Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 5

Ma daj bre, losija baterija sa novim firmwerom kod samsunga...to je feature, a ne issue :d Ja vec mislio nesto ozbiljno da je u pitanju!!
 
Naravno problemi onima koji su stavljali root pa razjebali Knox, ima par usera kojima sasvim normalno funkcionira mobitel i ide u deep sleep.
 
S6 edge plus ili note 5? Vise me vuce na s6edge plus ali bih voleo da cujem neke korisnike koji imaju ovaju telefon,kakva mu je kamera i kako gura baterija..cuo sam da je ekran fantastican
 
Isti djavo, uzmi sta ti srcu blize. Doduse note jedino lepse lezi u ruci, to imaj na umu. A da sacekas jos malo i pazaris s7 edge?
 
Pff.. pa sta otprilike mislis kolika ce razlika u ceni da bude s6e+ i s7edge?
 
Jutros odradio hard reset zbog nekih drugih problema sa Oculus prodavnicom i primetih da baterija dosta brze curi. Bukvalno curi. Skinuo za 5 sati stand by sa 100 na 92%, a nisam ga ni koristio. U detaljima za bateriju ne vidim nikakav proces, nema cak ni display jer ga nisam ni koristio. Videcu jos malo da testiram, ali ako samo cackam podesavanja i nesto bezveze radim bas primecujem kako cure procenti. Jedino sto mi je ranije bilo na disable je ANT services i plugins. Dal to ****** sada crpi bateriju.
 
standardno za TW, sa istim aplikacijama i istom upotrebom, potrošnja skače 5% mesečno :D
 
Ne znam ljudi ja na 920I verzija, Facebook, messenger, Skype, whatsapp, Instagram, surfanje, cijeli dan izdrži svjetlina automatika 35 % otprilike, i naravno minimum SOTa 5 sati. Evo danas 4 sata u kući, ostatak sve provedeno u autu, navigacije i svašta. I uptime mobitela 467 sati bez reseta i super radi. Prije toga imao Nexus 6p tako da nemam šta reći puno
 
Nije mi pokazivao nikakav proces u pozadini da je trosio, skoro prazna polja. Nego evo juce sam ga restartovao, napunio i ostavio, za 13h30min skinuo 8%, u detaljima za bateriju pokazuje samo cell standby 3% i device idle 2%. To bi valjda bilo ok.
Sada sam odgledao youtube video koji traje 20min, 720p rezolucija, preko wifi, sim karticu mu jos nisam ni stavio i skinuo sa 90 na 86. Osvetljenje je otprilike 1/6 ili 1/5, nije auto brightness. I to je ok obzirom da sam juce gledao kako padaju procenti na minut.
Videcu jos malo da istestiram pa da opet blokiram te ANT procese, to ionako sluzi da menja bluetooth za gear sat ili druge uredjaje koji se povezuju sa telefonom.

Mislite da je ona stok aplikacija za bateriju dovoljna ili mi treba neka koja detaljnije prati potrosnju?
 
Ne mogu da editujem prethodni post. Jel neko ubacio 6.0.1 za Irak, Kambodzu ili cekate da izadje za uae?
 
Ala je mrtva ova teme... :) Konačno su malo sredili Ram Management... Ovo već liči na nešto.

 
Ne znam ljudi ja na 920I verzija, Facebook, messenger, Skype, whatsapp, Instagram, surfanje, cijeli dan izdrži svjetlina automatika 35 % otprilike, i naravno minimum SOTa 5 sati. Evo danas 4 sata u kući, ostatak sve provedeno u autu, navigacije i svašta. I uptime mobitela 467 sati bez reseta i super radi. Prije toga imao Nexus 6p tako da nemam šta reći puno
Moze li se znati sto si menjao nexus 6p?
Ne mogu da editujem prethodni post. Jel neko ubacio 6.0.1 za Irak, Kambodzu ili cekate da izadje za uae?
Se pojavio mm za uae napokon?
 
Krenuo za verizon i sprint što i ne čudi jer note 5 nije za Evropu :)
 
Zašto si ga menjao?
 
Ima li se naci negde kod nas verzija Note 5 tice od 64 gb memorije? Da li imate probleme sa memorijom? imam note 4 sa 32+32 gb karticom pa me zanima prelazak, plasim se problema sa nedostatkom prostora...
 
Poslednja izmena:
Hitno potreban proveren info; moze li sa 6.0.1 odinom da se vrati na 5.1.1?!...znam da neke ver ne mogu nazad zbog knox-a
 
Znaci i on otisao vec...pa sta sad nosis?
Pa nisam nameravao da ga menjam, bas mi se svideo, ali drug krenuo da mi skače po glavi i njemu se svideo jer je on imao Note4, tako da smo se menjali, Note4 prodajem dalje, a u zamenu za 6s sam uzeo Edge+ Premium pakovanje, neka velika crna kutija sa 2 Samsung maske, nisam video da to jos neko ima na oglasim :)

Trenutni vijam neki jeftin S7 ili jos bolje S7E
Zašto si ga menjao?
 
Ja pokušavao i neće. Prosto mi ne verovatno da nema... Kod mene Android 6.0.1. Da mi je znati zašto su ovo izbacili...
 
Poslednja izmena:
Neka te lepo služi... :) Mislim da su to izbacili ako se ne varam i na s6. Ali bolje sačekaj nekoga ko ima telefon...
 
Boze mili gluposti!!...al sve sam sigurniji da nema :(
 
Ne znam sta bih rekao. Sto se telefona tice, za sada najveca primedba na jacinu zvucnika, razlika je bas bas primetna u odnosu na note 4. :(
 
Nazad
Vrh Dno