Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Zeza ga retencija što je razumljivo, s obzirom na obzir (tj. broj članova)
Sve ostalo na gft-u je ok. Za one kojima trebaju sveže stvari bez cimanja sa ratiom, nema bolje.
Za sve ostalo, tu je mast..., pardon: TL :D

prosli put me lik ispali za Scc i izgubio sam pozivnice...

Privremeno ili trajno?
Moraš ljudima tražiti barem nešto, a i to čak nije neka garancija.
 
Poslednja izmena:
Društvo,

ako ima neko na hdme.eu, zamolio bih da u forumu ili preko pm postavi pitanje adminima zasto mi je account disable-ovan (username: glisoni)

poz
Goran

Postavio sam pitanje na pm, evo sta mi je odgovorio:

From RonBurgundy at 2011-10-05 19:57:53 (1 min ago) GMT (NEW!)

Tell your friend glisoni to please come to the help channel (#hdme-help) on irc to speak with staff about their account! Thank you.
 
Hmm ...
I ja imam problem sa hd-torrents, nisam ga koristio par meseci iz nekih razloga, pa me zatekla ista poruka u inboxu kao i kod ostalih.
Odjednom mi treba :)
Jel ima povratka? Imam uploadovao nekih 1.5 Tb, ratio mi je 4.5
 
Postavio sam pitanje na pm, evo sta mi je odgovorio:

Druže, ako mogu još malo da te zamiolim za pomoć - na ircu nema nikoga već par dana, a koliko vidim, HDME je uveo neki žešći security, ne mogu ni da priđem sajtu (anathorised IP address). Možeš li pitaš kada će biti nekoga na ircu, da se tada pojavim.

poz
Goran
 
Hmm ...
I ja imam problem sa hd-torrents, nisam ga koristio par meseci iz nekih razloga, pa me zatekla ista poruka u inboxu kao i kod ostalih.
Odjednom mi treba :)
Jel ima povratka? Imam uploadovao nekih 1.5 Tb, ratio mi je 4.5

Skripta koja je trebalo da odradi automatski ban je zaj***la stvar i banovala neke ljude koje nije trebalo. Da bi bilo fer, svi nalozi koji su ugaseni su ponovo aktivirani, samo ne znam da li su posle rucno pregledali i gasili.
 
Druže, ako mogu još malo da te zamiolim za pomoć - na ircu nema nikoga već par dana, a koliko vidim, HDME je uveo neki žešći security, ne mogu ni da priđem sajtu (anathorised IP address). Možeš li pitaš kada će biti nekoga na ircu, da se tada pojavim.

Hmm, pitao sam ali jesi li siguran da si usao u HDME.eu Help Channel posto sam ja sad tamo usao i ima bar 10 operatora u idle rezimu. Pise postaviti pitanje na main chatu i sacekati da neko odgovori... Jesi li probao tako?
 
Skripta koja je trebalo da odradi automatski ban je zaj***la stvar i banovala neke ljude koje nije trebalo. Da bi bilo fer, svi nalozi koji su ugaseni su ponovo aktivirani, samo ne znam da li su posle rucno pregledali i gasili.

Jel ima njih na irc-u?
Poslao sam im mail, ali nema odgovora.
 
Verovatno nisi imao download preko 15GB u proslom kvartalu pa su te manuelno iskljucili. Mislim da oni ne praktikuju IRC.
 
@glisoni:
From RonBurgundy at 2011-10-07 13:17:50 (5 hours ago) GMT

was able to help him once he spoke in the help chan :p he has been re-enabled

Bio si na irc-u ali nista nisi piskarao :) U svakom slucaju lepo se zavrsilo ;)
 
Potrebna pozivnica za sajt framestor-hd.org :smoke:
Hvala unapred! :D
 
Poslednja izmena:
Verovatno nisi imao download preko 15GB u proslom kvartalu pa su te manuelno iskljucili. Mislim da oni ne praktikuju IRC.

Upravo to ... krastavac, a bas mi odgovarao zbog nekih internal encodera. Jel glupo sad da trazim ponovo pozivnicu? :) uzimam seedbox ponovo ...
 
@slajba: ako hoces dacu ti ja svoj nalog, regovao sam se sad kad je bilo open. Samo da obecas da ces biti dobar.
 
Hvala ali dali mozda znash neki tracker koji se bavi android-om ?? Poshto na tim forumima su svi linkovi mrtvi posle ~ mesec dana...
Praviti tracker za fajlove od 2-3 mb je glupo...
Google - name of app + share i nacices sta ti treba
 
imam 1 tl invite
treba mi dobar HD tracker
znaci da nema retardiranu politiku da moram uploadujem svaki kvartal po xxxGB
da ima finu brzinu
da ne moram cekam jer sam nov

ako ima neko zainteresovan nek se javi.

naravno trazim ratio proof
 
Poklanjam dve pozivnice za SCC, samo proverenim članovima, ako nemate bar 50 postova, nemojte ni tražiti. Potrebni ratio dokazi na pm.
 
pozz raja
dajem pozivnice za: bithdtv, BTN, HDME.eu, HD-space.
 
Hajde ko ima da mi baci pozivnicu za hd-torrents.org na mail [email protected] , hvala.
Vec sam imao kod njih nalog i bio power user sa 2tb uploada i obrisase mi acc zbog 20 i nesto dana nelogovanja...
 
Hoćeš awesome-hd?
Po meni, on je bolji tracker po kvalitetu sadržaja.
Uglavnom su internal izdanja na njemu, i sva su 75% freeleech.
 
^ +1
 
Jel vam rade zamunda i arenabg?
 
Hoćeš awesome-hd?
Po meni, on je bolji tracker po kvalitetu sadržaja.
Uglavnom su internal izdanja na njemu, i sva su 75% freeleech.

HDT ima veoma kvalitetne encoder grupe u rangu hdbits-a, dok ne znam ni jednu sa awesomehd-a... Po meni jedina prednost je to sto je dosta toga 3/4 freeleech sto opet omogucava lak seeding. Mada ni hdt nije problem za seeding jer se brzo kucaju poeni, tako da opet hdt ispadne bolji. Naravno ne skodi imati oba. :)
 
Dobro, to što nisu poznate grupe ne znači da prave loše ripove.
Ja sam lično zadovoljan sa kvalitetom njihovih izdanja. Imaš tamo kod njih na sajtu spisak grupa koje su internal.
 
Sad listam i vidim da su im oni turci DZON-3 jedni od enkodera. Secam se da su njihovi ripovi bili mozda i najgori ripovi od grupa koje sam vidjao, mada listajuci screenove i internal izdanja vidim da su sada ok. Kao i oni penumbra i form. Prodje vreme i nauce zanat, sto moze samo da bude dobro. :)
 
Nazad
Vrh Dno