Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Meni treba neki traker gde se mogu naći igrice za decu. IP torrents su rutracker slabi po tom pitanju.

A kakve te to tacno igrice interesuju? Cudno da na ta dva trackera nisi nasao ono sto ti treba.
 
Postoje neka pravila kojih treba da se pridrzavamo ili je ko na rutrekeru, radi kako ti volja :)

Ne znam da l' si me to pitao ili odgovorio? :D

Imaš početnih pravila, nisu komplikovana.

Dok ne upload-uješ prvih 25GB, možeš samo 3 torrenta dnevno da skineš. Posle 25GB može 8 dnevno, a posle 3 godine na sajtu, može 16 dnevno. Ratio mora biti iznad 1.00 (logično), a u slučaju da skineš 10GB više od minimalnog ratio-a, navodno ti disable-uju nalog. U principu, moraš uvek držati ratio iznad 1.

Ima freeleech torrenata, pa izgleda da ratio nije teško napucati. Brzine nisam stigao da probam, jer eto, nisam stigao. :)
 
^ Za te stvari je najbolji ncore (ima sve to), ali pozivnicu za njega je veoma tesko naci.

btw, mozes da potrazis na rutor.org, ali gledaj sta je sinhronizovano na ruski..
 
Poslednja izmena:
Imam jednu pozivnicu za TV Torrents RO. Uslov dokaz za ratio sa nekog drugog trekera, 6 meseci na forumu. Ako imate seedbox tim bolje.
 
HDT is down.
 
Ostala još jedna pozivnica za pretome, ističe mi do ponoći. Samo za starije članove.
 
RevTT vec par sati down.
 
Imam gomilu pozivnica za HD space pa ako oce neko nek cimne.
 
Imam dve pozivnice za IPT. Dajem samo onima koji ce da paze na ratio, prednost onima koji imaju vec iskustva sa nekim trackerima
 
Ima li neko pozivnicu za freshon? ******i mi ukinuli nalog iako sam imao 250gb uplodovano. Imam u zamenu IPT i još par moram da pogledam
 
Zašto su te banovali tamo ?
 
Ne znam kako se dobija,ali skoro sam postao power user ili kako se vec zove. Moguce da sam zbog toga dobio.
 
Koleze,

Treba mi neki tracker na kome mogu da nadjem sinhronizovane dugometrazne/kratkometrazne crtace. Po potrebi saljem screenshot-ove sa TVTorrents (671.13 GCreds), BitSoup (Ratio: 6.596 Uploaded: 4.36 TB), TL (Ratio: 2.209 UL: 1.48 TB), HDME (Ratio:4.773 Uploaded: 1.11 TB), ITP (Ratio: 4.71 Uploaded: 862.312 GB) i jos ponekog. Svojevremeno sam dobio preporuku za neki hrvatski no ratio tracker na kome je to sto mi je trebalo islo ocajnom brzinom (cca 20kB/s). Zanima me neki tracker gde ljudi dugo drze seed i/ili gde nemaju interes da ubijaju upload.

Ako takav tracker ne postoji, moze i savet za neki dc++ hub. Svojevremeno sam koristio Gusare ali ne znam da li vise funkcionisu.

Pozdrav,
Igor
 
Na Yuwabits imaš dosta toga samo retko gde je obeleženo šta je sinhronizovano na srpski a šta na hrvatski...
 
Nazad
Vrh Dno