Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

Danas na akciji u G, model 8GB/256GB.
 
Da li neko koristi novoubačene režime i rutine? Ranije pre ovog poslednjeg apdejta sam korsitio režim spavanja tako da zvuk poruka i obaveštenja bude mjutovan i uključen tamni režim od 00-06h. Nakon poslednjeg apdejta režim spavanja ne radi kako treba tj. ne zatamljuje se ekran iako sam dodao tu opciju, neće automatski ekran da se prebaci u tamni režim. Pored toga namestio sam i režim tako da dok slušam muziku zvučne notifikacije svih aplikacija tu mislim pre svih na viber i waap budu utišane ali ni to ne radi, zvučne notifikacije se čuju, tako da moj utisak je sve lepo osmišljeno ali potpuno beskorisno i još su pokvarili nešto što je radilo. Možda HR reši problem ali mi se ne restuje telefon zbog ovih problemčića koji me žuljaju.
 
Poslednja izmena:
Mislim na rutine koje se nalaze u opcijama T OS Modes and Routines - da li su to Bixby rutine pojma nemam znam da je verzija 4.0.00.73
 
Mislim na rutine koje se nalaze u opcijama T OS Modes and Routines - da li su to Bixby rutine pojma nemam znam da je verzija 4.0.00.73
Jesi li azurirao TOS u Galaxy Store-u?Meni rutine rade normalno ali sam posle nadogradnje na oneui5 preko Galaxy Store odmah azurirao 10 aplikacija,medju njima je bila i Tos...
 
Poslednja izmena:
I meni je danas stigao OneUI 5. A52s, bez factory restart telefon leti. Bukvalno osetno lepse radi.
 
Jel neko dobio update na android 13, a da je telefon kupljen preko operatera?
 
Jesi li azurirao TOS u Galaxy Store-u?Meni rutine rade normalno ali sam posle nadogradnje na oneui5 preko Galaxy Store odmah azurirao 10 aplikacija,medju njima je bila i Tos...
Upravo sam imao ažuriranje, pa ću videti da li je pomoglo
 
@TosaNS Ja koristim rutinu da mi gasi 3g/4g kad sam kući na wifi, ponekad me ostavi na 2g kad se isključi.
 
I meni je danas stigao OneUI 5. A52s, bez factory restart telefon leti. Bukvalno osetno lepse radi.
Meni je i na oneui4 radio brzo i fluidno,mozda sad jos brze a mozda se i tripujem:)Nadam se da će baterija biti bolja jer mi je na androidu 12 bila slabija sigurno 20% u odnosu na a11...Inace,top je ovaj telefon za pristojne pare...
 
Kod mene još uvek ništa :(
 

Prilozi

  • Screenshot_20221129-225420_Software update.jpg
    Screenshot_20221129-225420_Software update.jpg
    35.8 KB · Pregleda: 41
Setio se A1 i mene... 😄😄😄

Screenshot_20221130-060541_Software update.png
 
Pozdrav ljudi, imam pitanje.

Jedna prijateljica me zamolila da pogledam sta joj je sa telefonom: klinci su se igrali njime neko vreme i od onda ne moze da UPUTI poziv. Takodje, nece da se poveze telefon na mobilne podatke. WiFi radi, moze da primi poziv, ali da uputi ne moze.

Proverio sam sva podesavanja, sve je ok (nije ukljuceno blokiranje pozivanja, odabran je Access Point, bukvalno SVE sam precesljao i ne vidim problem). Ima neko ideju sta bi ovo moglo biti?

Unapred hvala!
 
Ko zna sta su joj poremetili, najlakse resetuj mrezna podesavanja i to je to, da ne trazis za dzabe sta su ukljucili ili iskljucili.
 
Uradio sam i to, i opet nista... Bukvalno samo prikaze ekran poziva, i odmah ga skloni, bez ikakvog objasnjenja, samo: Poziv je zavrsen.

Nikad ovo u zivotu nisam video. Vadio karticu, resetovao fon, prima pozive, ali ne moze da pozove...
 
Onda trazi po podesavanjma, nesto ima ukljuceno ili iskljuceno. Nista mi ne pada na pamet sta moze da bude, ako je tel pre toga normalno radio.
 
Vratih joj telefon malopre. To nisam proveravao, nisam ni naisao na to u podesavanjima. Ako je to podesila, a nije znala da skloni - onda neka joj ostane problem bas. :D
 
Samsung kids @mironiko

Apropo A13, nervira me sto nemam bixby rutine dugme on/off dugme, nego modes iz notification shade-a...
 
Ma stigo nego kako radi
 

Prilozi

  • Screenshot_20221201-092231_Software update.jpg
    Screenshot_20221201-092231_Software update.jpg
    77.2 KB · Pregleda: 26
  • Screenshot_20221201-092702_Software update.jpg
    Screenshot_20221201-092702_Software update.jpg
    100.2 KB · Pregleda: 29
Istina, sve cekamo da nestrpljivi podele iskustva. ;)
 
Radi fenomenalno. A52s.
Baterija... stvarno fenomenalna nznm sta su uradili ali je super. Nema battery draina u standby-u. E sad, moguce da android 13 ubija procese malo agresivnije nisam siguran. Ali telefon se ponasa isto kao na android 12 sto se tice notifikacija. A i otisak prsta radi bolje.
 
Nazad
Vrh Dno