Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

Nudim HboMax i Deezer za OrionTv full paket ili za Netfix. Pišite, ako je neko zainteresovan.
Hvala
 
Nudim HBO za neki VPN na kom radi EON
 
Jel ima neko EON van mreže?Imam HBO,Netflix,Disney+,Sky,Prime 😉
 
Otvoreno mesto za Amazon Prime, menjam za Disney Plus. :D
 
Imam mesto u Spotify premium familiji, može menjanje za mesto u Tidal HiFi Plus.
 
Ako ima jedno mesto i za mene za HBO,bio bih zahvalan.
 
Imam Spotify, kažu doživotni nalog. Moj username i pasword, menjao bih za HBO Max ili Sky showtime
 
Ne znači ništa da menjaš tvoj username i pass jer onda nećeš moći ti da slušaš Spotify. Family plan je za deljenje, single ne. A to što su ti rekli doživotni nalog znači dok traje-traje jer to kod Spotifaja ne postoji
 
Jel ima neko EON smart TV app u mreži, radio bi mi na Fire TV sticku, već imam jedan a treba mi za još jedan, ponude u pm
 
Ne znači ništa da menjaš tvoj username i pass jer onda nećeš moći ti da slušaš Spotify. Family plan je za deljenje, single ne. A to što su ti rekli doživotni nalog znači dok traje-traje jer to kod Spotifaja ne postoji
Pa traje već više od godinu i pol dana, paket premium porodični. Dobijen je besplatno pa dok radi nek radi. U mom slučaju svakako čuči u zapećku ne korišćen.
 
Trazim amazon prime jer mi se ne cima opet da ga pravim, nudim po dogovoru
 
Ima li neko Amazon prime ili Apple+? Nudim Supernovu ili HboMax u zamenu.
 
Potrebna app EON van mreže. Nudim Yettel TV, HBOmax, a može i Vaš predlog na PP.
 
Ima li neko Amazon prime ili Apple+? Nudim Supernovu ili HboMax u zamenu.
Nasao Amazon, sada trazim neki Vpn (da radi Eon i AmazonPrime i da ima Tizen aplikaciju za SamsungTv), YettelTv, Orion, A1, Apple+. Nudim isto, HboMax i Supernovu (ceo paket i Hbo, i po*no, komplet sve, osim Elite 😉)
 
Nudim Orion TV slot-full paket svi kanali otključani, HBO Max, Disney+ ili Sky za slot Eon van mreže.
 
Sad me kolega potseti sa ovim VPN da bi mogla da padne neka trampa…

Nudim Fastest VPN, sa njim rade na EONu u mreži svi kanali… rade i na onom van mreže😁

U zamenu može prvo Netflix, ako ne onda neka TV sa Arenama.

Trampa za duži vremenski period.
 
Nudim HBO Max ili Tidal HiFi za Orion TV (Classic ili Plus paket).
 
Nazad
Vrh Dno