Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 5

ne znam koliko mts koristi band 20, ne vidim da podrzava taj band.. @milanpavke verovatno zna odgovor..

Sent from Galaxy S8
 
ja sam kupio wireless punjac, i ne mislim vise na bateriju. kad se ne koristi sedi na njemu, i kad god ustanem od stola imam 100%

po meni je najveca prednost ovog telefona tastatura, ali mi se svidja sto moze da otvori vise od jednog programa a da ne umre, doduse ne uvek. bloat i gluposti obavezno ocistiti.
 
Pa dobro 4,5h nije toliko strano, mada jeste malo za danasnje vreme kad imas koliko hoces kineza sa velikim baterijama, trenutni telefon mi izdrzi jedva 3h SOT, tako da je svaka bolja promena dobro dosla :D
 
Pa dobro 4,5h nije toliko strano, mada jeste malo za danasnje vreme kad imas koliko hoces kineza sa velikim baterijama, trenutni telefon mi izdrzi jedva 3h SOT, tako da je svaka bolja promena dobro dosla :D
Slažem se, nije strasno. Mnogo zavisi i od korišćenja, takvi su mi skoro svi telefoni bili, ako ga kidas non stop on srce bateriju, to je to. Nisam nezadovoljan baterijom. Sve u svemu, ovo mi je i telefon i komp, igračka... Ma sve
 
Nazad
Vrh Dno