Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

Ako ima zainteresovanih za Skyshowtime, imam i daljr onaj jeftin paket od 2.99€, javite se u inbox 😊
 
@nisnis koji/e striming/e tražiš zauzvrat?
 
nudim odlicnu IPTV listu, koja ima odlicnu videoteku i vracanje kanala do 7 dana na dosta kanala za EON slot koji radi na android boxu...
 
Stvarno je dobra lista.Potvrdjujem,bez zezanja.Ima i filmova i serija,ma sve.Ja sam mu dao Iris ali u Bosni izgleda ne šljaka dobro.
 
Pozdrav, nudim Hbo max, Skyshowtime, Curiosity stream.
Potreban Eon za Android tv, moze u mreži.
 
Ja nudim apple tv + , amazon prime, hbo max za Curiosity da probam!
 
Slot za Eon tv app za Tidal master. Eon premium.
 
Menjam EON Full aktivaciju za tv.Nema Hbo u paketu, i ne znam jel radi N1 i SK ako ste na drugoj mrezi bez vpn-a.Trazim Supernovu sa arenama aktivaciju za tv.
 
Nudim HBO Max slot za Netflix ako je neko zainteresovan.
 
Nudim jedan slot hbo max za prime
 
Imam slobodni slotova za Netflix i treba mi neko da delimo subscription (mada nisam siguran da ce raditi zbog lokacije, u svakom slučaju probamo sve pa cemo videti)
Imam i slobodni slotova za HBO max.
Otvoren sam za razne ponude slobodno se javite u pp
 
Dajem Supernovu full paket sa HBO i svim Arenama aktiviranje kodom na vašu move smart aplikaciju u zamenu za EON van mreže sa HBO i svim kanalima isto sa aktiviranjem kodom na moju android aplikaciju na boxu. Ponude u i nbox uz dugoročnu saradnju.
 
Criterion Channel ima li ko da isprobam ?? Nudim Hbo max, Apple TV + , Amazon Prime
 
Nazad
Vrh Dno