Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Meni je ugovorna obaveza istekla pre 4 meseca ...
Koliko sam shvatio, nije moguce izvuci im neki popust ili neke pogodnosti uz potpisivanje novog ugovora ?
Kako si shvatio da nije moguće izvući popust kad zadnjih nekoliko strana samo o popustima pričamo?[emoji3]

U toku je 6meseci 50%

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sada svi daju te popuste do 6 meseci to ili je trend ili je i to zakonski nekako regulisano veze nemam.



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Borba za korisnike

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Verovatno nacin da vezu korisnike (ne toliko vrednom ponudom, ali "daj sta das") pre nego sto Telekom pocne ozbiljno sa sa ponudom optike, i dobrim cenama.
 
Baš to htedoh da pitam... Pošto ga toliko provlacis kroz priču.
Što vi imate toliko vere u Telekom i šta to Telekom slično moze da ponudi osim veće brzine na optici?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Не верујем да ће неко да уложи онолико у оптику и онда понуди неконкурентне пакете. Можда и не промене цене али ће да буде по обичају 50% уз УО и слично. Могућ је и обрнут смер али у то не верујем.
 
Bice boljih cena nakon sto se veze dobar broj korisnika kod drugih operatera, pa ne mogu preci u Telekom.
 
Pa bice da vec unazad bar dve godine na ovoj istoj temi zeljno ocekujemo tu telekomovu optiku.

Kad bude bice, a do tad... koristim trenutno najbolju ponudu koju mogu.
 
2 godine? Ma kakvi... to je ideja da ce biti, ali tek ove godine je bilo nesto ponudjeno stvarno, ili koji mesec krajem prosle...
A vidis da su tek zadnjih meseci poceli da bas na 1000 nacina primoraju korisnike na nove ugovore.
 
Eh primorava...

Niko nikog ne primorava ni na sta...
Jednostavno ja te usluge (tel/TV/net) koristim pa koristim i svakako cu iskoristiti priliku da ih platim manje nego sto moram.

Telekom sasvim sigurno nece biti jeftiniji moze jedino da ponudi vecu brzinu interneta koja je i onako vec dovoljno brza, iptv im je krs, telefon im je skuplji....tako da.
Mene mogu da kupe jedino nizom cenom usluge, ali i to sve pod uslovom da ostali sede i gledaju i nista ne preduzimaju :)
 
Poslednja izmena:
Ti im nisi zanimljiv :)
Vecina prihvati cim se pomene nesto da dodaju za istu cenu - 10Mbps veca brzina recimo..
 
Zapravo vrlo je dobro pitanje koji korisnik im donosi vise profita, prema tome se i formiraju ponude.
 
Kako si shvatio da nije moguće izvući popust kad zadnjih nekoliko strana samo o popustima pričamo?[emoji3]

U toku je 6meseci 50%

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ja sam shvatio da je to samo za nove korisnike ?


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
 
Ja sam dobio taj popust od 50% kao stari korisnik, zalio sam se u SC i odobrili su. Treba za 2 dana da potpisem novi ugovor.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I ja sam dobio 50% na godinu dana, takodje znam još ljudi koji su dobili taj popust a sve su stari korisnici.

Ne daju po defaultu moraš da trazis taj popust.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel su ovlasceni u poslovnici za te popuste ili bi morao da saljem poruku direktoru preko onog portala ?


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
 
Probaj, mislim da sada daju, ali ako ti tu ne daju idi dalje.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imate li problema sa RV danas?
Jutros sam primetio da TV signal zeza, pojavi se - nestane; sad dođem s posla prekida i net i tv... prijavio sam smetnje, ali izgleda da ih drugi nemaju - obično bude neki prekid u celom kraju (ja sam 61 blok, NBg).

Btw, kako zovete ovo na slici dole? Ja kažem ljubaznoj devojci iz tehničke podrške da imam "sneg", ona kaže da je to (sneg) karakteristika analogne televizije. I sad, nisam umeo da se pravilno tehnički izrazim. Pa dajte neki termin koji je razumljiv i drugima :)
Pogledajte prilog 251906

p.s. net proradio posle zvanja call centra; i tv se polako stabilizuje.
p.s.s. istekao mi je ugovor pre 2 meseca; niko da me pozove, da pošalje mail, da bilo kako pokuša da produžim ugovor... državna firma? :)
 
To na slici se zove "trka elektrona" ili NEMA SLIKE NIKAKVE (da vam mjau* mjau* mjau*)... :d
Sto bi te zvali, njih zabole, naplacuju sve prema dosadasnjem ugovoru i bez popusta...
Ti mozes otici do njih pa dogovriti nesto novo, slicno, cene ce biti druge i mozda slicen, eventualno da uspes ostvariti neki popust i to bi bila jedna korist novog ugovaranja i vezivanja na naredne 2g za njih, takodje bi ti net sa postojecih "XY"Mb mogao skociti na "ZQ"Mb sto je druga korist od nove U.O.
 
Da, ono je sneg analogne TV, prebaci na digitalnu.

I definitivno te neće zvati, tebi je u interesu da dobiješ više za svoj novac jer ako ne potpises placas po starom ugovoru slabije pakete.
I traži popust oni ti sami neće nuditi.
Svako radi u svom interesu oni u svom ti u svom.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ja tek kad sam otisao u sava cemtar sa zahtevom za raskid su počeli da nude [emoji83]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Juče sam uzeo TV i net kod radius vektora. Interesuje me dali može da bude brži dovnload od ovoga inače paket je 75/5 mb?
5c77eba69fb0d0005066eac12f870157.jpg
 
spojen kablom ili wifi?

ček ovo je mobilni? na kablu imaš tu brzinu a za wifi to zavisi od uradjaja i ja nikad nisam imao max na wifi

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na tom ruteru je i to što si dobio više nego odličan.
Brzina se meri na kablu a ne na wifi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Na tom ruteru je i to što si dobio više nego odličan.
Brzina se meri na kablu a ne na wifi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Hvala na odgovoru mada mi je to bez veze jer ja ništa ne koristim na kablu. Dali vredi da tražim drugi ruter? Izvinite što sve ovo pitam jer sam se sa kablovskim netom prvi put sreo juče
 
Uff, ne mogu da nadjem pod tom oznakom, si siguran da su te oznake ?
 
Nazad
Vrh Dno