Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

200 je minimalna dopuna kod svih operatera.
Ne znam gde je provera ako nije na *123#.
 
Vip aplikacija?!
 
*123# pa ides keca stanje kredita

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Dali može neko da mi kaže kako mogu da ukinem pripejd tarifni paket? Kupio novu sim karticu kod Telenora, imam 1GB interneta i 100 minuta razgovora besplatno, ali kredit važi samo dva meseca. Imam i staru Telenor karticu, tamo kredit važi godinu dana. Pa pretpostavljam da je kod ove nove sim kartice problem što su mi uvalili neki tarifni paket.
 
Poslednja izmena:
Pa na novim vazi 2 meseca. Moze vaziti valjda duze, ako ga dopunis preko onih scratch kartica, kao daaavno sto su svi radili.
 
Da to su vaučeri, i treba da kredit važi godinu dana. Mada ih nema nigde. Pa ću gledati da nateram poslovnicu Telenora ovde da poruče vaučer ako može. Ako ne može videću kako je kod VIP-a.
 
Na onom net za čet dodatku u vipu na viberu su besplatni i pozivi i poruke ili grešim? Čini mi se da, kad sam kupila karticu, u tom dodatku je viber skroz bio besplatan. Sad ne znam da li je još uvek tako.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Sada je neka akcija, piše valjda do 3.5 da traje, sve te društvene mreže tj saobraćaj za njih je besplatan godinu dana. Uzeh baš ocu pre neki dan karticu, radi Viber i pozivi i poruke.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
E pa ja sam uzela baš tu karticu i znam da je bilo godinu dana besplatno ali ja to više nemam. Ili je bila fora da ne sme da se uplatim ni jedna druga promocija a ja uplatila 1gb neta.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Lažem. Imam besplatan viber. Mora da je bila trenutna nedostupnost mreže kad sam pomislila da je promocija istekla :D

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
U Oktobru prošle godine kupio sam Telenorovu prepaid internet karticu, aktivirao je istog meseca i potrošio sav internet.

Nisam je dopunjavao. Da li se ona još uvek može dopuniti za korišćenje interneta, ili je istekla i mora se kupiti druga?

Hvala.
 
Vip konačno uveo kupovinu neta na mesec dana. [emoji1]

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
" Dodaci istog tipa sadržaja se mogu aktivirati i pre nego što se potroši sadržaj iz trenutno aktivnog, pri čemu se njegov sadržaj briše"

Ako sam dobro razumeo,ako ponovo aktiviras isti dodatak,prethodni sadrzaj se brise.A kod telenora se ne brise,nego se dodaje na ponovnu aktivaciju.
 
Bio im je mnogo jeftin onaj dodatak net za chat od 189 din koji je trajao 6 meseci. Sva sreća juče sam aktivirao isti dodatak koji važi u narednih godinu dana free. Mada je i ovo sada ok za 200 din mesec dana 3 društvene mreže, fali im samo instagram i bio bi full dodatak.
 
Jeste skupo krastavac. Moraće to u narednom periodu da bude jeftinije jer počinje sve više net da se koristi a viber, wa isl dosta jedu mb. Imam i ja net za čet još 6 meseci ali mi smor da prebacujem mob podatke sa jedne kartice na drugu, u telenoru imam sve ali nemam 4g a u vipu samo net za čet pa se onda zaletim na net a ono ne radi, pa vraćaj u podešavanjima na telenor. A ono na 7 dana mi je bzv. Desi se da ne potrošim ništa a ono istekne. Meni je danas stigla poruka da sa svakom uplatom kredita imam besplatne minute u vipu u narednih 7 dana.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
To sa besplatnim minutima u vip-u posle dopune nije loše. Ostaje ti dopuna za razgovore ka drugim mrežama, a ne plaća se ni uspostava veze...
 
Naleteh slučajno pa reko da uzmem par komada, trebaće
cd8336ead1b53dc91386c77f89677a0a.jpg


NXT-L09
 
Haxaxaxaxa, TELENOR.CO.YU :)
Covece, pa koliko su nepozeljni, kada ne mogu nesto napravljeno PRE 10 GODINA prodati! :)
 
Ko to jos kupuje pa im zaostalo.

Nego, izgleda da elektronske dopune vaze 330 dana:

Elektronske dopune

Znate tačno koliko vam novca treba na računu? Pripejd dopuna "Biraj iznos" omogućava vam da uvećate svoj kredit za bilo koju sumu između 200 i 5.000 dinara.

Ovako ostvarena dopuna važi 330 dana, uz dodatnih 60 dana za dopunu, osim za Telenor pripejd paket 200 u okviru kog dopuna važi 60 dana, uz dodatnih 330 dana za dopunu.
 
Poslednja izmena:
10 godina... mozes pravdati sada, ali ne celih 10 godina :) (ili koliko vec je .rs)
 
Jel moze link za elektronsku dopunu biraj iznos gde bi za 300 din dobio vazenje dopune 330 dana.Hvala
 
Bitno je koji si paket, nema tipova eDopuna.
Jedino za ove papirne je razlika.

@omtw, gde si kupio vaucere?
 
U prodavnici u selu Prosek pre ulaska u Sićevačku klisuru. To je ona prodavnica sa ogromnim parkingom za šlepere pored kafane Šerif. Kaže prodavačica da turski kamiondzije to kupuju i da samo zbog njih to i naručuje.
 
Ovo znaci da nove Telenor prepaid kartice kao i sve one starije koje nisu "Telenor prepaid 200" imaju vazenje dopune 330+60. Sto je trenutno najbolje na tržištu.
 
Da, samo što nove kartice jesu Telenor prepaid 200. Al tu vaučeri dolaze do izražaja [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da nisu Telenor 200 jer je to paket koji je kostao 200 din i predstavljao je tada pojeftinjenje dok ove sada kostaju 300 dinara i zovu se Telenor prepaid.

Valja ovo proveriti i dobiti potvrdu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno