Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajoj, ništa onda, da kukam ovde 200 puta kako ne mogu da okačim oglas.
Šalim se, ako je tako šta da se radi.
 
Da li je IKAKO ??? moguće srediti problem sa stizanjem notfikacija?
Stigne mi 10 notifikacija, a preostalih 20 moram ručno da pretražujem po forumu :cool:
 
Može li neko od admina da pogleda moj zahtev u podešavanjima profila, već mesecima niko ništa.
Hvala
 
Некако никако не добијам пушап обавештења, а за поједине теме које пратим се не приказује да има нових постова кад стиснем звонце горе на траци.
 
Jel moze neko da mi objasni kako da zatvorim oglas na nije aktuelno ?
 
Više puta rečeno. Samo se napiše "Prodato" ili "Nije aktuelno" i neko od moderatora će izmeniti tag.
 
U pravilima pise Ukoliko ste prodali sve što ste imali iz oglasa u obavezi ste da ažurirate prefiks u “Nije aktuelan”. A ne da ce to moderator da uradi
 
Tako je bilo u početku, a onda su pojedinci krenuli da brišu oglase, umesto da ih zatvore. A permisije ne dozvoljavaju jednu opciju bez druge. Iz tog razloga je onemogućeno da korisnici sami menjaju status, već je dovoljno napisati da oglas više nije aktuelan i neko od moderatora će to ispratiti promenom statusa.
 
Jedna sugestija ako moze da se ovakvo obavestenje kao sto je sada aktuelno obelezni od strane clana kao procitan pa da se ne prikazuje bas svuda.
 
Moze li se glavni baner za oglase na vrhu podesiti na fiksnu visinu bez da se ceka load slike?

Koju god temu otvorim i krenem citati prvi post, stucne mi sve tj pojavi se oglas i moram ponovo skrolati do posta
Koristim bench app sto je ponudjena umjesto tt
 
Koristim Bench Progressive App, ili WebApp ili kako god da se ovo čudo zove:
edt_20211104_093209.jpg

I markup (bold, italic, linkovi) mi je "puko". Nema, sve je sivo i nedostupno:
edt_20211104_093050.jpg

A nije bilo tako! Radilo je neko vreme, ne radi poslednjih 20ak dana uopšte.
Je l "do mene", do nekih podešavanja naloga unutar foruma?

+ Bonus pitanje: Tapatalk je permanently disabled i neće se vraćati TT podrška?
 
Koristim Bench Progressive App, ili WebApp ili kako god da se ovo čudo zove:

I markup (bold, italic, linkovi) mi je "puko". Nema, sve je sivo i nedostupno:

A nije bilo tako! Radilo je neko vreme, ne radi poslednjih 20ak dana uopšte.
Je l "do mene", do nekih podešavanja naloga unutar foruma?
1636017471968.png
Isključio si BB-kod.
 
Imam cudan problem s forumom da mi jako sporo radi kada sam ulogovan. Bukvalno moram po 10 i vise puta da pokusam da bih usao u poruke ili da otvorim bilo sta. Kada nisam ulogovan sve radi kako treba mada ne znam kakve veze to ima. Probao sam Brave, Edge i Firefox i ista je situacija na svakom. Firefox sam sveze instalirao samo zbog toga, nema nijedan addon niti cache neki raniji i isto se ponasa. Probao sa mobilnog i ista stvar, i na wifi i na mobilnoj mrezi. Je l' imao neko slicna iskustva?
 
Prevrti postove unazad, "kaznjen" si zbog necega
 
Pogledah zadnjih 20- tak postova i sve mi bi jasno...
 
Prevrti postove unazad, "kaznjen" si zbog necega
Hvala, sad sam citao temu izlogovan da vidim o cemu je rec jer je bila patnja pristupiti uopste ulogovan.
Pogledah zadnjih 20- tak postova i sve mi bi jasno...
Ako si vec super moderator mogao si da pomognes, mislim da je ovakav komentar suvisan. Mogao sam i ja da procitam temu al nije realno kad treba 10 puta da pokusam da bih usao na svaku stranicu. Post sam i napisao zbog toga - da ne bih 130 puta refreshovao 13 strana teme, a pritom nisam znao da sam "kaznjen" vec sam mislio da je problem u necemu drugom. Jesu moji postovi u oglasima al ne vidim sta je tu lose ako su bili po pravilima. Opomenut sam kad sam postavio oglas koji nije bio u skladu s novim pravilima (koja tada nisam procitao) ali nakon toga mi je forum funkcionisao normalno, tek ovih dana je poceo da laguje a nemam nikakvo upozorenje na profilu.
 
Komentar je sve rekao.
Koristis forum za licne komercijalne svrhe, zato si dobio blokadu.
Procitaj ponovo pravila, lepo je sve napisano.
Zalosno je sto je dosta starih clanova krenulo istim putem.
I nisam super vec obican moderator, ne znam zasto stoji ta titula svim obicnim moderatorima.
 
Pitanje nije u vezi sa forumom, nego sa sajtom.
Dakle, da li vesti rade botovi ili živi ljudi? Videh danas slučajno vest koja počinje ovako: "TCL 205 sa zarezom vodene kapljice...". Sa zarezom vodene kapljice? Ozbiljno?
Ako je reč o botu koji samo uzima vesti sa nekoliko popularnih sajtova, provuče ih kroz Google Translate i ne napiše ni odakle ih je uzeo - onda u redu.
 
Zbog čega je obrisana tema o Ananasu? Imamo Ebay, Amazon, AliExpress, Banggood itd itd, a ne može domaći sajt?
 
^ Slažem se da može da bude korisna tema. Bolje da se piše u jednoj, nego da se provlači diskusija kroz razne teme na forumu.

Našao sam i vratio.
 
a da se napravi i tema za Shoppster pošto isti nudi drugima platformu za prodaju?
 
Pitanje nije u vezi sa forumom, nego sa sajtom.
Dakle, da li vesti rade botovi ili živi ljudi? Videh danas slučajno vest koja počinje ovako: "TCL 205 sa zarezom vodene kapljice...". Sa zarezom vodene kapljice? Ozbiljno?
Ako je reč o botu koji samo uzima vesti sa nekoliko popularnih sajtova, provuče ih kroz Google Translate i ne napiše ni odakle ih je uzeo - onda u redu.
Meni ne izgleda kao da je ta vest cela prevedena pomoću GT, više kao da je prevodio neko ko nije znao kako da prevede određene delove, već ih je preveo bukvalno ili ih provukao kroz GT. „Zarez vodene kapljice“ nije jedini problematičan termin u tom tekstu, tu je i npr. „velika brada“ na telefonu?!

Jasno mi je da tu nije u prvom planu pravopis i tačnost prevoda, ali smatram da je ovakav tekst daleko ispod nivoa na kojem je Benč.
 
Par dana bas lose na mobu...
 
Da li je moguće ugasiti automatsko pretvaranje YT linka u MEDIA=youtube tag?
 
Gde je nestala tema Osvetljenje sobe ? Kada nadjem link za nju i kliknem, nije moguce pristupiti temi..
 
Da li je moguće ugasiti automatsko pretvaranje YT linka u MEDIA=youtube tag?
YT linkovi se automatski embeduju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno