Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

I meni je baterija nešto slaba u poslednjih par dana, jedva izguram 4h screen on.
 
Skinuo sa punjaca I posle 10 min vec fali 5%

6abepume.jpg


Opet Android zdere bateriju kao da ne postoji sutra...
 
kod mene
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1395326023343.jpg
    uploadfromtaptalk1395326023343.jpg
    45.7 KB · Pregleda: 170
Haseo

Jesi restartovao telefon?

Jesi radio factory reset posle update-a?
 
Restartovao jesam.

Factory nisam.
 
Pretpostavljam da ne znas puno oko tematike, a samim tim i da nemas root. Pomogao bih ti, da se obratis u mojoj BBS temi, ali treba root.
 
Meni se takodje desava ovo odmah posto sam odradio 4.4 update samo sto ja imam G2. Uradio sam i restart i factory reset. Doduse skinuo sam ga sa punjaca juce ujutro a trenutno ima 39%. Mada bode oci kada android stoji drugi na listi odmah ispod ekrana.
 
G2 ima problem problem sa pogresnim prikazivanjem. Note 3 nema.

Tj svi LG imaju, Samsung nema. Bug koji godinama ne mogu da isprave.
 
Pretpostavljam da ne znas puno oko tematike, a samim tim i da nemas root. Pomogao bih ti, da se obratis u mojoj BBS temi, ali treba root.

Lose pretpostavljas :)

Procitao sam tvoju temu ali jos uvek necu da rootujem makinu, zato sto se po netu vrte price o potencijalnom hotfixu koji bi uskoro trebalo da resi ovo ludilo.

Ako odluce da duze od mesec dana mi ovako drndaju bateriju, osvezicu fon :)
 
Verovatno sam te pomešao sa nekim onda :)

Ništa root, pa ćemo videti.
 
Bez roota nema 'leba. Inace od 4.4.2 je normalno da Android bude drugi na listi. Meni je tako od update-a tako i baterija normalno drzi.
 
Ovo je smesno, telefonu zabada ekran sve cesce...

Skoro jednom na dan mi se desi da se ne upali ekran :(
 
Probaj factory reset.
 
Da li jos nekom ne radi gps na 4.4.2? Na 4.3 radilo normalno i danas slucajno nesto cackao i nema sanse da nadje satelit.
 
Radi ko sat. Skini GPS Status, pa vidi šta se dešava. Daj mu Internet vezu za agps
 
Imam cudan problem na telefonu:

samsung hub i samsung app mi rade samo na 3G, kada se zakacim na wifi pokazuje da nema konekciju? Sve ostalo radi normalno?
 
Isključio sam lokacije i baterija se prepirodila. Jedina mana je što sad ne mogu da koristim Google maps.
 
Pa valjda si iskjučio gps prijemnik, a ne lokacije.....
A to baš i nema neke veze sa potrošnjom baterije.
 
gde bi mogao da skinem oficijalne 4.42 romove a da nije sammobile?
ne kapiram da je na zvanichnom sajtu onako spor download i jos crnje da mora da se plati neki premium nalog.Pa zasta dajem gmazovima 600 evra svake godine!
 
pa spooooro,ima 6 dana da skida....barem meni :-/
 
Da li na svakom note 3, kada se skine poklopac baterije, iznad srafa treba da stoji ona warranty nalepnica?
Juce drugar uzeo tel u vipu i na njegovom nema a na mom ima tu nalepnicu.
 
Kod mene nema nalepnice. Telenor.

Ja sam lično otvorio kutiju fabrički zapečaćenu.
 
Satima se već igram da namestim Igo Primo 2.4 verziju 9.6.29.379219 i jednostavno odbija da radi. Izađe mi user interface resolution is not supported greška, a namestio sam sve lepo u sys.txt. Jel može neko da mi okači svoj sys.txt, da se ne mučim više u traženju gde je problem...
 
Poslednja izmena:
Ja ne razumem što se toliko cimate sa tim igo, uzmete lepo sygic koji je 10 puta lepši i uživate ili Navigon koji je isto upotrebljiv i još lakši, jer iz aplikacije skidate mape...
 
Nazad
Vrh Dno