Šta je novo?

Razer phone 2017

https://m.gsmarena.com/razer_phone-review-1683.php

Review

Razer seems to have opted for the latter since the Razer phone has one of the dimmest screens we have ever seen. Its brightness maxes out at just 223 nits. There is no max auto over-burn either, so you are stuck with that. Perhaps the high refresh rate necessitated this sacrifice. Whether or not it was a justified one is up to fans to decide. Contrast is sub-par as well. Definitely not flagship grade.

9d244a8cc0df711e2c4f8f50f8c40b7e.jpg


Džabe mu 4000mah ovaj igzo topi bateriju..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
GSM arenu ne čitam odavno.. Toliko puta su lupali da im vise ne verujem.. Nabavio ga moj brat ... kaze mi da nije imao fon sa jačom baterijom.. Ekran je klasičan LCD na suncu tj amoled svetli jače.. To je suma sumarum kad mi je pricao.. eh da.. kaze da je jako brzi da zvucnici ubijaju...

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Kako ga je nabavio tvoj brat kad jos nije pusten u prodaju?
 
Kako ga je nabavio tvoj brat kad jos nije pusten u prodaju?
Znao sam da će neko to da pita...[emoji16] Pa sta misliš odakle mi ideja da pratim announcement? Moj buraz radi u tom segmentu.. Koristio ga je odmah nakon objave.. Pa mene napržio..

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Ako bi bilo za dzabe, nek bude i mesec dana dopremanje :)
 
Superficially, this looks like a decent panel, with pleasing colors and decent viewing angles. Use it indoors to play a game or watch a movie, and you'll have a great time. But between a highly reflective screen and what seems like lower than average brightness from the backlight, daylight visibility is just flat-out disappointing for a phone this expensive — a couple of years out of step with the competition in this area

I don't need to explain why sub-par daylight visibility is a bad in what's supposed to be both a premium smartphone and a portable gaming device. I think most of us would prefer to play games at 60fps if it meant not having to squint at the display.

And that really sums up the camera for me: This is about the worst photographic performance I've seen in a $700 phone. (Though admittedly, I haven't used the Essential Phone, which was also panned for launching with an underperforming camera.) In any case, it's disappointing that such a massive area of the modern smartphone experience has been overlooked like this.

https://m.androidcentral.com/razer-phone-review

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ha, lepo sam napisao jos na pocetku, da ne prodju ko Essential phone. :)
 
Pa sta znam... Ok je korektan opis. Koliko sam video, HDR radi presporo i pojavljuje se dosta blura, a nocne slike su 'nak...

Moto Z via Tapatalk
 
Daš $700 i imaš 'ok' kameru. :)
Ima da prođu kao essential

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pa meni je licno sad cak Essential bolji izbor. Taj dizajn sa prednjom kamerom mi nije nesto, ali ne racunajuci to, sve je odlicno: kompaktno kuciste, keramika pozadi, cist Android (videh na par review-ova da ima bugica, ali nije strasno), kamera odlicna uz GCam, a cena pala znatno i jos ce, predvidjam...

No, koncept Razer Phone-a mi se dopada, nekako mi je klasican, i najvise se istice tamo gde je meni bitno (ok, osim kamere), s tim da ga verovatno ipak nikad ne bih ni uzeo (sve i da nema izrazenih mana), zbog velicine.

Moto Z via Tapatalk
 
Daš $700 i imaš 'ok' kameru. :)
Ima da prođu kao essential

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Obziom da vidim da nisi upućen, evo da izdvojim malo vremena da ti pojasnim. Ta firma Razer nije jak igrač kao što je Samsung, Apple i ostala ekipa..Stoga ne mogu da sponzorišu masu YT testera, koji bi pričali hvalospeve o telefonu. Razer je za sve te firme outsider. Stoga, moj ti je savet da batališ " testove" "objektivnih" sajtova i Ytubera. Imaš link od tipa koji je jednostavno dao primer, bez blebetanja, a koji sam izbacio za kameru. Kamera spada u današnju višu klasu ali nije kao na Note 8 i Pixel 2.. Pogledaj pa napiši nešto objektivno a ne lupaj sarkazme. . Telefonu ne fali ništa. Gledao sam konkretne snimke telefona napolju i ekran je vidljiv kao i na Iphone 7. Klasičan LCD... . Sve ono što nudi telefon, Apple i ekipa naplaćuju dosta više. A pogotovo što cene uvek padaju, pa će ovaj telefon, po dodadašnjoj praksi, verovatno pasti na 500 eu. Najbrži CPU u android svetu je unutra sa 8 gb RAM...Ekran sa 120hz i baterija od 4 000m Ah. Onakvi zvučnici ne postoje nigde takođe.... I ko ,sve navedeno, nudi danas? Samo Razer... Lično me briga za Razer da ih hvalim ali telefon je poseban i poželjan. Ja ću ga nabaviti jer daje više od ostalih za menje novca..
 
