Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Jel nekome zabada telefon kad se ukljuci kamera? Pocelo posle nadogradnje UI. SD je verzija.
 
Zasto sporo otvara pdf fajlove i sto dalje sve sporije, narocito posle update-a. Da li je mozda pametno instalirati neku drugu aplikaciju za office? Jako je clunky ova njihova ugradjena aplikacija.
 
Opšte upravljanje, reset pa reset mreže
 

Prilozi

  • Screenshot_20220514-105354_Settings.jpg
    Screenshot_20220514-105354_Settings.jpg
    46.7 KB · Pregleda: 56
A sta vi mislite sta je bolje-pametnije uzeti, S21FE (6/128, nisam siguran da li je SD) ili S20FE (8/128, koji bi trebalo da je 5G-SD ) u razliku u ceni od oko 30e. novo, KP (HU-EU), 1g garancije...?
 
^ S21FE, slobodno uzmi posto su svi SD osim za indiju. Generalno je S21FE bolji telefon, takođe ima 888 snapdragon koji je odličan.
 
Ljudi jel vama baguju poruke? U nekim samo chat-ovima nije moguce poslati sms, kao da je zasivljeno dugme za send, kliknem dzaba nista se ne desava. Brisao cache aplikacije messages, restartovao telefon....
 
Ljudi jel vama baguju poruke? U nekim samo chat-ovima nije moguce poslati sms, kao da je zasivljeno dugme za send, kliknem dzaba nista se ne desava. Brisao cache aplikacije messages, restartovao telefon....
Meni se ovo dešavalo u poslednje vreme.
Instalirao sam google messages i sad njih koristim .
 
Stigao neki dan još jedan veliki update
Nemam još utisak o promenama
 

Prilozi

  • Screenshot_20220613-171507_Software update.jpg
    Screenshot_20220613-171507_Software update.jpg
    67.9 KB · Pregleda: 40
Ljudi jel vama baguju poruke? U nekim samo chat-ovima nije moguce poslati sms, kao da je zasivljeno dugme za send, kliknem dzaba nista se ne desava. Brisao cache aplikacije messages, restartovao telefon....
Da li imaš dovoljno kredita na računu ??
 
Šta mislite dal uzet 5G ili 4G varijantu sa Snapom ?
Razlika mi je otprilike 50 eura u cijeni.
 
Pozdrav, ima neko preporuku gde kupiti ovaj telefon? I koju verziju preporučujete?

Vidim da postoji stara i nova verzija, Exynos i SD...

SD bih svakako, ali sad vidim da postoje 6/128 i poneki 8/128?

Cene na KP otprilike 350€ 6/128 i 385€ 6/128 ali 5G
 
Drugari posedujem S20 FE obican exinos, koliko Vam srce baterija u toku noci bez AODa ? Hvala , meni 6-8 posto! Da li je to puno ?
 
Postalo normalno, cak i na zmaju (meni srkne 6% komotno)... Naravno zavisi i od instaliranih aplikacija koliko ce baterije potrositi..
 
Drugari jos jedno pitanje! Meni bude SOT 2h 30 min, tu nesto nije u redu! Koliko kosta zamena baterije ?
 
Ja na Snapdragonu imam mnogo veci SOT, a cak i za Exynos, 2 i po sata mi deluje premalo, iako je SOT veoma subjektivan pojam i mnogo zavisi od nacina koristenja uredjaja.
Zamena baterije u ovlascenom servisu je pre bila ~50e, ne znam koliko je sad. Najbolje da posaljes upit promobiju, brzo odgovore na poruku.
 
Nazad
Vrh Dno