Šta je novo?

[PS4, PS5] Gran Turismo 7

Posle duzeg vremena sam juce/danas usao opet na Sport daily races, au bog te mazo na Trail Maountain koliko rammera, od 4 trke samo jednu sam izvezao da se niko nije zakucao u mene... Sto je najgore ne vidim ni da su ljudi koji to rade nesto preterano penalizirani kao ranije....
 
PS4 gamepad - pečurkica.
Član @Rizmal je još i bolji (za dlaku 🙂), sa gamepad "motion" upravljanjem.
Tanka je linija izmedju mene i tebe, mogli bi i sa ostalima da organizjujemo neku trku :)

Ja za sad vozim na DS5 "motion" + manuelni menjac :cool:

Gledao sam da uzmem neki volan ali kod nas je tesko naci bilo sta konkretno, ne znam gde ljudi nabavljaju Fanatece jer koliko vidim prodaju se samo preko njihovog sajta a sve je vec mesecima rasprodato. Sutra je LogitechG event i vidim da pokazuju u jednoj od najava lika kako igra simRacing tako da ce vrv posle rasprodaje starudije u vidu G29 / 920 / 923 (dobri ali veoma matori volani) koja je bila sutra biti predstavljen novi volan o kom se prica vec vise od godinu dana.
 
mogli bi i sa ostalima da organizjujemo neku trku :)
Zašto da ne, to bi bilo fino, nebitno da li je neko vešt ili ne. Mogli bismo recimo karting trke na kratkim stazama, bar meni je to zanimljivo. Uz malo vežbanja, verujem da bi male razlike bile.

Ko god želi može da pošalje svoj PSN nick na PP. Svi GT vozači sa foruma su dobrodošli.
 
gt7122.jpeg
29. stize novi pec 3 auta su
  • VW IDR
  • Porsche VGT Spider
  • Nissan Sylvia S14 (najverovatnije)
 
Au al lose zvuci IDR 🤮 izgleda bruka ali zvuk🤮🤮🤮
idr.jpg
 
^ Ali je baš zabavan za vožnju. Ja ga danas kupio i reko ajde da odvezem Sardiniju da ga otplatim, nestalo mi baterije posle krug ipo :ROFLMAO:
 
^ Ali je baš zabavan za vožnju. Ja ga danas kupio i reko ajde da odvezem Sardiniju da ga otplatim, nestalo mi baterije posle krug ipo :ROFLMAO:
Lose ti to vozis 😝 treba da vozis lakse da ne srce toliko i sa sto vise kocenja da bi imao sto vise rekuperacije energije….
Znaci savrsen je za koriscenje racing soft guma jer i one taman toliko traju posle zadnjih par upgradea.
Vidim danas pec 1.24 pusten opet su tesko zahebali stvari
 
Poslednja izmena:
Kolege, koji auto predlazete za menu book 43?
Ali da mogu da ga odmah kupim (ako takav ima), a ne da cekam kod Legend Car Dealershipa.
 
Ti rece neki normalni :D , ja sam to presao sa Mazdom 787B , brza je po krugu od Porschea tako da je dobra za farmanje kasnije a nije ni skupa (bila ne znam sad koja je cena). Jedino sto onaj Wankel motor vristi u pm postaje brzo zamorno :D
Dobra alterativa u novijem menu booku je Mercedes CLK-LM , kako dobar auto predvidiv, brz i trosi mnogo manje guma nego 962, 787 i slicni
 
Ta Mazda je dve milke. Ali je i nema uvek u ponudi. Ma vazno je da sam zavrsio, kako i sa kojim, to je manje bitno 😁
 
Danas mi nije izasao tocak (ne)srece iako sam odradio preko 200km :unsure: da li se jos nekom desilo isto?
 
Kažu na redditu da se to dešava u evropi zbog pomeranja sata
 
Danas mi nije izasao tocak (ne)srece iako sam odradio preko 200km :unsure: da li se jos nekom desilo isto?
Meni se isto desilo danas. Spasila me igra još jednog razočarenja :)
Desilo mi se jednom u GT Sport, kad sam zatvorio igru i ponovo pokreno pojavila se. Ali ovo ne uspeva u sedmici.

Inače, zahvaljujući ovoj poslednjoj knjizi u krčmi, konačno sam dobio priliku da pošteno provozam De Tomaso Panteru :)
 
Pitanjce jedno, nisam uspeo da vidim online. Da li je omogućeno brisanje sejva i počinjanje SP karijere ispočetka? Nije mi Sony tu da probam :)
 
Kažu na redditu da se to dešava u evropi zbog pomeranja sata
Igram na US serverima tako da onda i oni imaju taj problem
Meni se isto desilo danas. Spasila me igra još jednog razočarenja :)
Desilo mi se jednom u GT Sport, kad sam zatvorio igru i ponovo pokreno pojavila se. Ali ovo ne uspeva u sedmici.

Inače, zahvaljujući ovoj poslednjoj knjizi u krčmi, konačno sam dobio priliku da pošteno provozam De Tomaso Panteru :)
Razocarenje je zagarantovano :) Ja igru nisam gasio odmah po ispunjavanju uslova vec sam vozio jos jedno bar 2x vise od uslova, cak i kasnije kad sam ulazio i dodao jos jedno x2 kilometraze nista se nije desilo. MEdjutim sutradan cim sam ispunio uslov dobio sam 2x karticu za razocarenje , jednu za prethodni dan (subotu) jednu za ponedeljak :D

Nikako da poprave ghost automobile sto su "ubacili" sa zadnjih 2-3 peca, tako da ovo i nije veliki problem :D

@Sympathy Chan mislim da ne mozes da restartujes karijeru, jer po onome sto sam citeo vezana je za PSN nalog
Progress is tied to your PSN account. Only way to start over is by using a different account.
 
Danas izašao novi update, 3 nova automobila, nova staza i napokon možemo da prodajemo automobile :)
 
@almoust evil665 zaboravio sam na detalj deljenja naloga 👍

I kakve cene daju za prodaju? Nesto posteno ili deru ti virtuelni dileri?
 
Цене аутомобила. Ја видех негде другде да се легендарни аутомобили продају за половину онога што платиш ако их купујеш. Тј ауто који кошта 5.000.000, можеш да продаш за 2.500.00
 
Ništa nije fiksno. Automobili se prodaju kroz Used Car Dealership, i cena im varira na dnevnom nivou u zavisnosti od "ponude i potražnje".
Više info imate na GT sajtu: https://www.gran-turismo.com/us/gt7/manual/usedcar/02

Nisam očekivao da će dozvoliti prodaju automobila koje smo dobili za dž, tako da ko je radio onaj glitch da dobija NSX reli automobile može da peva :D
Sve u svemu, odlična stvar koja je morala biti u igri od početka, posebno jer prodaju autopmobila reklamiraju kao feature od starta.
 
Posle par dana igranja i nekoliko stotina kilometara, mogu reći da sam zadovoljan igrom. Unapređena je na svakom polju u odnosu na predhodnu. A ima i stvari koje me nerviraju kao što se posle onog dnevnog zadatka da se pređe 42 KM ne dobija više auto nego neka sića. I drago mi je da mogu skinovi za kola da se prebace iz predhodne igre, tako da trud nije bio uzaludan.
 
Nazad
Vrh Dno