Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

Procitao sam dosta, svi zadovoljni i najbolji tel za male pare, nego me je zanimalo da li se primeti u realnom radu "spora memorija" :)
 
Ima li neko tutorial(napisan ili na YouTube)kako da onemogućim dalja ažuriranja sistema i sigurnosne zakrpe?
 
Da prenesem hvala svima od drugara, zadovoljan je izborom tel ( a52s 6/128gb ), nasao je polovan sa garancijom operatera do sledece godine za 200e sto je sasvim odlicno po meni i plus je zadovoljan zbog 3.5mm ulaza za slusalice, zbog vezbanja.
Podesavao sam ga, posto sam imao s21u, pa sam znao tacno sta treba i kad sam sve zavrsio u sebi sam pomislio zbog cega sam dao 5x vise para za tel.
Samo mi se nije svidela kamera, ostalo je dobro.
 
Kako se ono kaže ?
Koliko para toliko muzike .
S 22 U je imala super kameru , pa pretpostavljam i S 21 U da nije mnogo zaostajao za njome
Eto razlike u ceniiii ;)
 
Bas tako.
S21U je imao odlicnu kameru i video snimak, znam kad sam ga prodao da je softver bio doteran na max, a baterija dobra.
Ako bi gledali detaljno razlike, naravno da bi imalo razlike u displeju, zvuku, kamerama, videu, itd, ali kako se tel ponasa, ovo je super za te pare.
 
Da, ovaj je bio sa mreze i okej stanje. Mozda ima i za manje, nisam gledao na kp kako se krecu cene. Mozda imas i nov da nadjes, samo ko zna koliko ga cene.
 
Za malo više od 200e se uzima Galaxy Note 10.
Po meni bolji telefon ako se gleda polovno polovno.

Takođe ako se gleda novo A52s se može naći za 250e i veoma teško je naći nešto što zadovoljava sve tačke a da košta tu cijenu .
 
Koliko traje baterija na a52s posle godinu dana i novim apdejtima ? Sot ?
 
ako imate samsung telefon, i samsung tablet, da li koristite opciju "pozivi i poruke na drugom uredjaju", da bi poslali sms sa tableta i pozivali..? meni je pre ta opcija radila normalno, mogao sam da saljem sms sa tableta i da pozivam, ali od skoro ne radi kako treba. sms radi ali kad probam da pozovem sa tableta, pise da proverim da li je povezan sa telefonom, iako su na istoj wifi mrezi, kako je i ranije radilo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230514_211627_Call & text on other devices.jpg
    Screenshot_20230514_211627_Call & text on other devices.jpg
    70.1 KB · Pregleda: 110
  • Screenshot_20230514_211616_Call & text on other devices.jpg
    Screenshot_20230514_211616_Call & text on other devices.jpg
    218.7 KB · Pregleda: 39
^ A52s polovnih ima i za 170€ na oglasima , a novih nema. Ima A34 5G za 240-300€ i A54 od 300 do 330€ .
 
Ma da, ovo je samo sigurnosna zakrpa. Ne verujem da je išta značajno promenjeno.
 
Pretrazio celu temu ali nisam naisao na opis problema koji sam uocio na a52s-u. Na vrhu ekrana tacno ispod vremena i sa druge strane procenta baterije vidi se kao neka statusna traka u obliku pravouganika sa ikonicama koja je providna i jedva se vidi koja ne znam odakle se javlja. Evo slika pa ako neko zna sta se desava da kaze.
 

Prilozi

  • 20230528_161631.jpg
    20230528_161631.jpg
    152.8 KB · Pregleda: 102
  • 20230528_161623.jpg
    20230528_161623.jpg
    143.8 KB · Pregleda: 102
Deluje da je burn in. Ako imas garanciju odnesi u servis
 
I meni deluje da je burn in. Edge paneli izlaze sa strane tako da oni nisu. Videcu da potrazim garanciju pa da nosim u servis.
 
Pretrazio celu temu ali nisam naisao na opis problema koji sam uocio na a52s-u. Na vrhu ekrana tacno ispod vremena i sa druge strane procenta baterije vidi se kao neka statusna traka u obliku pravouganika sa ikonicama koja je providna i jedva se vidi koja ne znam odakle se javlja. Evo slika pa ako neko zna sta se desava da kaze.
Otisao ekran. Nosi u pro-mobi, dobices i novu bateriju. Ne treba ti garantni list ako je uzet preko mreze, imaju sve u sistemu.
 
Otisao ekran. Nosi u pro-mobi, dobices i novu bateriju. Ne treba ti garantni list ako je uzet preko mreze, imaju sve u sistemu.
sad mozda imaju znam da za samsung a50 uzet na pravno nisam mogao da resim da mi zamene bateriju u garanciji i ako sam imao original kutiju gde se video da je a1 uvoznik.
 
Imaju odavno, s tim da sve zavisi ko je tad u smeni, neko trazi, neko samo proveri u sistemu. Secam se kad sam bio kod njih davno za p10 i da sam rekao da ima tri godine garancije, ali ne mogu da nadjem papir od garancije, rekao mi je covek da ih okrenem kad dodjem kuci i procitam imei i onda ce mi reci da li da im saljem tel ili ne.
Epilog- okrenuo drugi dan kad je bio u smeni, procitao broj i sve se dobro zavrsilo na kraju.
E da- poceli su malo da "zezaju" za burn in, nije kao pre nekoliko godina kad su menjali ekrane kao od sale (pricam za s seriju).
 
Nosim u ProMobi onda, garanciju i fiskalni nasao iz Telenora je. Nije moj telefon, tetkin je tako da ona bi trebala da smanji fb 😂 videcemo hoce li hteti da menjaju ali realno bi trebali, burn in nije u obliku jedne male tackice. Hvala svima na pomoci.
 
Jel imao neko problem da touch prestane da radi, samo reset sa sva ti dugmeta pomaže?
 
Nazad
Vrh Dno