Šta je novo?

Revolut beta

Nije bilo provizije kada sam prebacivao sa srpske Mts kartice na Revolut virtuelnu karticu.
Nije bilo provizije kada sam prebacivao sa srpske Mts kartice na Revolut virtuelnu karticu.

Pogledajte prilog 389033
ja sada imam problem da prebacim sa revoluta na postansku ,uvek daje da je br kartice ne ispravan ,a dok je bila mts baka prebacivao sam novac,sada ne znam u cemu je greska u ibanu ili swift kodu ,
a saa kada je mts presla u postansku ne ide novac daje da je racun ne ispravan i vrati mi pare na revolutu,
 
a saa kada je mts presla u postansku ne ide novac daje da je racun ne ispravan i vrati mi pare na revolutu,
Cek cek, jedno je prebacivanje na karticu, to je instant transfer i novac ti legne za par minuta. Ako kartica to ne podrzava onda ne mozes slati sa revoluta a drugo je swift/bic, ovako saljes na svoj racun u banci i to traje par dana dok novac ne legne na racun.
 
Ja sam juce dobio mail da se isplatilo moje cekanje i da mogu da otvorim nalog, otvaranje naloga je proslo OK, ali kada trazi da skeniram LK ili pasos, kaze da ne moze da verifikuje moj identitet. Probao sam i Pasos i LK. Nisam jos zakacio kreditnu karticu.
 
Cek cek, jedno je prebacivanje na karticu, to je instant transfer i novac ti legne za par minuta. Ako kartica to ne podrzava onda ne mozes slati sa revoluta a drugo je swift/bic, ovako saljes na svoj racun u banci i to traje par dana dok novac ne legne na racun.
Ma meni vise ne dozvoljava da unesem karticu .bila je mts sad postanska...iako sam uneo nove podatke kaze da ne mozee da se doda
 
@artur daj neki screenshot
Cega?

znaci, otvorio sam nalog, uneo Mobi karticu, kada sam hteo da promenim @Revtag, trazio mi je da skeniram dokument, LK ili Pasos, probao sam i jedno i drugo i javi mi posle par minuta da identifikacija nije uspela. Ostao je @Revtag koji su mi dodelili.
 
@artur pa screenshot Revolut Lite app gde se vidi da si se registrovao i da imaš Revolut Lite SRB acc.
 
Nije Lite, normalna verzija
 

Prilozi

  • Screenshot_20231220_143447_Revolut.jpg
    Screenshot_20231220_143447_Revolut.jpg
    36.1 KB · Pregleda: 128
  • Screenshot_20231220_143504_Revolut.jpg
    Screenshot_20231220_143504_Revolut.jpg
    43.7 KB · Pregleda: 95
Niko od njih kosu banke. Wise isto nije banka.
Revolut je imao spor oko dobijanja prava da dobiju status banke i mislim da su se zbog toga izmestiti iz Londona, ili nisu još..?
 
Revolut je banka na većini svojih tržišta. Zato sam i napisao praktično kao banka. Kod nas je Revolut lite ista stvar kao PaySend ali kako mi se čini ima samo opciju primanja novca od pravih revolut korisnika iz EU.
 
Znaci pocelo je, mozemo i mi da ocekujemo uskoro.

Bio je i red, makar lite, nakon koliko godina cekanja u nepostojecoj waiting listi haha
 
Ja sam juce dobio mail da se isplatilo moje cekanje i da mogu da otvorim nalog, otvaranje naloga je proslo OK, ali kada trazi da skeniram LK ili pasos, kaze da ne moze da verifikuje moj identitet. Probao sam i Pasos i LK. Nisam jos zakacio kreditnu karticu.
Taj problem je da kazem "normalan". Pisi im na tviteru
Ma meni vise ne dozvoljava da unesem karticu .bila je mts sad postanska...iako sam uneo nove podatke kaze da ne mozee da se doda
Pa to ti kazem, ako ne mozes da uneses onda kartica ne podrzava instant transfere
Ovo je revolut lite :D , Normalan revolut ti je praktično kao banka sa karticama, računom itd... Revolut lite je samo za slanje i primanje novca.
Ne izgleda mi kao Banka vec kao lite, pogledaj razliku na dnu aplilacijw
 

Prilozi

  • Screenshot_20231221-070831.jpg
    Screenshot_20231221-070831.jpg
    43.9 KB · Pregleda: 103
Poslednja izmena:
Ako počinju da rade u Srbiji zar ne bi trebalo da se pojave na sajtu NBS, tamo u spisku finansijskih institucija iz stranih država?
 
Ako počinju da rade u Srbiji zar ne bi trebalo da se pojave na sajtu NBS, tamo u spisku finansijskih institucija iz stranih država?
Ja sam ih jutros pitao i kazu da Srbija jos uvijek nije podrzana
Ma meni vise ne dozvoljava da unesem karticu .bila je mts sad postanska...iako sam uneo nove podatke kaze da ne mozee da se doda
Pa napisao sam ti moguc razlog, ako banka ne podrzava instant transfere za kartice onda karticu nije moguce dodati. Raspitaj se kod svoje banke
 
Poslednja izmena:
Fica rece ovako je bilo i Makedoncima pa su im pustili posle metar dana videcemo neko se vec javio ovde da su mu otvorili nalog :D
 
To sto oni na Twitteru pisu, nema veze sa vezom, jer generalno Customer Support sazna za nesto kad je vec pusteno u produkciji, i u principu ne znaju sta radi Development sektor. Ko radi u korporaciji, zna o cemu pricam.


Tako da ajde, valjda bude nekog pomaka do kraja Januara, makar bila i Lite verzija.
 
Pozz,

Ako može neko da mi napiše na koju karticu(banka, Visa ili Master) je uspeo da uradi transfer iz EU ka Srbiji.
Ja probao iz Eu Revoult ka Visa kartici Erste banke i kaže da kartica( Visa Erste Srbija) ne podržava to.
 
Pozz,

Ako može neko da mi napiše na koju karticu(banka, Visa ili Master) je uspeo da uradi transfer iz EU ka Srbiji.
Ja probao iz Eu Revoult ka Visa kartici Erste banke i kaže da kartica( Visa Erste Srbija) ne podržava to.
Moras da vidis sa svojom bankom da li podrzavaju instant transfere za platne kartice
 
Drugar je sa svog slovenackog revoluta prebacio direkt na racun preko kartice drugarici koja je u Mobi banci (u srbiji naravno).
 
verovatno mozes.... ali i ako nabavis karticu neces moci da je aktiviras ona je samo za eu gradane na zalost
Aircash ulazi na tržište BiH, moći će se aktivirati i kartica zbog izmena zakona u BiH. Moguće da će ubrzo i u Srbiji.
 
Aircash ulazi na tržište BiH, moći će se aktivirati i kartica zbog izmena zakona u BiH. Moguće da će ubrzo i u Srbiji.
Pa ja imam Aircash I dve aktivirane master kartice 🙈😅
 
Kada šalješ sa Aircash na Revolut, Aircash uzima proviziju. Obe kartice u Evropi, otvorene i korišćene. Isto je i u obrnutom smeru, Revolut 2 Aircash.
 
Ako je tako, ja nisam znao, hvala na objasnjenju
I ja sam takođe dobio identičan mail, da se čekanje isplatilo i sve super, ali pasoš i lična karta ne prolaze. Dobijam mail da na osnovu toga ne mogu da potvrde da sam rezident Srbije
Nisam znao da postoji Revolut lite
 
I ja sam takođe dobio identičan mail, da se čekanje isplatilo i sve super, ali pasoš i lična karta ne prolaze. Dobijam mail da na osnovu toga ne mogu da potvrde da sam rezident Srbije
Nisam znao da postoji Revolut lite
Mene sad zivo interesuje po kom principu sad aktiviraju ljudima naloge? Jel si vec bio na waiting listi i onda posle par dana si dobio email da se cekanje isplatilo ili?
 
Ima sigurno nekoliko godina kako sam se upisao na listu čekanja i eto pre neki dan stigao mail.
Za sada od mogucnosti imam da samo šaljem novac
 

Prilozi

  • IMG_0478.png
    IMG_0478.png
    59.3 KB · Pregleda: 48
Nazad
Vrh Dno