Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Ma ja sam uvek bio za Navigon, ali sad sam baš zapeo da namestim iGO...
 
E pa onda muči se šta da ti kažem :)
 
Na kraju sam skinuo iGO Primo v9.6.7.281004 za SGS4 na PB i radi... Ubacio nove HERE mape, koje su mogu reći dosta detaljne i dobre.
 
Jel moze na tom igo da se namesti otijentacija sever gore kao sto je moglo na igo 8?
 
Ne znam gde bi sa telefonom dok sam u kolima pa razmišljam da kupim neki držač. Ima li neko dobar predlog?
 
Ја сам на бувљаку купио штипаљку ;-) мислим да је била око 500дин. Права ствар.
 
Боље кинеска штипаљка него кинески note 3 :)
 
Pa kako misliš drugačije? :)
 
Pa mora...
 
Da li CF root još może izazvati brik ili je ispravljeno ?

Root se radi na sopstvenu odgovornost i ne postoji ni jedan 100% siguran način za to.
Uvek postoji šansa da se nešto "skrši"...
 
Covek verovatno misli na one slucajeve sa S2, gde je uredjaj u velikom broju slucajeva ostajao brikovan, ako se koristi nesto od alata, znam da je to bio jako cest i veliki problem, msm da je CF autor na kraju i priznao da postoji greska koja ostavlja posledice na uredjaj.. Sto se tice Note-a, ne mozes ga rootavati a ne okinuti KNOX, sem mozda ako si na 4.3, ali u svakom slucaju bilo koje uputsvo sa xda i postovanje oprocedure su dovoljan garant da ce sve proci lagano..
 
Jel nekome radi IGO sa kartice? Mogu da ga pokrenem samo ako je folder u internoj memoriji.
 
Covek verovatno misli na one slucajeve sa S2, gde je uredjaj u velikom broju slucajeva ostajao brikovan, ako se koristi nesto od alata, znam da je to bio jako cest i veliki problem

Imao si S2 i ne znaš :p

Nije bio problem root, bio je problem 4.0.4 verzija i kernel kad se odradi factory reset bude brikovan.
 
Sada sam proveravao sta mi jede bateriju I u standby mode-u I otkrio sam *wakelock* koji mi srce bateriju kao lud (30 % baterije za 5h standby )
 
I šta je uzrok i kako si otkrio?
 
Otkrio sam tako sto mi telefon preko noci neaktivan iscrpi 50% baterije, dok je na 4.2. gubio nekih 10-15% ( u oba slucaja je na WiFi )

Onda sam na bateriji video da mi je prvi na potrosnji taj*wakelock* app
 
Pa hoces reci koji? :D
 
Ne mogu da listam ceo forum, neki mi kazu ako budem rutovao da ce da mi se restartuje soft itd. Jel to istina? Zakljucan mi tel na telenor a ja sam mts pa ne znam sta da radim
 
Lol nisam lepo procitao pitanje.

Uradio sam restart telefona I za sada se ne pojavljuje...
 
"neki mi kazu ako budem rutovao da ce da mi se restartuje soft itd" - Telefon ce mi se stalno restartovati ako uradi root telefona. Tako sam cuo, jel to istina.
 
Nazad
Vrh Dno