Šta je novo?

Samsung Galaxy A3 /A5 /A7 (2017)

Stigao neki update mali. Nadogradnja samo. Ostalima?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Je l' imao neko priliku da uporedi A5 sa LG G3?
Uzeo bih ga zbog AMOLED-a i ako je kamera može da se poredi sa G3, inače mi se ne isplati da menjam :smash:
 
G3 ima bolju zadnju kameru, A5 ima bolju prednju kameru
 
Nisam ni sumnjao da je prednja od 16 MP bolja od prednje od 1.3 MP :D

Prvenstveno me je zadnja zanimala, hvala za info! :)
 
imam oba, ako te jos nesto interesuje pitaj
 
Kupio majci pre neki dan A5 (2017)

Oduševio se kakva opaka mašina
 
Moj Samsung Galaxy A5 2017 ne može na prikazuje audio fajlove. Pokušao sam razne plejere i razne formate audio fajlova. Da li neko zna način za prevazilaženje ovog problema?
 
Uzeo sam pre 20-tak dana P10 LITE u MTS-u preko paketa ali sam se posle 4-5 dana razocarao njime (baterija uzasno slaba,zna ponekada da zablokira,meni-pogotovo imenik osakacen,zvuk pri razgovoru tih) pa sam ga prodao i kupio A5 2017 i mogu reci da je duplo brzi i stabilniji u odnosu na P10 lite cak i baterija duplo duze drzi na A5 2017.
Samo mi nije jasno zbog cega SAMSUNG nije zadrzao standardni microUSB 2.0 nego je presao na Type-C 1.0 i sada gde god da podjem moram da vucem njegov originalni kablic?
 
Poslednja izmena:
Mislim da ce svi noviji modeli preci na type C.
Imas da kupis konektor, oko 500 dinara je pa sljaka na svim punjacima. :) Lakse je to da nosis nego ceo punjac, jer vecina ljudi ima klasican punjac pa mozes da pozajmis
 
Mislim da ce svi noviji modeli preci na type C.
Imas da kupis konektor, oko 500 dinara je pa sljaka na svim punjacima. :) Lakse je to da nosis nego ceo punjac, jer vecina ljudi ima klasican punjac pa mozes da pozajmis

Hvala Radmila sada cu ici da potrazim taj adapter!
 
Ja sam to kupila u Svezamob i bio je oko 500 dinara. Veoma korisna stvarcica
 
Imam problem sa navigacijom evo o cemu se radi.
Sinoc krenem za Grcku i instaliram aplikaciju za navigaciju HERE i na prvi pogled radi normalno da bi posle samo par minuta voznje iz cista mira izgubio vezu sa satelitima i na ekranu pise samo cekam vezu sa satelitom i tako na svakih par minuta.
Stavim pored njega zenin honor 7 lite sa istom navigacijom on radi normalno bez pucanja GPS veze.
Sve zivo sam isprobao u podesavanjima telefona i jedino pomaze ako telefon drzim sa dve ruke,cim spustim telefon da sam navigira on pocne da gubi vezu kao da ima neki mehanicki problem sa kalibracijom GPS modula?:crash:
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa navigacijom evo o cemu se radi.
Sinoc krenem za Grcku i instaliram aplikaciju za navigaciju HERE i na prvi pogled radi normalno da bi posle samo par minuta voznje iz cista mira izgubio vezu sa satelitima i na ekranu pise samo cekam vezu sa satelitom i tako na svakih par minuta.
Stavim pored njega zenin honor 7 lite sa istom navigacijom on radi normalno bez pucanja GPS veze.
Sve zivo sam isprobao u podesavanjima telefona i jedino pomaze ako telefon drzim sa dve ruke,cim spustim telefon da sam navigira on pocne da gubi vezu kao da ima neki mehanicki problem sa kalibracijom GPS modula?:crash:

Moguce da je to problem sa here aplikacijom, video sam da se dosta ljudi zali. Juce sam i ja hteo cisto da testiram navigacije koje imam na kratkoj razdaljini (40km), telefon je Sony Xperia m4 aqua. Ukljucim google maps, radi sve lepo. Probam copilot, isto radi, signal se ne gubi. Pokrenem Here, pocne sve lepo i posle nekoliko minuta (mozda 2-3 min), izgubi signal, cekao sam jos toliko i ponovo je uhvatio. Mozda je sve to samo slucajnost bila, ali dosad mi se nije desavalo da telefon gubi gps signal...
 
Moguce da je to problem sa here aplikacijom, video sam da se dosta ljudi zali. Juce sam i ja hteo cisto da testiram navigacije koje imam na kratkoj razdaljini (40km), telefon je Sony Xperia m4 aqua. Ukljucim google maps, radi sve lepo. Probam copilot, isto radi, signal se ne gubi. Pokrenem Here, pocne sve lepo i posle nekoliko minuta (mozda 2-3 min), izgubi signal, cekao sam jos toliko i ponovo je uhvatio. Mozda je sve to samo slucajnost bila, ali dosad mi se nije desavalo da telefon gubi gps signal...

Da je problem do Here aplikacije i zenin telefon Honor 7 lite bi imao tih problema .Zato sam stavio telefon do telefona da bi uporedio dali je do aplikacije,moj A5 je cesto ispadao iz GPS mreze a njen honor radi kao sat.
Napominjem dok drzim u ruci A5 nece da ispadne iz mreze a cim ga stavim na drzac ili na policu kola on pocne da gubi GPS signal
Znaci ima neki problem do GPS modula.
 
Kazu da Nugat stize do kraja meseca, da vidimo i to cudo! :D
 
Ja imam A3 2016 i dobio sam Nougat pre dve nedelje. Čudi me da za 2017 još nije stigao.
 
Zavisi gde si ga kupio. Moj je kupljen u mtsu i nista nije stiglo :)
 
Malo mi glupo da za jednu zemlju odvajaju ažuriranje po operaterima. Mada je sve moguće
Jesi probala da nađeš sama na sammobile.com?
Daju i uputstvo za ažuriranje naravno ako je izašao update.
 
Gledala sam. Svuda nudi samo 6.0.1

Kako ti se cini fon sa nugatom? Imas li neke zamerke?
 
Poslednja izmena:
Sistem ko sistem isto s****e drugo pakovanje [emoji2]

Nekako je lepši [emoji12]
 
Znaci lepse s***e, hocu reci pakovanje! :D

Nista, cekam to lepse pakovanje pa da dam i ja sud.
 
Znaci lepse s***e, hocu reci pakovanje! :D

Nista, cekam to lepse pakovanje pa da dam i ja sud.
prvo pogledaj negde dali ti se sviđa to s***e,
mojoj zeni bolji stari , ovo novo joj ruzno i ne vidi nesto bolje cak misli daje kamera losija
pricam za A5 2016 ,
 
Nazad
Vrh Dno