Šta je novo?

[PS4] Bloodborne (Project Beast), by From Software

Pozz. Dugo me nije bilo…
Konačno, dosao sam do kraja. Samo da pitam, a da ne bude spoiler… Ako izaberem bilo koji zavrsetak, jel to to? Prešao sam igru i kraj!?
 
Pozz. Dugo me nije bilo…
Konačno, dosao sam do kraja. Samo da pitam, a da ne bude spoiler… Ako izaberem bilo koji zavrsetak, jel to to? Prešao sam igru i kraj!?
Ne.
Ima tri kraja i dosta su različita i u pogledu boss fightova i samog završetka.
Snimi na usb momenat pre nego što uđeš u Gerhmanov vrt.
Tu imaš opciju da se ne boriš sa njim, da se boriš sa njim, i da se pre njega boriš sa moon presence beast (ako pre ulaska u vrt konzumiraš ona tri umbilical cora).
 
OK, jasno. Ali, ja sam ipak izabrao jedan od tri završetka i prešao igru? Onda mi je samo čisto opciono to da snimim na USB i čisto probam druga dva završetka?
 
Imam neki save na USB, ali nije bas pri kraju igre. Mislim da je negde kod one Amigdale. Ali, ajde…poslušaću vas. Bas da vidim i ta druga dva završetka. Toliko sam bio srecan sto sam konacnooo završio igru i jedva čekao da uradim Delete, ali prc. Ima ipak jos malo :)
 
Sve to možeš videti i na YT. Mislim da ako nisi debelo "zagrizao" za BB onda nema potrebe da se mučiš dalje. :)
 
Odradio sam jos onaj kraj sa Germanom i to je to. Pao je Delete :) Idem da slavim. Od januara meseca se patim sa ovom igrom :)
Igra je vrh. Grafika, prica, ceo onaj svet i nivoi su prelepi, neprijatelji... Sve je top, ali igra je mnogo teska za neke srednje gejmere. Bar je to moj utisak. Svakako sam uzivao u igri iako sam izgubio tonu zivaca na nju :)
 
Nazad
Vrh Dno