Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Dzoni, scc je isto zeznut za odrzavanje ratia bez SBoxa.
 
TL je dobar sto se tice starijeg materijala jer je uvek odlicno seedovan. Kod drugih, IPT a i SCC, stariji torrenti veoma brzo ostanu bez seedera, pa se ili ugase ili postanu neverovatno spori.
 
@Seizmos

Može biti. :) Ja sam pre par meseci pokušavao malo da se igram sa kućnom konekcijom i upload-ovanjem (partial seeding). Uspeo sam nešto da upload-ujem, međutim, sad sam provalio da mi tih 2-3 giga nema više. :D Opet sam na nuli, mada ni ne koristim SCC, tako da mi je svejedno.
 
Valjda će meni lično biti barem neke vajde od TL-a onda, s obzirom na dobro seedovanje starijeg materijala...

A inače, da li uopšte postoji neki tracker koji ima bolji izbor muzike od rutrackera? Tu prevashodno mislim od flac-a pa na gore, hd audio, sacd iso itd.
 
SCC ima ogromnu freleech archive sekciju, tako da mozes mnogo sta da skines i da seedujes. :) Browse sekcija, a pogotovo najnoviji fajlovi su leglo gigabitnih seedboxeva. :D

@Kobayashi

What je tu negde, bolje organizovan i odlicno seedovan, generano najbolji muzicki tracker koji postoji. Samo je veoma zeznut za seed. Imam pozivnicu ali dajem upozorenje unapred. :D
 
Poslednja izmena:
SCC je dobar jer ima freeleech arhivu. Izabere se neki movie pack i moze dosta da se uploaduje. Na TL-u stari torrenti se tesko seeduju a za nove treba 25gb uploada da bi se ukinuo wait time a tada je kasno za seed.Na TL-u sam praktikovao cross-seed, i uploadovao nove torrente.
 
Scc je mnogo lakši za ratio. Npr. skoro sam skinuo neki american football movie pack, doduše čim se pojavio (ima oko 100gb), stavio prioritet na poslednjih par filmova i za mesec dana nakrcao oko 50gb upload. Dok je to kod tl praktično nemoguće bez sb.
 
Scc je mnogo lakši za ratio. Npr. skoro sam skinuo neki american football movie pack, doduše čim se pojavio (ima oko 100gb), stavio prioritet na poslednjih par filmova i za mesec dana nakrcao oko 50gb upload. Dok je to kod tl praktično nemoguće bez sb.

Potpuno se slazem sa tobom. Na SCC sam skupio nekako upload, a na TL bas sporo ide. :)
 
IPT je mnogostruko lakši za održavanje ratio-a od TL-a. Inače, omnik, hvala što mi odgovori na pm. :D

Još kad skontaš da ne možeš niti jedan nov torrent da skineš zbog ''waiting time-a'', pa samim tim ni cross seed ne radi... mnogo cimanja zaista. Naravno, ostaje da je dobar tracker, ali previše cimanja za sadržaje koje imaš i po drugim trackerima (za starije torrente konsultuješ Rutracker).
 
Poslednja izmena:
Poslata hdvnbits pozivnica korisniku dzonihsv
 
Dal neko zna jel postoji program autodata na srpskom hrvatskom i gde mogu tako nesto da skinem, engleske verzije nisu problem, gledamo sam na yuwabitsu i crnoj berzi al nista...hvala unapred i izvinjavam se sto nije bas vezano za temu
 
Vivid Workshop vise preporucujem nego auto, doduse moze i Boschov Esitronic, ali je on vec ogroman.
 
Jel to GFT puk'o?
 
Pozdrav,
Da li ima neko pozivnicu za IPtorrent? Yuwabits? Ne mogu da posvedočim snimkom ekrana o svom ratiu, nekad bio član revtt, tl-a, td-a, zmnde ali zbog neaktivnosti više ne :(
Hvala unapred.
 
Pozdrav,
Da li ima neko pozivnicu za IPtorrent? Yuwabits? Ne mogu da posvedočim snimkom ekrana o svom ratiu, nekad bio član revtt, tl-a, td-a, zmnde ali zbog neaktivnosti više ne :(
Hvala unapred.

na yuwi su mi zauvek ukinute pozivnice, a na ipt sam i ja izgubbio nalog zbog neaktivnosti, dacu ti cim mi daju ako ne dobijes u nedjuvremenu
 
"-Clanovi foruma sa stazem manjim od 6 meseci nemaju pravo trazenja pozivnica"
Izvinjavam se, nisam pročitao prvi post. No hard feelings... :)
Pozdrav
 
Jel zna neko na osnovu čega se na IPT dobija pozivnica?
 
Imas opcije za doniranje preko pp-a ili google checkout-a. U zavisnosti od iznosa, imas pravo da posaljes invite. To sam procitao, e sad, sto se seed-a tice ne znam po kom osnovu ih daju... Tek par dana ga koristim.
 
Power useri dobijaju jednu mesečno, maksimalno 3 ukupno možeš da imaš. Obični korisnici ne dobijaju pozivnice.
 
Znači moraš da budeš power user više od mesec dana kako bi dobio pozivnicu.
Ja sam power user, ali nisam bio celog meseca, pa zbog toga nisam dobio pozivnicu.
Hvala na odgovoru.
 
Jel moze neko da prover razlog zasto sam disabled na revott please ?
identicno korisnicko ime kao tu , samo da znam da li da ih potrazim na irc
 
Dajem dve pozivnice sa Scenetime, jedini uslov je da znate sta radite.
 
Vrh Dno