Šta je novo?

Samsung Galaxy A3 /A5 /A7 (2017)

Nigde nema 7.0 update da se skine i svuda je najava. Za model 2016 je stigao.

Ako sistem kao sistem radi bolje, nije me briga da li je ruznije. Uostalom, toliko toga na GP ima da izgled moze kompletno da se promeni. :)

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Izgleda da ne znas. Objasni zasto nema onda da se skine?
Šta je tebi prijatelju??? Lepo sam vam rekao da sam prošlog meseca kupio A5 2017 i već je imao u sebi instaliran Android 7.0 Nugat

A to zašto na nekom sajtu nema update je pitanje za moderatora sajta, a ne za mene.
 
Aj daj screenshot u opciji software info :)

Pretrazih ceo internet nigde informacije da a5 2017 ima Nugat 7.0
 
Poslednja izmena:
Ma nema bre, a zamoliti moderaciju da izbrise postove, jer ne postoji Nougat da ljudi ne pomisle da imaju neki problem sa telefonom.
 
Nemam nista protiv da i ti i ja budemo u krivu, ali a5 2017 jos ne dobi Nugat.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Da uzmeš od nekog ss ili da ti neko pošalje... Palo ti je sve u vodu, nemoj više da spamujes temu...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da uzmeš od nekog ss ili da ti neko pošalje... Palo ti je sve u vodu, nemoj više da spamujes temu...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Daj ne lupaj i ne truj više telefon trenutno nije kod mene sutra će biti.

Koga interesuje neka pogleda SS koga ne i ne mora
 
Drugarica ima fon iz Telenora, ja iz mt:s-a...
Izgleda da je samo Vipov telefon dobio update. [emoji23]

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Jel to sad kao treba da bude sprdnja ili šta????
Bože sa kakvim ja likovima moram oko običnih stvari da se ubeđujem[emoji53]
 
Nema ubedjivanja, samo SS i sve je ok.
Nije moguce da ama bas nigde nema informacije da je Nugat stigao, a ne da se skine sistem, no dobro. Sve je ok.
 
Ide kod nekog da sredi preko photoshop-a, ali ne može odmah [emoji23][emoji1458]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mrači, mrači samo ti mrači ništa pametno i ne umeš da kažeš. [emoji107]
 
Jel moze neko ko ima A5 2017 da napise utiske ?
 
Ma telefon je odlican, nema greske. Pitaj sta te konkretno zanima.

I da A5 2017 nema Nugat jos uvek.
Ovo sto covek iznad prica su gluposti.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Da da znam da nema N.
Zanima me rad telefona, kako se snalazi sa FB aplikacijom i slicnim, baterija kakva je i obe kamere valjaju li cemu ? :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Telefon radi fluidno, bas.
FB nijednom nije zakocio, Viber i Whatsapp rade savrseno.
Baterija drzi sjajno, izgura poprilicno. Recimo, meni je baterija sada na 75% a imam vec 3h17m SOT-a.
Mene je baterija fascinirala, ceo jedan dan izgura koliko god da ga koristis.

Kamere su takodje dosta dobre. I prednja i zadnja imaju 16 mp. Mirna ruka ume da napravi sjajne fotke. ;) Pisi ako te jos nesto zanima.
20170706_160831 (1).jpg

20170710_131101.jpg
 
Poslednja izmena:
Ako te ne mrzi okaci, nece da skodi :)
Kul, ako je baterija stvarno tako dobra to je sjajno. Taj Exynos je prilicno stedljiv.
Manje vise to je to, slicna su misljenja i na yt. Koju verziju imas ti 16gb ili ?
E da, kako ti se cini displej ?
 
Okacih ali umanjio je i rezoluciju i sve. Nema veze, videces vec.
Interna mi je 32 GB i externu imam jos 16 GB. :)

Displej je dobar, s tim sto sam ja nakacila neko glupo staklo koje kvari potpun ugodjaj. Iskreno, pre ovog telefona sam lutala, kupovala telefone pa ih prodavala jer nisam bila zadovoljna. Ovaj je upotpunio sva moja ocekivanja. Nije preterano veliki displej, radi zaista fluidno, kamere su dosta dobre, zvuk takodje. :)
 
Ja ga koristim od Marta, telefon je odlican, baterija savrsena, tel radi bez greske sa svim app... kamera zadnja korektna u dnevnim uslovima, sa slabijim osvetljenjem ima dosta suma. Prednja kamera je dosta losija u odnosu na LG G3. Sama kamera koristi fokus koji je preko 30cm skoro pa neupotrebljiva, slike su najblaze receno mutne. Kvalitet izrade vrhunski, bez mane. Stavljeno staklo preko displeja i Nillkin obloga koja cuva ledja telefona. Sam UI je prelep u odnosu na stari Touch Wiz a sve su prilike da ce sa Nougatom stici UI koji ce biti identican onom kao sto je na S8. I da, jos uvek nema Nougat na ovom telefonu nigde u svetu pa ni kod nas. Prema nekim info update se ocekuje od 27.07 ali je realno pocetkom Avgusta.

Edit:
Jedino što bih mogao da pronađem neku zamerku pored prednje kamere je FP senzor koji često ume da ne prepoznaje otisak svaki put iz prve

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za fp nije cudo ni skuplji telefoni nisu nista bolji. Steta samo za kameru sto nisu ubacili laserski AF, bile bi vrhunske slike.
Hvala vam na pomoci :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ok uživajte u vašim glupostima ja vas neću više uznemiravati

Pametniji popušta [emoji4]
 
Poslednja izmena:
@zoki_zika druze nisu gluposti ako si stvarno na Nougat OS posalji screen shot svi cemo ovde da priznamo nasu gresku... ovako ce ostati tvoja rec koja nista ne znaci... na kraju fofum i sluzi za razmenu misljenja i informacija

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Opustite se covek troluje :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa gde je taj SS?
Nema uzivanja i izvlacenja nego crno na belo da vidimo update pa cemo lako priznati krivicu.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno