Šta je novo?

Kućna multimedija Preporuka za soundbar

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Mare011

Cenjen
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruke
584
Poena
180
Moja oprema  
Mobilni telefon
Samaung A52s
Pristup internetu
  1. Optički internet
Vec duze vreme gledam soundbarove ali nikako da se odlucim za neki, pa ako neko moze da preporuci nesto do 250eur?

Znam da ne treba da ocekujem neki vau zvuk ali uglavnom ce se korisiti za filmove mrzi me da ravlacim kablove po celom stanu za 5.1 sistem i bitno mi je da ima hdmi arc da mogu sa daljinskim od tv da kontorlisem soundbar

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Rešenje
Vredi li Samsung HW-B440 uzeti za 130€? trenutno je snižen na nemačkom amazonu, imam mogućnost da mi donesu, verovatno je to ustvari HW-B450 ali nisam siguran, pošto je model kao za nemačko tržište.
Ne mogu da se protegnem više, nažalost, a spram VOXovih zvučnika od 3W ovo će mi biti simfonijski orkestar
Jeste. Ali covek ih nece nazad, a postoji opcija da se setuju kao front wide.
 
Videću ako bude mogao da ih stavi nazad, tako će. Ako ne, ići će na front.
Gde se to podešava da budu front?
 
Aha, preko telefona. Ok, hvala.
 
Sa q990c nema greske. Jedan je kolega napisao da je uzeo samsung oled i pomenuti soundbar, tako da mozes da pitas njega kakav je. Na rtings-u imas test, pa ako zelis mozes da pogledas (ili drugar sto hoce da uzme).
 
Jel moguće da nema HDMI 2.1? Ortak ima konzolu, pa bi išla konzola u output u soundbar. Ispravite me ako grešim što se tiče povezivanja.
Glupo ako output nema HDMi 2.1
Ili zbog eARC to nema veze, može i u tv da se ubaci konzola?
 
Preporuka za q990b-c imam ga vec 6m ja prezadovoljan. U kompletu sa LG C2 65" i PS5 sve sjaka ko podmazano. Neka ti napravi neko stalke za zadnje zvucnike ili ako ih neces pozadi i ne moras.( ja pravio imas slike ako te zanimaju nekoliko strana unazad)
 
Jel se glasno čuju kada odvrneš? U poredjenju sa zvučnicima od tv-a.
 
Znao sam da je bolje, ali otprilike koliko je to bolje ako uopšte može da se kaže :D
 
Pozdrav svima, noiv sam na forumu i uopste u svetu zvuka :D
Selim se za par nedelje i razmisljam da se malo castim soundbarom i tv-om naravno.
Pasce verovatno neki QN90 Samsung ili slabiji Oled. Dosta sam prelistavao ovde forum ali i cuo uzivo Q600B i osetio ogromnu razliku u odnosu na B550, tako da je to moj favorit za sad i cenovno naravno.
Zanima me da li za tih nekih 35.000-40.000 mozda i nesto bolje, a da je podjednako kompatibilno sa Samsung tv-om?
I drugo pitanje da li preporucili povezivanje sa optickim ili HDMI 2.1?
Hvala napred!
 
Meni JBL 5.1 radi preko hdmi sa LG UN7000 TV-om (web OS) besprekorno, ali je arc input. Ne znam da li je arc podrzan preko optike.
 
Pozdrav svima, noiv sam na forumu i uopste u svetu zvuka :D
Selim se za par nedelje i razmisljam da se malo castim soundbarom i tv-om naravno.
Pasce verovatno neki QN90 Samsung ili slabiji Oled. Dosta sam prelistavao ovde forum ali i cuo uzivo Q600B i osetio ogromnu razliku u odnosu na B550, tako da je to moj favorit za sad i cenovno naravno.
Zanima me da li za tih nekih 35.000-40.000 mozda i nesto bolje, a da je podjednako kompatibilno sa Samsung tv-om?
I drugo pitanje da li preporucili povezivanje sa optickim ili HDMI 2.1?
Hvala napred!

Obrati paznju da sa Q600B izgleda nesto serijski nije u redu- mnogo njih se zali na riknjavanje. Imas i ovde u thread-u.
 
Q600C? :)

(nisam pratio da li su reseni problemi, ali pretpostavljam da jesu)
 
Imaš Q600C (model za 2023. godinu) za 43k
 
Mogu li preporuke za soundbar i woofer. TV je TCL C735 i koristim iskljucivo za Netflix i PS5. Da li se uopšte može išta naći do 250-300 eura? Takođe bilo bi dobro da soundbar podržava dolby atmos.
 
Hvala Delija i Alex na brzim odgovorima. Sta bi bila preporuka u tom cenovnom rangu, ako zaobidjem Q600b? Ja sam gledao najvise Samsung jer cu i tv uzeti svakako njihov.
A sto ne bi isao na JBL? Ako ides na 2.1
 
Nazad
Vrh Dno