Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Kod svih legalnih KK je isto. Google je redukovao privilegije nad eksternim memorijama.

Probaj da otvoriš novi folder iz nekog 3rd party fajl menadžera. Videćeš da nije moguće.
 
Ne znam stvarno o cemu pricas ali kod mene sve radi.
Mozes aplikacije da prebacis na mmc, mozes da napravis novi folder na mmc i sa stock file managerom i sa es managerom.
 
Kod svih legalnih KK je isto. Google je redukovao privilegije nad eksternim memorijama.

Probaj da otvoriš novi folder iz nekog 3rd party fajl menadžera. Videćeš da nije moguće.

Sve radi normalno. Legalan fon i CT-a, legal KK. TC otvara, briše, kopira....
 
Par puta zadnjih 7 dana mi se dogodilo da mi telefon zovi ali crn ekran.. pritiskom na home sve radi normalno.. vidim ko me zove.. mogu da se javim..

Instalirao sam update KK.. primetio sam da posle update-a nije zapamtio wifi sifre.. sve ostalo je ok..
 
Ne radi. Probao sam greškom na inernoj gde radi.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Juče sam prvi put sam imao priliku da snimam video na bučnijem mestu kao što je koncert, i zvuk me je sasvim prijatno iznenadio kad sam pustio na kompu. 4K bukvalno ždere prostor i bateriju, a izašao sam sa manje od pola baterije, morao da prebacim na 1080p da bi izdržalo :) . Što je najgore, ovi 1080p snimci mi se čak i više dopadaju u takvim uslovima osvetljenja, 4K ističe dosta šuma, dok je 1080p nešto blaži po tom pitanju.
 
Tacno je da su redukovane privilegije na sd card.

Ne dozvoljava mi da putem wifi manager a prebacujem appove na sd vec moram da koristim kabal.

A I poceo je polako da mi odbija instalacije...
 
Koliko mi je poznato nije greška u pitanju. Google je najavio još u Januaru da će da redukuje privilegije. Takođe, nije samo N3 zahvaćen, nego svaki telefon za zvaničnim KK. Barem sam ja tako zaključio pronalazeći članke na netu iz januara i februara.
 
Izgleda da cu morati da rootujem fon samo da bih mogao normalno da koristim uredjaj.

Also, ubacili su mi se gremlini u bateriju pa izgura 7h max...

Morace da padne masan reinstall...

Da sam hteo ovakva ogranicenja, uzeo bih Iphone ili WP ffs!
 
A na iPhone mozes komotno da zakacis kabl i prebacujes sta hoces i gdje hoces do mile volje...
 
A pogotovo da instaliram to sto sam prebacio!

Nije problem samo sto putem wifi managera ne mogu da prebacujem podatke, nego sto pocinje da odbija instalaciju aplikacija gde samo kaze "Instalation failed / unsuccessful" I tacka.
 
A na iPhone mozes komotno da zakacis kabl i prebacujes sta hoces i gdje hoces do mile volje...
A na iPhone zato ne može 233 druge stvari koje mogu na androidu.
Nema smisla porediti ios i android al kad smo već počeli.. :)

Mada i mene nervira ta glupost sa microsd, u narednom mesecu dobijam update na 4.4.2 (drugi telefon koristim, ne Note 3) i nadam se da postoji rupa u zakonu ili da će je tek provrteti neko od sposobnijih developera.
 
Zato lepo rutujes i radis sta 'oces, a na Iphone-u si kao vezana vreca.
Mislim da je Uros bio sarkastican. ;)
 
Kako to rutujete telefon da ne ostane zabeleženo na KNOX counteru? Koliko mi je poznato nemoguće ga je prevariti?
 
Pa eto odreknu se garancije :) Ako je do sada radio, radice i nadalje...
 
Ne bih se odricao 2 godine garancije tek dobijenom telefonu. Zasad nemam neki bitan razlog za root, pa ću da sačekam dok ne prevare KNOX. Više me nervira ta sloboda što su oduzeli Androidu, koju je oduvek imao.
 
Било је могуће са старијим верзијама firmware-a. Са новим не може.
 
Kako kavka garancija, o cemu vi pricate?? Koliko ljudi znam da je iskoristilo garanciju i dobili nove telefone ili zamenili im deo na telefonu bez ikakve nadoknade..
 
I rutovali su telefon?
 
To je bilo dok nije postojao knox..gore su naveli da garancija ne postoji u srb, nema veze sa root..
 
Isto toliko ja ljudi znam da su imali telefone u mint stanju a da im garancija nije uvazena.
 
Postoji garancija ali je velika sansa da ti ostete nesto ili da ima bliski kontakt sa vodom.
Inace, meni su vratili S4 (zamena baterije) sa izgrebanim ledjima. I koji ce mi takva garancija?
 
Nazad
Vrh Dno