Šta je novo?

Samsung Galaxy A55

Da li se zna kad se pojavljuje u prodaji kod nas?
 
U MTS-u je period pretprodaje/rezervacije od 14. do 28. marta., a ko hoće slušalice na poklon treba da se registruje putem “Samsung members” aplikacije do 30.04.
 
Kad padne cena bice okej kupovina. Ali se jos uvek ne zna kakav je exynos i da li napokon ima ufs 3.1.
 
Kome nije hića neka sačeka sa kupovinom, biće odlična kupovina za nekoliko meseci.
 
Kad padne cena bice okej kupovina. Ali se jos uvek ne zna kakav je exynos i da li napokon ima ufs 3.1.
Na prethodnoj strani sam našao na 91mobile da je UFS 3.1, ali nigde nema koji je senzor kamere, a što se tiče procesora samo nebo zna kakav je.
Ako i rešim da menjam A52S od Samsunga dolazi u obzir jedino S23. Ne želim uopšte da eksperimentišem s tim kakav je Exynos.
Novi fon sa SD, brend nebitan.
 
A35 mi nije mi bila hitna kupovina mogao sam da sacekam da padne cena ali u a1 se cini kao okej ponuda plus imam a31 tako da bilo sta novo bi mi odgovaralo, def bi uzeo xiaomi da ima drugaciji softver imao redmi 9 i ostavio los utisak tako da mu nisam dao sansu nazalost
 
Na prethodnoj strani sam našao na 91mobile da je UFS 3.1, ali nigde nema koji je senzor kamere, a što se tiče procesora samo nebo zna kakav je.
Ako i rešim da menjam A52S od Samsunga dolazi u obzir jedino S23. Ne želim uopšte da eksperimentišem s tim kakav je Exynos.
Novi fon sa SD, brend nebitan.
Tesko da je 3.1, izgleda da je opet 2.2 😂
Ma da, uzmes s23 i ne brines se ni za sta, velicina taman, snap u njemu, top. Najgore sto i ja razmisljam o njemu ili obicnom s24.
 
Tesko da je 3.1, izgleda da je opet 2.2 😂
Ma da, uzmes s23 i ne brines se ni za sta, velicina taman, snap u njemu, top. Najgore sto i ja razmisljam o njemu ili obicnom s24.
Ako je i dalje UFS 2.2 onda je teška puška s obzirom da je Exynos. Kakvih 55k+, ne bi dao ni 25k.
S24 ima Exynos tako da u startu otpada. S23 pratim oglase u Niš za nove, ima za 580 e 8/128, 630e 8/256. Još samo da izvadim zmiju iz džep. :ROFLMAO:
 
Sta mislite, jel ima smisla sacekati da se pojavi 12GB model?
 
Mislim da nema, jer će biti još skuplji nego 8/128 i 8/256, a za tu količinu novca imaš daleko bolji izbor.
 
Može možda da znači za nekog ko voli da drži mnogo aplikacija u ramu, ali sad pitanje koliko to znači na nekom uređaju srednje klase koji sigurno nije šampion brzine. Upitno je, zavisno od razlike u ceni.
 
Ako je i dalje UFS 2.2 onda je teška puška s obzirom da je Exynos. Kakvih 55k+, ne bi dao ni 25k.
S24 ima Exynos tako da u startu otpada. S23 pratim oglase u Niš za nove, ima za 580 e 8/128, 630e 8/256. Još samo da izvadim zmiju iz džep. :ROFLMAO:

Da uzimam telefon isto bi isao na S23 umesto A55. Ili 2x A54 ako nekom od ukucana treba jos jedan mob.

E sad kakva je baterija u pogledu trajanja na S23 u odnosu na A54 & A55 ?
 
Mislim da se bezeli ne testiraju.
 
Ima unapređenja A55 u odnosu na A52s ali po ovoj trenutnoj ceni u zvaničnim radnjama (60 crvene), nije dobra kupovina. Kad padne cena ispod 50 crvene pa i da se razmotri.
 
Лепо изгледа, дизајн никад ближи S серији, али што се перформанси тиче исти А54.
 
Zapravo procesor je nešto jači, 20-30%, i koliko sam gledao po nekim testovima bolje se ponaša u odnosu na exynos 1380, slabije se zagreva i osetno je stabilniji, ne padaju mu performanse skoro ni malo kada se optereti.
Sviđa mi se što su i fotke nekako prirodnije, manje napucane boje i čini mi se manja razlika u bojama između ultraširoke i glavne kamere.
 
Nazad
Vrh Dno