tastatura nece da iskuca po glasu, odnosno kad kliknem na mikrofon ne generise se tekst odmah vec eventualno nakon desetak sekundi ili se uopste ne generise. Neko resenje?
 
I ja sam primetio da nešto sporije funkcioniše ali nisam imao slučaj da neće ništa da izbaci.
 
Strašno me nervira uopšte ne generiše tekst. A pre je normalno radilo. Ako neko ima rešenje neka piše. Jedino što nisam pokušao je da obrišem i ponovo i staliram gboard
 
Jesi probao da restartuješ telefon! Zvuči glupo ali probaj ako nisi.
Neki dan koleginici (na S9 ako se ne varam) prestao da radi onaj google bar za pretragu, ona linija što se parkira na home ekranu.
Bilo šta ukucao ne prolazi ništa, krene da traži po netu kao, dođe do nekih recimo 5% i stane, ne prikaže ništa, bela stranica.
Probao da obrišem keš tj. memoriju, probao na silu da je stopiram i pokrenem i na kraju ugasim/upalim telefon i proradi!!! Debilno ali eto, odradilo je.
 
Pozdrav,

Moja supruga ima jedan iritantan problem u vezi sa ovim telefonim. Naime, kada telefon pređe na mobile data (izađe iz kuće) kada se vrati kuci, telefon se ne povezuje automatski na WiFi već ostaje na mobilnim podacima iako su wifi i mobile data stalno ukljuceni.

Kad kazem kuća mislim na bilo koji prethodno povezani/zapamćeni WiFi.

Da li postoji neka opcija u podešavanjima koja blokira auto network switching ili ima neka fora druga?
 
Ima opcija ali bi trebala da je uključena po difoltu!
Settings -> pa lupa (pretraga) i kucaj "Turn wi-fi automa" i trebalo bi da ti ponudi baš tu opciju, to je najbrži pristup opciji inače ako ideš kroz menije treba ti 6-7 koraka...
Među tim opcijama imaš i "Switch to better wi-fi..." pa probaj i to.
 
Hvala na odgovoru
Uključio sam to, bilo je isključeno.

Mada više ni sam ne znam šta sam sve pokušavao od postaki jer problem je prisutan duže vreme.
 
Lako isprobati, izađeš iz kuće, van dometa wifija, vratiš se i gledaš kako se ponaša :D
Kod mene je isto tako, wi-fi i mobile data su uvek uključeni ali uvek preferira wifi (na poslu i kod kuće).
 
Ja sam svoj s23 ultra zamebio za ovaj model :D
Tj prodao s23u i uzeo ovaj, trenutno mi ne treba neki "skuplji" fon, a ovaj sam platio 70e :D
Sutra ga uzimam pa videcemo :D nadam se da jos neko koristi i da sluzi bar za oozive i pomalo drustvene mreze :D nzm snap ovde kakav je, u s23u je odlican bio
 
Trosim ga ja jos uvek, 8/128 verzija.

Nije S23 ultra sigurno ali daleko od toga da je neupotrebljiv, i dalje je ovo jako mocan telefon, narocito za 70e.

Proveri ima li ghost touch i standardne gluposti vezane za telefone i uzivaj.
 
Takođe ga i dalje koristim, pune 3 godine, baterija odlična i dalje, sve radi besprekorno.
 
Evo i ja sam ga uzeo danas. Model 8/128gb

Prvi utisak, zaista ne verujem da ovaj telefon ovako radi, odlicno se ponasa, kamera je okej-nije nesto sad wow ali je za ove pare super.
Baterija videcemo kroz neki period, za sad dok se sve slozi, bio je na andoird 11 pa dok sam dosao do 13, 3-4x apdejt odradio..
Inace razlog cene je sto nije za nase trziste, nego nosi TGY csc(hong kong) i model je G7810, ali za sad je sve okej, i mrezu normalno korostim i net..videcu da li ima neki nedostatak
 
Moj ispade neki dan na beton jako i posle nekad navece ga 2x ga ja bacih iznerviran namjerno, rhinoshield solidcase na njemu i bez tacke prodje. Ali kroz 24h polako poce da gubi mrezu i na kraju skroz izgubi. E sad, desava mi se vec neko vrijeme da mi stigne poruka "pozivalac je pokusao pozvati", pa me tek iz 2-3x uspiju dobiti. Onda i ja kad zovem nekoga izbaci mi, a stigne mi poruka "broj koji ste zvali sada je dostupan". Sad gore ima signal crtice, pise mtel ali kad pokusam nazvati pise not registerd on network. 2 i po godine je kod mene. Jel moguce da je to posledica tih padova ili bi to svejedno crklo? Koliko sam shvatio sim slotovi su direkt na ploci i hoce od udara da crknu. Jel moguce da nisu odmah, vec su imali odlozeno 24h? :)
 
Sok od udara se preneo na unutrasnje komponente, to sto nije vidljivo spolja ne znaci da nesto nije potkaceno unutra.

Ako imas srece, izvadi karticu i namesti je lepo opet pa vrati u telefon.
 
Sok od udara se preneo na unutrasnje komponente, to sto nije vidljivo spolja ne znaci da nesto nije potkaceno unutra.

Ako imas srece, izvadi karticu i namesti je lepo opet pa vrati u telefon.

Mislio sam da li je moguce da nije crklo tog momenta, nego kroz +24h. To me zanima. Da li je od toga ili sam od sebe.... Nije do kartice, do njega je. Koristim ga sad po kuci kao wifi tablet.
 
Mislio sam da li je moguce da nije crklo tog momenta, nego kroz +24h. To me zanima. Da li je od toga ili sam od sebe.... Nije do kartice, do njega je. Koristim ga sad po kuci kao wifi tablet.
Dosta klipova sam video na yt gde je samo antena unutra otkacena, sad moze da bude a i ne mora.
Moj i dalje odlicno radi, baterija oko 6H sota, ne znam da l je to okej za njega ili ne , wifi i 4g mesavina..
 
Stim da ja imam pun signal i znak mreze mtel. Ali ne moze da zove, salje sms itd
 
Nazad
Vrh Dno