Šta je novo?

Raiffeisen bank

Meni se pojavila nova stavka "Transakcioni račun stanovništvo" između Tekućeg i A Vista ?

Aplikacija CA više nije u funkciji, mora se preći na RF app. Ko je imao dva računa ne znam koja je opcija.
 
Na starom nalogu iz raiffa bi trebalo da se vide svi računi. Ako su isti broj telefona i mail.
 
IMG_0777.png
Sta je resenje kad zabode uvek ovde aplikacija, ne mogu da pritisnem Nastavi, tako od sinoc i nemoguce da se prebacim na novu aplikaciju?
 
Završili radove pre vremena izgleda, aplikacije sada rade.
 
Ja sam upravo izvršio neke transakcije.
 
Za sad RBA Visa Business još uvek ne može da se doda u RaiPay. Da li uopšte planiraju priključenje CA kartica, nigde nije precizirano.
 
Meni je u poslovnici receno da samo mastercard moze da se poveze na RaiPay. I ja imam Visa gold, ali cu traziti da mi zamene za mastercard....
Ocigledno da su neobavesteni po poslovnicama, evo sad sam dodao Visa kreditnu karticu RF, znaci trebalo bi da mogu sve kartice, samo da sacekamo da prodje 03.05.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li gresim ili je do ovih najavljenih promena, ne uspevam da uplatim ratu za auto (ranije je bilo preko CA) sa ovim novim pozivom na broj i brojem racuna. Ima li ko slican problem?
Valja ce proraditi za 2 dana...!?
 
Ni meni nisu skinuli automatski ratu za kredit poslednjeg dana u mesecu kao do sada, sigurno je do promena.
 
Nisam duže na androidu ali imao sam obe visa kartice u rai pay. I electron i gold.
 
Razmatram da predjem sa Erste premium paketa na Raiffeisen preimum, ne vidim nigde da li sa njim mogu bez nadoknade da podizem novac na bankomatima drugih banaka pa samo da proverim ovde da li iko zna nesto u vezi sa time? U Erste je ta stavka deo paketa.
 
Credit Agricole je imala Superieur paket preko koga je bilo predviđeno podizanje sa drugih bankomata Dina karticom. Pretpostavljam da je ovaj tarifni stav promenjen na novootvorenim računima, budući da uplata pazara na depo mašinama za pravna lica više nije bez naknade, već 60 dinara po nalogu.
Edit: eventualno razmotri Mobi Progresiv sa 5 podizanja (odnosno Progresiv+ uz prenos zarade sa neograničenim podizanjima, prelazi se automatski nakon prve primljene plate) ili Addiko platinasti sa 4 podizanja.
 
Korisnik sam RBA banke i uspesno sam aktivirao nalog i korisnicko ime kao i mobilnu aplikaciju Raiffeisen banke.
Medjutim, ne mogu nista da platim preko interneta da li sa Visa ili Dina karticom, svejedno. Da li neko ima slican slucaj ili neku informaciju? Njima sam poslao mejl ali za sad bez odgovora.
 
Da da, jos uvek ne funkcionise online placanje, iako je RF na sva zvona objavio da je uspesno zavrseno spajanje i da je sve proradilo...
 
Hvala na informaciji! 😊 I ja sam bio u dilemi sta je razlog jer su objavili da sve funkcionise, ali u stvari i nije bas tako.
 
Kako se menja PIN na Visa, Dina...? Pošto na običnom bankomatu ne vidim tu opciju. Vezane su za iRačun, ako je to bitno. Ili to može na višenamenskim bankomatima?
 
Korisnik sam RBA banke i uspesno sam aktivirao nalog i korisnicko ime kao i mobilnu aplikaciju Raiffeisen banke.
Medjutim, ne mogu nista da platim preko interneta da li sa Visa ili Dina karticom, svejedno. Da li neko ima slican slucaj ili neku informaciju? Njima sam poslao mejl ali za sad bez odgovora.
Inače, ne znam da li ima veze sa tvojim slučajem ali nove kartice RF banke moraju da se provuku kroz pos terminal ili bankomat da bi postale aktivne za online plaćanje
 
Neme ovo veze sa tim, nisu ovo nove kartice. Jednostavno nisu osposobili 100% sistem... Placao sam normalno ovih zadnjih par dana na pos terminalima, ali prebacivanje para ili online placanje ne radi jos uvek...
 
Inače, ne znam da li ima veze sa tvojim slučajem ali nove kartice RF banke moraju da se provuku kroz pos terminal ili bankomat da bi postale aktivne za online plaćanje
Probao sam opet malopre online placanje sa Dina card i proradilo je, pre 2-3 sata nije moglo.
 
Raiffeisen je ograničio rad blagajne i Kuan uređaja do pola 4, iako je navedeno da će filijale CA nastaviti da rade po uobičajenom radnom vremenu.
Kako se menja PIN na Visa, Dina...? Pošto na običnom bankomatu ne vidim tu opciju.
Obični bankomati nemaju tu opciju, a takođe nisam siguran da li je to omogućeno i za RBA NFC bankomate. Samo isplatni NFC bankomati i višenamenski uređaji nude promenu PIN-a.
 
radi i Visa online placanje
 
Nažalost kod mene Visa Classic izdata od CA banke jos uvek ne radi, probao sam upravo, izbacuje na pocetnu stranu za unos podataka kartice kod online placanja.
 
to ne znam, ja sam u Raiffeisen zadnjih 20 godina
 
Nazad
Vrh Dno