Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Gdin_M, puno ti je sanduce, greske se javljaju i ne mozes da primis PM dok ne rasteretis inbox....ajde sredi to ;)
 
Jeste proradila Zamunda, mislim da se to cesto desava da ne radi na dan, dva...
 
Neki trader a ?:)
 
Da li CHD i revolutiontt dele userima pozivnice, ima li neko sa pozivnicom viska za neki od ova dva ?
 
CHD je zatvoren za sve sem VIP-a a za RevTT daj mail...
 
hvala za revtt, evo saljem
 
Za CHD ti mozda mogu pomoci jer znam moderatore tamo.Mada bi me trebao bas ubediti :)
Sacekaj malo da vreme prodje, da te upoznam ,pa cemo videti :)
 
jel moze meni pozivnica za neki tracker gde ima igara za xbox360 ?

ima na torrentleechu nesto, pa ako ima neki bolji trakcer... hvala unapred
 
Najbolji za xbox360 je http://bt.xbox-sky.cc, ja nemam pozivnicu ali ako bude nije problem da ti je posaljem, javi mail.
 
Ma svaki oday tracker ima igrice za xbox

Npr, na IPT ih ima oko 1500 i vecina je fl
 
Ima li neko da mi da pozivnicu za neki nemacki tracker ? Treba mi zbog filmova i serija sinhronizovanih na nemackom za osobu koja studira Nemacki.
 
Ima li neko da mi da pozivnicu za neki nemacki tracker ? Treba mi zbog filmova i serija sinhronizovanih na nemackom za osobu koja studira Nemacki.

Nije tracker ali moze da posluzi - preporuka; skidaj sa RS daje pune brzina za free users +JDownloader

movie-blog.org/category/hd
 
Quorks je odlican nemacki tracker, pritom je i no ratio.Ja tamo nisam aktivan,pa nzn uslove za pozivnicu, ali ti mozda neko drugi moze pomoci :)
 
Evo ovo sam iskopao sa jednog foruma, pa ako neko ima nesto od ovoga a zeljan je da podeli kolegi forumasu, neka se javi :)

i'm german^^ (so sry for my bad english)

They are the best:

i sort it for [torrents,speed,pre]

1. TS-Tracker (Torrent-Syndrom | invite only)

2. TorrentHeaven (invite only)

3. Bitfactory (no invite but sometimes open)

4. TvRecall (only TV | invite only)

6. Eternal-Fire-Fusion

7. Quorks

8. MyTorrent (invite only)

9. Bitbull (invite only)

10.TorrentDream
 
Jel ima neka dobra dusa na forumu sa pozivnicom za dobar muzicki tracker?
Do sada se nisam koristio mnogo torentima, jer sam za filmove i ostale goleme fajlove koristio placene servise (usenet, rapidshare, hotfile) koji su mi omogucavali da skidam kad hocu kolko hocu bez da opterecujem svoju konekciju.
Tako da ne znam sta bih mogao prikazati kao dokaz, osim brzinu linka koja je 15/2 mbit (na drugom sam kontinentu). U svakom slucaju pokusacu da se oduzim na neki nacin ukoliko budem u mogucnosti.
 
Dajem 3 pozivnica za bit-hdtv
 
Korisnik puska dobio jednu...
 
Nazad
Vrh Dno