Poslednja izmena:
Samo kad bi se mogao kupiti kod nas, preko preprodavaca. Zao mi je sto Essential phone ne prodaju u Evropi. Bio bi tezak izbor za mene izmedju ova dva telefona.
 
A ti si upućen jer ti brat radi u tom segmentu, pa znaš da su sav video materijal na YT sponzoriše, te da nema objektivnih recenzija? :))

Kad mu cena padne na 500e tada verovatno neće biti ni najbrži, ni najbolji telefon. Biće neki prosek kao OnePlus. A sada je preskup za tih par stvari koje nudi.
 
A ti si upućen jer ti brat radi u tom segmentu, pa znaš da su sav video materijal na YT sponzoriše, te da nema objektivnih recenzija? :))

Kad mu cena padne na 500e tada verovatno neće biti ni najbrži, ni najbolji telefon. Biće neki prosek kao OnePlus. A sada je preskup za tih par stvari koje nudi.
par stvari.svaka cast.
vidi se da pratis. A da si malo citao, pore nego sto si lupao, video bi da sam linkovao YT gde su semplovi snimaka kamere sa kanala koji nisu sponzorisani...
Sent from my SM-N950F
 
Poslednja izmena:
Probijaju se na tržište a nema 3.5mm za koji svi kukaju i to sa razlogom. Što nisu izbacili i na njihovim laptopovima ako je to nešto prevaziđeno a isto važi i za Google za ovaj njihov precenjeni pixelbook ili kako se već zove.
A i ovaj logo im je grozan, kao neki tribal sa početka veka. Ostalo ok
 
A ti si upućen jer ti brat radi u tom segmentu, pa znaš da su sav video materijal na YT sponzoriše, te da nema objektivnih recenzija? :))

Kad mu cena padne na 500e tada verovatno neće biti ni najbrži, ni najbolji telefon. Biće neki prosek kao OnePlus. A sada je preskup za tih par stvari koje nudi.

Tako je. To su skapirali ovi iz Essentiala pa su spustili cenu na 500$ i sredili kameru i sada je dobra kupovina (meni sigurno bolja od ovog Razer Phonea).
 
par stvari.svaka cast.
vidi se da pratis. A da si malo citao, pore nego sto si lupao, video bi da sam linkovao YT gde su semplovi snimaka kamere sa kanala koji nisu sponzorisani...
Sent from my SM-N950F
Pratim dosta stvari da znam da ako nisi tinejdžer koji ide ulicom i pušta govnjive pesme naglas, ovaj telefon ne vredi 700e [emoji8]
 
Ne vredi nijedan, al, dokle god su ljudi spremni da daju pare bez negodovanja i bojkota, proizvodjaci ce dizati cene.
 
Pratim dosta stvari da znam da ako nisi tinejdžer koji ide ulicom i pušta govnjive pesme naglas, ovaj telefon ne vredi 700e [emoji8]
stvar je licne procene da li vredi.. Meni vredi baterija, ekran, procesor.. klincima zvuk.. Svako ima razlicita interesovanja .Telefon nudi svasta za svakoga... Kome je iskojucivo bitno da fotka neka kupi Iphone 8, Note 8...U svemu ostalom je fon super . Inace Razer je najavio uodate za kameru.

Sent from SM-T825 Tab S3
 
stvar je licne procene da li vredi.. Meni vredi baterija, ekran, procesor.. klincima zvuk.. Svako ima razlicita interesovanja .Telefon nudi svasta za svakoga... Kome je iskojucivo bitno da fotka neka kupi Iphone 8, Note 8...U svemu ostalom je fon super . Inace Razer je najavio uodate za kameru.

Sent from SM-T825 Tab S3
Slazem se za sve osim za kameru, ko hoce da se fotka neka uzme DSLR ili pixel 2, ostalo sve je cisto fanboy prepiranje i pricanje u prazno.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Za ljude koji javno pustaju muziku sa svojih telefona rezervisan je poseban krug u paklu.

:party:cheers slažem se.

Slazem se za sve osim za kameru, ko hoce da se fotka neka uzme DSLR ili pixel 2, ostalo sve je cisto fanboy prepiranje i pricanje u prazno.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Tačno ali pisao sam o fotkanju telefonom u situacijama kad ne vučem sa sobom moj glomazni i teški Nikkor... A da nema fotke bez krštenog objektiva, slažem se... Tu nemam šta da pišem..
 
Poslednja izmena:
Ovaj telefon ima posebne pervezne zvucnike..Odlican zvuk i ekran,jedino u cemu se izdvaja od svih drugih telefona..Mislim da ce ovaj mobitel biti prekretnica za sve vodece brendove da ubuduce ubacuje u svoje najbolje uredjaje ovakve ekrane i zvucnike..
 
Nazad
Vrh Dno