Šta je novo?

Samsung Galaxy A72

Apdejt za Jul mesec. Bateriju konačno napravili da traje i traje. Danas mnoštvo društvenih mreža,video razgovor na messenger preko 2 sata. 40% 4g...60% wifi.
Gledana tekma (Zvezda) preko Orion-a.

Što se mene tiče,sutra preko adb-a radim disejbl daljeg apdejta i to je to

Screenshot_20220810-013255_Device care.jpg

Screenshot_20220810-013806_Software update.jpg
 
Ја увек одрадим апдејт, не размишљам много о томе шта је поправило а шта покварило, контам има ту исправки у стабилности и безбедности а то ми је битно.
 
Da li vam stižu zvučna obaveštenja posle updata, npr za gmail i apps? Imam lock screen, otiska prsta, pin i face recognition i primetan je bag dok ne udjem u apps ili ne otključam telefon.
 
Ја имам отисак прста и патерн и стиже ми и вајбер и офис365 мејл нотификације за посао. Gmail сам искључио звук нотификације јер ме смара. А и неколико четова сам мутирао на вајберу јер и то смара :D
 
Nema mrlje, vide se ikonice iz gornjeg bara kad nisu upaljene, vide se delovi tastature itd. Ali je sve vidljivo samo na beloj podlozi i na max osvetljenju. Nosio bih to u servis ako hoce da priznaju, pa da ga prodam, a prodao bih ga i ovako najradije da se ne bakcem sa tim.
 
Nosi i insistiraj da zamene ekran u garanciji pa na oglase.
 
Odnesi u servis i sacekaj da zavrse popravku, lakse ces nakon toga da ga prodas. I da, samo promobi.
 
Tako cu. U garanciji je telefon, kapiram da mogu da ga nosim u Pro Mobi u Galeriji.
 
Prosetas se malo po Galeriji i zovu da je gotovo :).
 
Mozes, svejedno je, samo nemoj u begram. Kad menjaju ekran, menjaju i bateriju sto je odlicno, ostalo ako treba.
Edit: ovo gore sacekaj da zavrse popravku se odnosi na nekoliko dana ili nedelja 😂
 
Menjaju brzo ekrane, za to im skidam kapu. Cca 2 sata :).
 
Jel i okvir mozda ide zajedno sa ekranom? Nosen je u futroli konstantno, ali je izgleda propao malo od prasine...
 
Ne. Samo ekran i baterija.
 
Okvir ide sa zamenom ekrana? Praktično ceo front + bateriju dobiješ novu.
 
Da da. Sve u paketu. Telefon ispade nov kao iz radnje sad, sa sve folijama oko okvira :)
 
Aco Aco, vraže jedan :). Još imaš i garanciju na sve to, još su original delovi. I ako ga prodaješ sada, eto dobre cene za koju može da ode. Respect :).
 
Simbolično ublažavanje bola :). Šljakaće A72 i dalje, nema tu greške sa tim uređajem.
 
Јел неко добио Андроид 14 и OneUI 6.0?
Кажу треба у децембру да стигне.
 
Zdravo!
Moze mi neko pomoci?
Imam samsung a72, stavljena mu je nova originalna baterija, u satu trosi 8% baterije bez koristenja
A ostavim ga navece kad sa 60%, ujutru se probudim 0% ugasen
Prije toga sve pogasim sto trosi bateriju i ukljucim airplane mod.
 
Onda to nije originalna :/
 
Zdravo!
Moze mi neko pomoci?
Imam samsung a72, stavljena mu je nova originalna baterija, u satu trosi 8% baterije bez koristenja
A ostavim ga navece kad sa 60%, ujutru se probudim 0% ugasen
Prije toga sve pogasim sto trosi bateriju i ukljucim airplane mod.
Gde si menjao ako je u ovlascenom onda je original.
 
Nazad
Vrh Dno