Šta je novo?

Problem u dostavljanju paketa..

^mozes imati vise dostavnih adresa, bez ikakve frke.
 
Sta je sada ovo?Je li posiljka otisla iz BG ili sta?E necu vise od Kineza naruciti nista.Ovde lud j... zbunjenog.

Untitled.png
 
Opusti se rade :D
Sad ne gledaj to dole, nego to sa nase poste. Posiljka je pristigla i otisla je na carinu. Tvoje je samo da cekas, budi strpljiv :)

Edit: Bar ja mislim da ces se tako samo zbuniti. Sada kucaj TN na sajtu nase poste.
 
Krenula iz poste prema tebi i po svemu sudeci prolazis bez dodatnih troskova.
EDIT; greska, videh ovo handed to custom, pa sam pomislio da su odmah forwardovali (zamenio za customer).
Stani :smash:u prevodu ona je dosla na carinjenje i preuzeta od strane carine ali nije poslata ka meni.Jesam li u pravu?
 
Stani :smash:u prevodu ona je dosla na carinjenje i preuzeta od strane carine ali nije poslata ka meni.Jesam li u pravu?

Sad carinici vecaju sta da ti rade :d

Opusti se, kad pregledaju sutradan ce biti kod tebe. Drzim ti fige da prodjes bez carine.
 
Druze prikljuci se i temi "Carina na posiljke". Tamo ces vise odgovora naci. Inace neki imaju otpremu po 10-15 puta. Ne brini, ovih dana se stvorila guzva na carini ;)
 
vazi ,hvala ti!Malo mi sve konfuzno ,otprema se sto puta a stoji u istom mestu.Kad je islo DHL ,tacno sam znao kad ce doci kuci a ovo je ludilo.Sto najgore nisam kuci pa objasnjavaj matorcima sta i kako kad stigne.Poludeo sam zbog ove poste.
 
Isto ces i ovde znati tacno kad dolazi, kad ti bude pisalo Otprema pa onda tvoja lokalna posta, sutradan je kod tebe...
 
Poručio sam slušalice iz UK 10.3. preko eBay, i napravio sam "sitnu" grešku izabravši standard airmail bez tracking koda. Očekivao sam da će paket stići za 7-10 dana (kada i obično stižu paketi koje sam poručivao iz UK), ali prošlo je skoro mesec dana a od paketa ni traga ni glasa. Ranije sam kontaktirao prodavca, on mi je rekao da budem još malo strpljiv jer paketi stižu nakon 10-15 radnih dana (a tada je već bilo prošlo 13-14).

Da li da odmah pokrećem case? Jedino još sumnjam da poštar nije slučajno pomešao 7 i 1 pa da je obaveštenje o prispeloj pošiljci ostavio u sandučetu koje je prepuno (niko ne dolazi već duže vreme u taj stan), umesto u moje-
 
Pitaj postara i sacekaj jos malo, mozda stigne..
 
Narode, je l' neko narucivao sa Bookdepository skoro?
Knjiga je "dispatched" 07.12.2016, a jos nije stigla. Ranije je uvek stizala u roku od nedelju dana.
Ima li ikakav nacin da se proveri status posiljke, da li je u posti, carini ili slicno?
 
Ako imas broj za pracenje pogledaj na sajtu poste .Ako nemas cuti i trpi cekajuci ;)
P.S. forum ne dozvoljava da postavim link do sajta za pracenje :(
 
Naravno da znam za pracenje posiljki, ali Bookdepository ne salje sa tracking number-om.
Mislio sam da li ima neka offline metoda, neko iskustvo sa radnicima u posti...

Hvala dedamrsoje svakako.
 
Ako nema broja za pracenje ne znam kako bi radnici poste mogli da ti pomognu ...
Mozda ce broj za pracenje dodeliti nasa posta ako posiljka bude ocarinjena (sto ti ne odgovara)
 
Jel sam ja dobro razumeo da je prošlo samo nedelju dana od slanja?
Ako je tako onda ne znam zašto pitaš jer osim DHL-a ništa ne stiže za tako kratko vreme. Još su praznici, pošte zatrpane, na BG carini se čeka više od 14 dana za carinjenje pošiljki...

Ranije je važilo da stiže oko mesec dana. Sada na to dodaj još dve nedelje, pa ako se do tada ne pojavi onda možeš da počneš sa brigom :)

Pogledaj temu o carini i praćenju pošiljki, puno će ti značiti, videćeš da su svi u istoj situaciji i da si očekivao nerealno ;)
 
Proslo je 2 nedelje od slanja (7.12.2016.). Cudi me samo jer je u poslednjih 10tak puta stizalo za najvise nedelju dana... Moguce, praznici nam stizu...
 
Proslo je 2 nedelje od slanja (7.12.2016.). Cudi me samo jer je u poslednjih 10tak puta stizalo za najvise nedelju dana... Moguce, praznici nam stizu...

Meni su 2 stvari sa istog sajta poslate 5.12. jedan paket je stigao 14.12 a drugog jos nema, e sad taj prvi je prosao bez ikakvih dazbina, pa pretpostavljam da je drugi odvojen na carinjenje, cekam kraj sledece nedelje pa ako ga nema i dalje onda da pisem posiljaocu da paketa jos nema.
 
Stiglo sinoć u 19.10h! Svaka čast, iskreno nisam očekivao. Pogotovo što je to bio poklon.

Sent from mTalk
 
Jel sam ja dobro razumeo da je prošlo samo nedelju dana od slanja?
Ako je tako onda ne znam zašto pitaš jer osim DHL-a ništa ne stiže za tako kratko vreme. Još su praznici, pošte zatrpane, na BG carini se čeka više od 14 dana za carinjenje pošiljki...

Ranije je važilo da stiže oko mesec dana. Sada na to dodaj još dve nedelje, pa ako se do tada ne pojavi onda možeš da počneš sa brigom :)

Pogledaj temu o carini i praćenju pošiljki, puno će ti značiti, videćeš da su svi u istoj situaciji i da si očekivao nerealno ;)


Znaci Nemanja mislis da zbog ovog Bozica katolickog ..NG...sada treba malo duze za pakete...posto bas cekam jedan a ovaj put ga malcice oduzilo trenutno 25-i dan ..uglavnom stizalo za oko 15 dana u Srbiju.
 
Meni je poslednji stigao pre desetak dana a naručeno je 11. novembra. Dva od istog datuma još uvek čekam.
 
Nazad
Vrh Dno