Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

Opet ako ima koga za Sky Showtime nudim Prime video , HBO MAX
 
Nudim orion slot (full paket sa svim arenama) za eon smart tv slot sa svim sk kanalima (van ili u mrezi, svejedno).
 
Нудим Супернову са аренама/хбо/ХХХ и нудим Хбо макс.
Потребно: Дизни,Прајм,Нетфликс...
 
Nudim:
YouTube Premium
Disney+
Tražim:
Tidal HiFi Plus
Eon Tv aplikaciju (svi Sport klub kanali)
Zainteresovani me mogu kontaktirati preko PM
 
Nudim HboMax i Deezer za OrionTv full paket ili za Netfix. Pišite, ako je neko zainteresovan.
Hvala
 
Nudim HBO za neki VPN na kom radi EON
 
Jel ima neko EON van mreže?Imam HBO,Netflix,Disney+,Sky,Prime 😉
 
Otvoreno mesto za Amazon Prime, menjam za Disney Plus. :D
 
Imam mesto u Spotify premium familiji, može menjanje za mesto u Tidal HiFi Plus.
 
Imam Spotify, kažu doživotni nalog. Moj username i pasword, menjao bih za HBO Max ili Sky showtime
 
Ne znači ništa da menjaš tvoj username i pass jer onda nećeš moći ti da slušaš Spotify. Family plan je za deljenje, single ne. A to što su ti rekli doživotni nalog znači dok traje-traje jer to kod Spotifaja ne postoji
 
Ne znači ništa da menjaš tvoj username i pass jer onda nećeš moći ti da slušaš Spotify. Family plan je za deljenje, single ne. A to što su ti rekli doživotni nalog znači dok traje-traje jer to kod Spotifaja ne postoji
Pa traje već više od godinu i pol dana, paket premium porodični. Dobijen je besplatno pa dok radi nek radi. U mom slučaju svakako čuči u zapećku ne korišćen.
 
Ima li neko Amazon prime ili Apple+? Nudim Supernovu ili HboMax u zamenu.
 
Potrebna app EON van mreže. Nudim Yettel TV, HBOmax, a može i Vaš predlog na PP.
 
Ima li neko Amazon prime ili Apple+? Nudim Supernovu ili HboMax u zamenu.
Nasao Amazon, sada trazim neki Vpn (da radi Eon i AmazonPrime i da ima Tizen aplikaciju za SamsungTv), YettelTv, Orion, A1, Apple+. Nudim isto, HboMax i Supernovu (ceo paket i Hbo, i po*no, komplet sve, osim Elite 😉)
 
Nudim Orion TV slot-full paket svi kanali otključani, HBO Max, Disney+ ili Sky za slot Eon van mreže.
 
Sad me kolega potseti sa ovim VPN da bi mogla da padne neka trampa…

Nudim Fastest VPN, sa njim rade na EONu u mreži svi kanali… rade i na onom van mreže😁

U zamenu može prvo Netflix, ako ne onda neka TV sa Arenama.

Trampa za duži vremenski period.
 
Nazad
Vrh Dno