Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Primer:
Stiglo više upozorenja (N) o nepročitanim porukama, Alerts (zvonce u gornjem delu ekrana). Uz zvonce se pojavi "crveni" broj N. Klikom na zvonce se dobije lista poruka. Odabere se jedna da se pročita i... Ostane N-1 nepročitana. Logično je da i broj uz zvonce postane N-1. Ali ne. Broj nestane kao da su sve poruke pročitane. Logično je da se broj smanjuje N-1,N-2... sa brojem pročitanih poruka, sve dok ne dođe do 0, odnosno da nema novih Alert-a.
 
Ne znam da li je bug ili feature, ali u profilnoj sekciji Pristup internetu i dalje stoje ISDN i Modemska 56K veza. Da li i dalje postoji neko ko pristupa internetu preko ISDN i 56K modema?
Ovo je verovatno prekopirano sa starog foruma. Mozda da se izbace i ubaci WiFi jer ima ljudi koji i dalje koriste WiFi.
 
Ne znam da li je bug ili feature, ali u profilnoj sekciji Pristup internetu i dalje stoje ISDN i Modemska 56K veza. Da li i dalje postoji neko ko pristupa internetu preko ISDN i 56K modema?
Ovo je verovatno prekopirano sa starog foruma. Mozda da se izbace i ubaci WiFi jer ima ljudi koji i dalje koriste WiFi.
Ne bi verovao da ima :)
 
Ovde na forumu sto su? :D
Koliko ih ima i da li se oni ipak ne zezaju?:unsure:
 
Postoji li ograničenje na broj privatnih poruka (Inbox i Sent) koji se može sačuvati, što je na starom forumu bilo 750? Sada ne vidim da piše...
 
Prvo sve pohvale za unapređenja desktop i mobilne verzije, stvarno je veliki posao odrađen!
Pratim dosta tema sa velikim brojem poruka u vezi svih novosti pa se izvinjavam ako je ono što me zanima pomenuto negde.
Prva stvar, kada u podešavanjima pokušam da omogućim push notifikacije izbaci mi da nisu podržane? Koristim Firefox, XEU weekly, poslednja verzija za A10 20.09.12, Xiaomi Mi 9T Pro. U FF su omogućene notifikacije.
Druga stvar nije bug ali da pitam, da li postoji neki drugi način da se direktno izađe iz PWA aplikacije osim preko Home button?
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-02-15-18-11-45-557_org.mozilla.firefox.jpg
    Screenshot_2021-02-15-18-11-45-557_org.mozilla.firefox.jpg
    81 KB · Pregleda: 40
Gore u samom vrhu "BENCHMARK" ikona (link ka Bencfmark sajtu) ne radi, ne vodi na Benchmark sajt, vec baca opet na forum.
Jel to tako treba?
 
Zašto je naziv ove teme ("da li smatrate...") ispisan ovako velikim fontom? Ni kod jedne druge to nisam primetio na telefonu.

Screenshot_2021-02-16-20-15-14-144_com.android.chrome.png
 
Do tebe je nesto:
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-02-16-20-55-02-07_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg
    Screenshot_2021-02-16-20-55-02-07_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg
    88.6 KB · Pregleda: 44
Da li je ovo bug ili feature, ne znam, malo iritira. Listam npr temu sa slikama, i za svakog postera mi ikoči njegov dodatni meni. OK je to da iskoči ako kliknem na avatar, ali ovako samo od sebe, dosta smeta.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210216-180835.png
    Screenshot_20210216-180835.png
    727.5 KB · Pregleda: 43
Definitivno nešto na tvojoj strani.
 
Jel ima neko podešavanje da se vidi preview poslednje poruke u npr. new posts? Onako kako je bilo na starom forumu? Mislim na preview poslednje poruke u svakoj temi na spisku, da pojasnim...
 
@ zechs
Verovatno mnogo često pišeš ili postoji neka prijava pa si dobio "bonus" za vreme javljanja. Ja sam napisao 3 posta u istoj temi pošto mi je isteklo vreme za korekciju pa mi na kraju ušlo sve u isti post.
 
Ispravite me ako grešim ali pre je kada se klikne na datum (odnosno Yesterday) moglo da se ode na poslednji post - sada otvara prvu stranicu teme - može li se ovo korigovati?

Svakako lepo od vas što kada klikneš na naslov topica otvara unread.


1613612729604.png
 
Ne mogu nikako da nađem temu o rasveti, štedljivim i led sijalicama....
 
Nestala nažalost...
 
Hm...

Ako napišemo dva posta za redom, oni budu mergoveni u jedan.
Ovo je ok ako su pisani brzo jedan za drugim, dok traje period za edit.

Međutim, ja sam malopre dodao post u temu gde sam ja napisao poslednji post još pre 5-6 dana. I odmah ih je mergovao u jedan.
Sada uopšte ne daje opciju za edit (odmah posle pisanja tog drugog) jer je "post pisan pre 5-6 dana", i ne mogu da ispravim očiglednu grešku. :(
Takođe, tema nije iskočila gore kao "new posts...", a dodao sam važne nove informacije. :(

Posle nekog vremena, uopšte ne mora biti da su ta dva posta istog autora vezana i da su za isti post, samo zato što je autor isti. U ovoj temi, zaista sam hteo da razdvojim prvi i drugi post.
Automerge je ok da radi 15-20 min posle pisanja posta. Kasnije mi malo bzvz.
 
Meni se često dešava da duplira post kao da je radjena dopuna odnosno ispravka iako se odradi samo objavi. Može da bude da miš odradi 2 klika ali zašto prijavljuje kao dopunu?
 
.......vise puta sam pokusao da se ulogujem u svoj visegodisnji profil , bezuspesno......napravio sam novi (dodao "01" korisnickom imenu)koji radi ali bih svakako da mi se vrati stari ako je izvodljivo.............
 
Da li je u pitanju bag koji je do Vas, s obzirom da ne mogu da pristupim benchmark forumu sa svog Tapatalk accounta?
Pisao sam im, navodno kažu da je problem do vašeg ažuriranja... Svakom drugom forumu sa te app mogu da pristupim...
 
Da li je u pitanju bag koji je do Vas, s obzirom da ne mogu da pristupim benchmark forumu sa svog Tapatalk accounta?
Pisao sam im, navodno kažu da je problem do vašeg ažuriranja... Svakom drugom forumu sa te app mogu da pristupim...
Forum više nije na tapatalku. Tapatalk trenutno nije podržan, da li će biti veliko je "?" Da si malo pročitao video bi pitanja i odgovore. Živeli 🍺
 
Forum više nije na tapatalku. Tapatalk trenutno nije podržan, da li će biti veliko je "?" Da si malo pročitao video bi pitanja i odgovore. Živeli 🍺
U pravu si, izvinjavam se na razvodnjavanju teme. Iz nekog razloga na searchu nisam našao, mada je bilo i podosta kasno, verovatno greška do mene. Hvala na odgovoru i razumevanju.
 
После одређеног времена престану да ми се појављују нотификације када неко направи пост у теми коју пратим.
Онда уђем у ту тему, излистам тих пар дана што сам пропустио, и онда рецимо наредних недељу дана обавештења нормално пристижу, па опет у круг.

Дешава ли се то неком?
 
Stalno mi izbacuje dole "Benchmark Forum would like your permission to enable push notifications." iako sam dozvolio pa evo vec jedno 50i put.
 
To je pre do browsera ili telefona, nego do Benchmark foruma. Jednom sam dozvolio notifikacije i to je to. Stižu obaveštenja bez problema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno