Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

Потребна Супернова за колегу.
Има ЕОН у замену или да плати.
 
Нађена је супернова.
Имамо и Ирис ТВ основни пакет више слотова у замену за;
1.Нетфликс
2. Хбо
3. Дизни
...
 
Nudim Disney + slot za ,suoernovu ,yt premium ..
 
Ima li neko EON, ali nisam u mreži? Mogu samo da ponudim mesto za Yettel - Hipernet TV?
Hvala. U ponudi imam i neke pozivnice za priavatne trackere, ali nisam siguran da je to dozvoljeno u ovoj temi. Svejedno, pitao sam, pa ako neko ima...
 
Imam jedno pitanje.
Komsija je kod Orion-a a ja kod SBB-a.
Da li ce raditi obojici ako razmenimo naloge za tv aplikacije ?
 
Potreban slot na Orion TV. Nudim razne streaming servise u zamenu. Kontaktirajte me za dogovor.
 
Menjam, da mi se aktivira SBB EON TV aplikacija mojim kodom na boxu, ja aktiviram Supernova aplikaciju sa kanalima i videotekom iz paketa Super PLAN 2L neograniceno. (HBO i Cinemax, sve Arene itd...)
 
Nudim Supernova aktivaciju sa svim Arenama itd...na bilo kom uredjaju u zamenu za dobar VPN da mogu da gledam EON TV aplikaciju na boxu preko Supernova interneta.
 
Menjam, da mi se aktivira SBB EON TV aplikacija mojim kodom na boxu, ja aktiviram Supernova aplikaciju sa kanalima i videotekom iz paketa Super PLAN 2L neograniceno. (HBO i Cinemax, sve Arene itd...)
Razmena uradjena 🙂
Nudim Supernova aktivaciju sa svim Arenama itd...na bilo kom uredjaju u zamenu za dobar VPN da mogu da gledam EON TV aplikaciju na boxu preko Supernova interneta.
Razmena uradjena 🙂
 
Potreban Eon za smart tv van mreže, nudim Supernova move smart sa arenama.
 
Trazim slot za Disney +, nudim hbo max ili netflix 4k slot ! Hvala
 
Potrebno mesto u NBA League Pass, nudim amazon prime, hbo max!
 
Orion TV top paket (260+ kanala), 2 slota slobodna, može za android telefone, smart televizore, STB-ove ili računare. Menjam za razno (ponudite)

Ne treba mi Netflix, Disney, Spotify, HBO MAX, Deezer.
 
Orion TV top paket (260+ kanala), 2 slota slobodna, može za android telefone, smart televizore, STB-ove ili računare. Menjam za razno (ponudite)

Ne treba mi Netflix, Disney, Spotify, HBO MAX, Deezer.
Mogu da ponudim SBB Premium paket, slot za mobilne, imam 2 slota slobodna.
 
Potrebno Netflix, HBOMax, Disney+
Imam Tidal HiFi Plus, Amazon Prime Video
 
Poslednja izmena:
Orion TV top paket (260+ kanala), 2 slota slobodna, može za android telefone, smart televizore, STB-ove ili računare. Menjam za razno (ponudite)

Ne treba mi Netflix, Disney, Spotify, HBO MAX, Deezer.
mogu ti ponuditi microsoft one drive acc sa 5 TB clouda ili YT premium ???
 
Orion TV top paket (260+ kanala), 2 slota slobodna, može za android telefone, smart televizore, STB-ove ili računare. Menjam za razno (ponudite)

Ne treba mi Netflix, Disney, Spotify, HBO MAX, Deezer.
plus mogu ti ponuditi odlicnu IPTV listu sa svim ex yu kanalima, dosta stranih, odlicnom videotekom, a lista ima gledanje propustenog sadrzaja do 7 dana na dosta kanala
 
Nudim office 365 lifetime pretplatu sa skype biznis i 100gb cloud za Orion Tv paket.
 
nudim odlicnu IPTV listu sa gledanjem unazad do 7 dana na dosta kanala, svi EX YU kanali, svi domaci sport kanali i dosta stranih, odlicna videoteka. Ili godisnju pretplatu na microsoft drive sa 5 TB skladistenog prostora.trazim Orion slot van mreze, hvala
p.s.
ako je neko zainteresovan saljem test prvo IPTV liste
 
nudim odlicnu IPTV listu sa gledanjem unazad do 7 dana na dosta kanala, svi EX YU kanali, svi domaci sport kanali i dosta stranih, odlicna videoteka. Ili godisnju pretplatu na microsoft drive sa 5 TB skladistenog prostora.trazim Orion slot van mreze, hvala
p.s.
ako je neko zainteresovan saljem test prvo IPTV liste
Izvini ako sam previše znatiželjan,šta će ti Orion ako već imaš dobru listu?Ne želim da shvatiš da te zezam,ozbiljno pitam.
 
Nazad
Vrh Dno