Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

freeleech na waffles-u, plus pozivnice su otvorene pa ako hoce neko... naravno da je normalan user, a ne newcomer ili kakav vec hit`n run...
 
Šta misliš, ima li neku prednost waffles u odnosu na what? Završava mi i what posao, ali i nema baš sve što bih želeo.
 
Tesko. Mada mozda i ima nesto na waffles, sve zavisi sta trazis...
 
@Gdin_M

Isprazni inbox ne mogu ti poslati poruku jer si premasio broj poruka.
Poslao bih ti mail za pozivnicu. :wave:
 
Da li neko zna neki dobar tracker za Lossless muziku ??
 
aha jel ima neko pozivnice mozda? mogu zamenim za Btn ?
 
Kakav je torrent-leach kao all-around tracker u poredjenju sa zamundom i bitsoupom koje koristim, da li ima veći izbor hd filmova izmedju ostalog ? Takodje Waffles, koliko je teško održavati ratio na njemu sa obzirom da muzički albumi nisu preveliki ?
 
U tom slučaju jer bi mogao da zamolim za pozivnice za njih ako su otvorene i ako ima neko voljan da ih pošalje ? :)
 
Crap tek sam sad video a imam fazon 12 pozivnica....

TL je dobar ali se vremenom mnogo pogorsao bio je bolje pre jedno 2-3 godine, sad je prosek nista specialno ...
rarovani fajlovi mi idu tako na ..... strasno sve manje ga koristim....
na muzici su slabi jako.. kao i na knjigama dokumentarcima i sve vise ima dead torrenta...

ako ima neko pozivnicu za neki lossless tracker ako moze da mi posalje bio bi veoma zahvalan :)
 
TL bio bio apsolutno najbolji kad bi uveli seed poene.
 
Sto bi uvodili kad za tako necim nema potrebe? Svaki torent ima dovoljno leechera da bi mogao da vratis na 1, a imas i gft koji je no ratio sa odlicnim brzinama i svezim materijalom.

Sent using Tt.
 
ae bas da te vidim sa nasim drljavim netom neki torrent koji je nov da vratis na 1... cim izadje novi torrent svi ga bace u seedbox i ti prakticno tamo nema sta da radis osim da downloadujes i cim prodje fazon 1-4meseca torrent postane dead...
 
Kako gresis, prednost tl je bas u tome sto cak i torente stare 6-12-20 meseci mozes bez problema da vratis na 1:1.

Sent using Tt.
 
pa ne znam za skoro 5 godina membershipa video sam dosta toga i mogu ti iskreno reci bez lazi i prevare to mi je bio main torrent site i oni jesu zaista odlicni ali kakvi su bili pre i sad to je velika razlika, mozda ja nemam srece ali neki stari torrenti su dead ...
meni onaj njihov rar sistem ide na .... :d
no ajde dajte neki Lossless torrent poziv :) PLOx
 
Moze biti, i ja sam clan skoro 5 godina imam nekih terabaj ipo uploada sve sa kucnom konekcijom. Bukvalno sta god da sam skinuo vratio sam preko jedan. A da su se pokvarili jesu... Dobar je filelist.ro (mislim da su otvorene registracije) moze opusteno da parira tl, a ima i dosta freeleacha. Sto se tice losslessa juri pedra, sigurno neko ima pozivnicu.
 
znate li neki dobar tracker za magazine, ali da su bez watermark-a

inace mogu da ponudim tri iptorrent invites
 
TL pozivnicu poklanjam prvom članu koji se javi, ne tražim ništa kao kontra uslugu, samo budi aktivan na TL i to je to!!!
Kontakt na PM
 
osecam da ce biti JURIS :)

imam i ja jednu, nekim cudom sam je dobio...
samo se mislim kome da je poklonim :)
 
Ja sam dobio dve ali sam jednu drugaru poklonio, a ova zjapi već duže vreme i skroz sam zaboravio da bih je mogao nekom pokloniti ovde :)

I sad' mi pade na pamet da izazovem juriš :)
 
TL se jeste pokvario, i treba ce im jos dosta vremena da se vrate na onaj nivo, al je opet solidan tracker, generalno ima svega i brzine su odlicne, ja sam sa seedboxom nabio preko 7tb odavno i ratio je jos uvek nesto malo manje od 2, ftn se jos uvek dobro drzi sa samo 5103clana i sve sto ima na ftn-u nacete i na tl-u.
 
Nazad
Vrh Dno