Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Poštovani korisnici,
obeveštavamo Vas da je od sada na EUC-u omogućeno da se pri registraciji koriste mail adrese koje nisu iz Srbije.
Vaš EUC Staff

Svi vi koji niste iz Srbije mozete od danas da udjete na EUC, naravno uz pozivnicu.
 
Jel ima netko za bitgamer,posto sam ja imao pa mi propala,posto nista nisam skidao.Ako se netko smiluje neka posalje na [email protected].
Hvala.Ako nekom treba imam tri pozivnice za hd space pa nek se javi.
 
Poslednja izmena:
ako neko ima pozivnicu za neki lossless tracker gde se sigurno upuju originali bio bih jako zahvalan... :) imam 3 pozivnice za audionews ko se bavi audio produkcijom pa ako neko zeli... mada tamo i nije tesko upasti.. pozdrav!
 
@kvu: Mogu ti poslati waffles (daj mejl na pm), ali u principu preporucujem What.cd (za koji nemam pozivnice) jer je strozija kontrola kvaliteta ripova.
rutracker samo ako nema drugde, ko zna sta rusi prerezuju i piratisu pa posle ripuju kao lossless.
 
Pošalji ako imaš neki ratio dokaz na pm i email adresu i poslaću ti.
 
Dmjenk dobio pozivnicu za TL.
 
Jel postoji neki tracker sa BBC serijama, al iskljucivo DVD-R format, sve osim TheBox-a.
 
Je l' ima neki tracker na kojem ima dosta mHD, m720p... materijala? Mislim na one 720p ripove od po 3GB i slično.

Znam da se povremeno na AreniBG pojave ti ripovi, ali reko' možda ima neki torrent sajt ekvalitentan hd-bb sajtu.
 
Ima na BIT-HDTV,imam i pozivnicu.
 
Pa po vama, šta mi je bolje od ta 2 tracker-a? BIT-HDTV ili IPT?

Ne bi' da uzimam 2 pozivnice, a posle da provalim da će mi jedan nalog zvrljati nekorišćen. :)
 
Poslednja izmena:
Hehe... Uzeću pozivnicu od veljadj (ako daje?), pošto je prvi odgovorio. Pa ako BIT-HDTV ne odgovara, ali ne vidim što ne bi, onda ću tražiti drugi tracker (IPT logično).

Hvala The Stig na ponudi.
 
Koristim oba pa ne vidim razlog da ne uzmes obe pozivnice.Od viska glava ne boli...
Samo fer koristi i nema problema.
 
Znam da od viška ne boli glava, ali znam da kod nekih tracker-a onaj ko je dao pozivnicu može imati problema ako onaj ko je primio istu, taj nalog ne koristi. Tako nešto beše, valjda. :)

U svakom slučaju, hvala i sve najbolje.
 
Ima li neko nalog na torrentday.com? Ne treba mi pozivnica vec samo ako neko ima nalog posto imam jedan link za isti pa me zanima sta je u pitanju. Ako neko ima neka mi posalje pm da mu dam link da mi proveri.
 
Pozz. Jel ima neko predlog za dobar tracker za android aplikacije ? Nemora da bude private, moze da bude i public samo da je dobar.

Ja imam viska pozivnice za BIT-HDTV, IP-Torrents, HD Torrents...

:wave:
 
za android aplikacije idi na mobilism ili blackdroid
 
Da li je neko mozda spreman da mi posalje pozivnicu za Bit-HDTV ili CHDBits (moze i neki drugi kvalitetan HD tracker), bio bih mu vrlo zahvalan. Mozemo se dogovoriti oko eventualnih zamena ili ratio proof-a sa drugih tracker-a preko PM-a.
 
Daću ti ja ako hoćeš hd-torrents, meni jedan od najboljih trekera, ili bit-hdtv ako baš hoćeš, samo pošalji mail na pm.
 
Jel ima neki tracker gde ima full bluray-ova? Znaci, ne interesuje me mkv na 720p i 1080p, samo full bluray.
Hvala unapred!
 
Ja mislim da toga ima na bilo kom HD trackeru, a provereno ima na bit-hdtv, hdme.eu, hdspace...
 
Nazad
Vrh Dno