Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

Nema to ni na flagshipovima. Samo u beti je bilo, posle sklonili. Mozda kad bude One UI 6.1 (ako i bude za a52).
 
Ne ide to tako, nije enabled by default u Androidu 14, treba proizvođač da uključi u apdejt, i Samsung nije (još):
1704805774920.png
 
Pozzz,Samo zelim da znam da li je dobar procesor Exynos ili Snapdragon ??
 
Bez razmisljanja je to Snapdragon.
 
U toku testiranje OUI 6.1
 
Obije 5G verzije su dobile ali vidim da još puno zemalja čeka update za 4G. Počeo je prije mjesec dana još.
 
Juče sam se igrao sa A52s 5G u kojem drzim MTS karticu i njega koristim kad dođem za Srbiju pored nekog drugog telefona. Uglavnom, naišao sam na ovo pošto sam tražio po netu kako najbolje uraditi debloat na OneUI. Pobrisao sam mozda i 50ak stvari iz telefona i telefon radi osetno lakše. Bukvalno mi nije trznuo nijednom, baterija manje više ista za nijansu možda bolja jer sam danas dosta bio napolju i ne curi baterija.
Preporuka za ovo:


si=zKudum_XIyBTLKsX
 
Upravo ažurirao softver na noviju verziju UI ima nekih kozmetičkih izmena ali bih rekao da telefon radi prefekt možda i brže nego pre. U pitanju je A52 običan.
 
Februarski se još nije ni ohladio, a evo ga martovski
Screenshot_20240321_140719_Software update.jpg
 
Zdravo ljudi, da li vredi opet popravljati ekran (za SG A52s 5G) ? Ekran mi se sam počeo crniti i moram hard reset uraditi da bi uopšte proradio, ekran ponekad šljasti i pojave se neke crne crte nasumično. Sad ekran ok radi ali već je ovako dva dana. Šta nije u redu sa displayem telefona ?
 
Pozdrav,
Imam obican a52 4g i hteo bih da mu zamenim bateriju. Da li neko zna da li je moguce ubaciti bateriju od a53 sa 5000mAh ili moram da ubacim original od 4500mAh?
 
Ja sam nekako razocaran sa ovim novim azuriranjem,
pre sam video koja brzina na wifi sad nemogu da vidim, I prilikom punjenja vise ne vidim dal je ,Veoma brzo punjenje, brzo punjenje i punjenje
 

Prilozi

  • PUnjenjeOne UI Home.jpg
    PUnjenjeOne UI Home.jpg
    112.2 KB · Pregleda: 31
  • PUnjenjeOne UI Home.jpg
    PUnjenjeOne UI Home.jpg
    112.2 KB · Pregleda: 30
  • softer.jpg
    softer.jpg
    80.2 KB · Pregleda: 27
Nazad
Vrh Dno