Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Jedna vipova interesantna promocija

I ja sam danas uzeo dva paketa. Koga interesuje, evo jos nekih informacija:

000cddfb4a758a635c632b529d0410b8.jpg



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nakupovah se u maxiju heheheh sad moji mogu da zovu sledecih 6 meseci ;-) .. cokoladice ostavljam sebi ;-)
 
Nakupovah se u maxiju heheheh sad moji mogu da zovu sledecih 6 meseci ;-) .. cokoladice ostavljam sebi ;-)
Samo odaberes najbolji broj na kom ces uplatiti 200 din i da aktiviras viber dodatak za godinu dana[emoji1]

Nego meni nešto sumnjivo da može aktivacija do 31.12.2017 godine, da nije greška pa do 2016?

Odmah i telenor podelio 500gb do kraja godine za prepaid.
 
Poslednja izmena:
Da, da, 500gb, sigurno :D
 
Preko Telenor banke mogu da se dopune Telenor brojevi.
Preko aplikacije i portala Komercijalne banke mogu se poslati dopune na bilo koji prepaid broj u Srbiji.

Ja koristim Telenor banka Master karticu za dopunu Vip prepaid brojeva. Provizija je 0 za mene kao kupca.
 
Onome sto je poceo za VIP dopune je smor sto mora da ima VIP nalog za to :)
 
Moram Djoletu da lupim kontru oko MTS-a. Nije tačno da se kod MTS-a samo gube pare. Zahvaljujući lopovima ja zaradio pare :)

Pošto ovih dana objašnjavam mojima kakav je MTS našao se jedan njihov obožavalac da ih brani. Kako "obožavam" te koji bez argumenata ili dokaza žestoko prodaju svoje stavove i uverenja kao jedinu i neprikosnovenu istinu predložio sam mu opkladu. Rekoh mu: "Prijatelju ajd ti pusti internet promociju pa ako ti ne u kradu pare bićeš srećan što si u pravu i imaćeš pride 20e, ali ako ti uradu pare ti meni dodješ 20e".

Epilog već znate ili predpostavljate.... kada se ostatak njegovog kredita "pretvorio" u čitavih 0,04 dinara :)
 
Ne, skroz sam usput ovo odgovorio jer ocigledno nije procitao covek; tebe ocigledno pogadja sto je VIP izgleda, pa si se javio :)

@teletabis, dobra :D (ali on je DZole, ne DJole :))
 
Samo odaberes najbolji broj na kom ces uplatiti 200 din i da aktiviras viber dodatak za godinu dana[emoji1]

Nego meni nešto sumnjivo da može aktivacija do 31.12.2017 godine, da nije greška pa do 2016?

Odmah i telenor podelio 500gb do kraja godine za prepaid.

Nije greška jer sam baš juče uslikao do kada traje promocija, tj prodaja promo pakovanja. E sada ako zalihe isteknu ranije, to je već nešto drugo ali oni nisu mogli da znaju koliko će se brzo sve to prodati. 20161111_185853.jpg
 
Kako to? Jel možeš da pojasniš?

Verovatno misli na Maxi Mobile, što je u stvari zakupljena enumeracija od VIP-a 068, gde se za svaki račun preko 500 din u Maxi-ju na kasi dobije 1gb interneta za mesec dana do kraja 2016-te, pored free razgovora u vip mreži, ali ima catch - mora jednom mesečno da postoji uplata od minimum 200 dinara. Pre ovih silnih promocija davali su po 100mb.
 
Nije greška jer sam baš juče uslikao do kada traje promocija, tj prodaja promo pakovanja. E sada ako zalihe isteknu ranije, to je već nešto drugo ali oni nisu mogli da znaju koliko će se brzo sve to prodati. Pogledajte prilog 214458

Jasno je za prodaju, svi znamo da će te zalihe da planu za par dana :). Ali oni su se ovim obavezali, da ako ih sada kupiš pa ih aktiviraš kada ti zatreba, to možeš da uradiš u narednih godinu dana, to mi je malo verovatno?
 
Verovatno misli na Maxi Mobile, što je u stvari zakupljena enumeracija od VIP-a 068, gde se za svaki račun preko 500 din u Maxi-ju na kasi dobije 1gb interneta za mesec dana do kraja 2016-te, pored free razgovora u vip mreži, ali ima catch - mora jednom mesečno da postoji uplata od minimum 200 dinara. Pre ovih silnih promocija davali su po 100mb.
Tako je.
Sto se uplate tice, vise nema besplatnih Maxi Mobile kartica? (time ne mora uplata uopste)
 
To je tajna ZADOVOLJNIH, valjda?:)
 
Da li SMS poruke iz ovog Vip paketa u maxiju vaze za sve mreze ili samo Vip? Pretpostavljam samo Vip?
 
Da li je kod Telenora moguc prenos kredita sa jednog pripejd broja na drugi i kako? Pandan MTS Friendly dopuni.
 
^ Hvala! Vidim da nije moguce preneti manje od 200din sa pripejda na pripejd - jesam li u pravu?

Ne koristim Telenor, kad sa pripejd broja sa 100din kredita pozovem 9000 i biram nulu, ne nudi opciju razgovora sa operaterom. Kako je to moguce? Nudi samo operatera na engleskom.
 
Da, moguće je preneti samo 200 din (ni manje ni više)po transakciji i ako želiš još novca da preneseš moraš da sačekaš 24h od poslednje transakcije.

Operatera na prepaidu možeš dobiti tako što ćeš prvo pritisnuti 2, pa onda 0. Malo je zeznuto to što nemaju direktno preusmeravanje na operatera. Javi ako je uspelo.
 
Poslednja izmena:
Ljudi da vas pitam nešto. Jel to uveden neki novi zakon o mobilnoj telefoniji?
b4a9db039a72716a22f470c3292eff00.jpg


Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Pre bih rekao da taj zakon nije ukinut :) Registracija prepaid kartica je bila obavezna tamo negde oko 2000-te, verovatno je neka inspekcija sada podsetila Telenor na to.
Pozdrav
 
Čim piše "mjestu" znači da je reč o Crnoj Gori gde su oni to uveli pre par godina, i gasili su sve neregistrovane pripejd kartice pa i mtel. Kod nas u Srbiji su pokušali tako nešto da uvedu ali im nije pošlo za rukom, pa se i dalje kartice mogu kupiti na kiosku itd. A u koliko se uzimaju u poslovnici uvek traže ličnu kartu bar u mts-u.
 
Aha ok. Bi mi čudno u vipu kad su mi tražili ličnu kartu i da potpišem neki papir a menjala sam običnu sim karticu za usim.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Pa ako nije registrovana, moraju izvrsiti registraciju.
 
Nazad
Vrh Dno