Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

Potreban Disney +.
Nudim Supernova slot sa svim kanalima i HBO OD, Apolonom, Balkan Music i Minimax videotekom u okviru
 
Nudim: office 365 nalog sa 1 tb onedrive skladišta u mojoj familiji. Moguća je instalacija na 5 uređaja ako se dobro sećam. Aktivira se za mejl koji vi želite. Plaćeno je do aprila 25.

Tražim: servis koji radi na sbb-u (bez vpn) a ima arene sa mogućnošću premotavanja unazad. Idealno bi bilo da može da se korsiti na andorid boksu. Koliko shvatih, ove kriterijume zadovoljavaju move n go i a1 xplore. Moguće i orion ali videh da je neko pomenuo da nije moguće premotavati unazad neke arene. Iptv liste ne koristim.
 
I dalje aktuelno Eon Smart TV app, Eon Premium paket, Tidal master. Ili kako se vec sada zove.
 
Nudim Disney+, YT Premium ili HBO Max za EON TV slot.
 
Nudim slot za HBO Max ili SkyShowtime u zamenu za VPN slot ali da nije Nord.
 
nudim NORD VPN acc ili Avast secureline VPN , trazim EON acc za PC ili mobitel, dakle ne eon slot za android box ( to sam nasao )
 
I dalje aktuelan Orion slot (srednji paket sa Arenama). Radi na svim mrežama.Eventualne ponude u pp.
 
I dalje tragam za EONom Van mreze,. iskljucivo slot za SMART TV , ne treba mi za mobilni i desktop!

Nudim Hbo max, apple tv +, prime video!
 
Dajem Supernovu full paket sa HBO i svim Arenama aktiviranje kodom na vašu move smart aplikaciju u zamenu za EON van mreže sa HBO i svim kanalima isto sa aktiviranjem kodom na moju android aplikaciju na boxu. Ponude u imbox uz dugoročnu saradnju.
I dalje aktuelno.
 
menjam disney + ili NORD VPN ili IPTV listu sa svim ex yu kanalima i top videotekom, za super nova ili orion android slot , hvala
 
Poslednja izmena:
Dajem Supernovu full paket sa HBO i svim Arenama aktiviranje kodom na vašu move smart aplikaciju u zamenu za EON van mreže sa HBO i svim kanalima isto sa aktiviranjem kodom na moju android aplikaciju na boxu. Ponude u inbox uz dugoročnu saradnju.
Hoće neko ozbiljan menjažu i gugoročnu saradnju?
 
Dajem Hippernet sa svim Arenama u zamenu za EON van mreže.
 
Dajem Supernovu full paket sa HBO i svim Arenama aktiviranje kodom na vašu move smart aplikaciju u zamenu za EON van mreže sa HBO i svim kanalima isto sa aktiviranjem kodom na moju android aplikaciju na boxu. Ponude u i nbox uz dugoročnu saradnju.
Razmenjeno.
 
Treba mi EON slot za TV i neki VPN(da nije Nord) a nudim slot za Spotify i SkyShowtime.
 
Ispravka:Sad mi treba samo EON TV slot u zamenu za Spotify ili Sky.
 
I dalje aktuelno Eon slot Van mreze za smart TV, nudim apple tv+, hbo max, amazon prime
 
treba mi EON za PC ili laptop ili mobitel, dakle NE eon slot za android box, nudim odlicnu IPTV listu sa gledanjem unazad do 7 dana na dosta kanala i odlicnom videotekom
 
Eon smart TV app (KOD u mreži) za Tidal HiFi ili Arena Cloud. Ili nešto slično sa Arenama da radi na EON Box-u.

Eon Premium, najjači paket.
 
I dalje aktuelan Orion slot (srednji paket sa Arenama). Radi na svim mrežama.Eventualne ponude u pp.
 
Nudim: office 365 nalog sa 1 tb onedrive skladišta u mojoj familiji. Moguća je instalacija na 5 uređaja ako se dobro sećam. Aktivira se za mejl koji vi želite. Plaćeno je do aprila 25.

Tražim: servis koji radi na sbb-u (bez vpn) a ima arene sa mogućnošću premotavanja unazad. Idealno bi bilo da može da se korsiti na andorid boksu. Koliko shvatih, ove kriterijume zadovoljavaju move n go i a1 xplore. Moguće i orion ali videh da je neko pomenuo da nije moguće premotavati unazad neke arene. Iptv liste ne koristim.

Aktuelno je i dalje.
Office365 za move n go.
 
Ajde i ja da probam opet:trazim EON slot za TV,nudim Spotify ili SkyShotime.
 
Nazad
Vrh Dno