Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Kupio sam note 4 i nmg naci opciju , pokreti rukom u vazduhu pa ni onu opciju da ocima pomeram text dok citam.To sam sve imao na note 3.Da li note 4 uopste to ima?
 
Moja verzija je N910H. Nisam znao , ali mislim da ova verzija nema 4g jesam li u pravu?Pa neko ko se razumije neka mi da krace instrukcije
 
Sta je sam lijepo rekao :D ? A reci mi ima li note 4 senzor za pokrete rukom u vazduhu kao note 3?
 
Ne znam stvarno :)
Znam o čemu pričaš, ali ni ja nisam video tu opciju...
 
Mislim da nema, ima nekih opcija ali ovo nema kao ni pomeranje ocima. E sad da li note 4 stvarno nema taj senzor ili je softver u pitanju?
 
Evo i ja gledam sad i ne mogu to da nadjem...
 
Ovo je stvarno hendikep.Nadam se da ce Android 5.0 ubaciti tu opciju
 
Ja sam mislio da te opcije niko ziv ne koristi.. :) ocigledno je i samsung isto mislio.
 
Settings > Motion and gestures pa ukljucis Air browse i ovo ostalo ako ti je potrebno.Pa se vratis korak nazad i onda Air view ukljucis. Imate to? Sta se desava kada ukljucite?
 
Nema opcije air browser. Ima opcija za pokrete iz vazduha ali za olovku uglavnom.
 
Settings > Device > Accessibility > Dexterity & interaction > Air wake up
 
Kupio danas. Prvi utisci su extra.
Javljam utiske posle malo dužeg rada
 
Nema air gesture opcija kao na Note 3 i mene je to iznenadilo. Ne znam zasto nisu ubacili, to je za njih realno maciji kasalj ubaciti.
 
Nema dobar hardver za to. Ipak su to specijalni senzori koji ce se sigirno pojaviti kod Note 5.
 
Kako mislis da nema dobar hardware za to??? Ovaj hardware je fenomenalan.
 
Zasto ne mogu preko tapatalka da otvorim ovaj link,doduse ni jedan ne mogu :)
 
Zato što imaš adaway ;)
Ili stavi taj viglink u white list ili skini app redirect.
 
^ dok si imao samsung sve je radilo :D
 
Works like a charm :D :D :D
 
Ovo je super,taman da vidimo kako se ponasa s810 u realnom radu
 
Uvek je iritantno kad je nesto dobro dostupno samo u pogresnom delu sveta... :)
 
Korejci uvek prođu najbolje kad su telefoni u pitanju (uz Amere kod kojih je sve jeftinije) :)
 
Toliko o problemima sa S810.
Malo mi je glupo da Note 4 i ako ne globalno dobije 810, mogli su to da ostave za S6, i 805 je vise nego odlican.
 
Nazad
Vrh Dno