Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Zvali iz mts nude 30 posto na sve postpaid pakete i pitaju da li ste videli nas prepaid, skrenuo sam im paznju da niko ne nudi nista ako zelis da obnovis ugovor i da zato menjamo mreze svake 2 god, i da treba da se posvete postojecim korisnicima a iznenadio sam se napretkom mreze A1 i Yattel po pitanju 4g interneta jeli imam i Yattel prepaid karticu uz Mts a cerka ima A1 tako da siju Mts po brzini interneta dobro. Mts cak na Zlatiboru ima 2 megabita a suprotni tabori bar 50-100 megabita. Inace sam iz Uzica i imam plac na pola puta do Zlatibora i cesto sam na skijanju zimi.
Uz mts sam bio iz navike dugo godina placao racun i nisam razmisljao o kvalitetu usluge.

Da li ima nekoga kod Yettel-a ko nema u aplikaciji ponudu 50% a aktivirao je karticu pre više od 48h i ako ima takvog, da li mu je broj registrovan?

Jel zna neko kako A1 obra─Źunava internet u onim paketima od 400 din. Ju─Źe mi je za nekih 30 mb saobrajaja skinut 1Gb, nema nikave logike, jedino ako je lokacija na kojoj sam bio imala lo┼í signal, mada ni to nikako ne mo┼że da opravda 30x ve─çu potro┼ínju od realne. Iz principa ne─çu obnavljati paket pre isteka ostatka paketa... ali ovo je stvarno ne─Źuveno...

Nije sve ni u ceni mo┼żda A1 jeste jeftiniji, ali ovime jasno pokazuje da kvalitet nije na nivou druga 2 operatera...

Nocas zavrsen prenos broja u a1 na Mts nestalo mreze, ubacio a1 karticu podesavanja stigla za 4g i Mms, up and running, sve ok.

@coldej ako ti nije aktivan promotivni period za mese─Źne planove, cimaj podr┼íku na tviteru i prosledi─çe. Produ┼żeno je do 31. marta.

Imam sve promocije aktivna Mesecni plan 400 i 5gb na 7 dana neki bonus.

Imam sve promocije aktivna Mesecni plan 400 i 5gb na 7 dana neki bonus.
kad probas novi da aktiviras vidi jel pise cena 400din ili 200din ako pise 400din moras da saljes da ti aktiviraju promotivni period tako se zove opcija i vidi se u moj a1

Za vas koji koristite mese─Źni plan, da li ako se novi aktivira stari saobra─çaj se sabira i va┼żi do isteka novog, ne sabira se ili ostaje da va┼żi do starog datuma?

Ako aktivira┼í novi plan pre isteka starog, tro┼íi─çe┼í stari plan sve do onog dana kada on ne istekne i tada ─çe┼í po─Źeti da koristi┼í novi. Nema sabiranja, bilo nekad na po─Źetku pa batalili.

Sve je zasebno, sve mozes sto puta aktivirati od dodataka sto placas. I sta god da je u pitanju od istog saobra─çaja se trosi prvo ono ┼íto isti─Źe. Izuzetno transparentno. I nema zabune. Ako aktiviras poklon od 3 dana MB a plan isti─Źe za pet dana. Prvo trosis te dodatke od 3 dana... Pa tek plan. Isto obratno bi bilo da plan isti─Źe za 2 dana. Onda bi prvo plan trosio. Pa kad istekne ili potrosis tek bi onda poklon dodatak trosio jer traje duze...

Na Yettel prepaid broj redovno nocu oko 1:30 stizu sms poruke sa promotivnim sadrzaje. Nemam nista protiv promotivnih ponuda ali termin je no comment.

Da li ima resenja kako tome stati na put? :)

Poslednja izmena:
A1 prepaid ponedeljak - 3GB za sve na 3 dana.

Mogu da se iskljuce reklamne i push up poruke negde u aplikaciji pod OSTALO...

Poslednja izmena:
┼áto se ti─Źe mts-ovog NG dodatka 24GB neta,
ako se jednom deaktivira automatska aktivacija (da ga ne koristim kada mi ne treba ili da mi ne skida kredit bespotrebno), da li mo┼że da se aktivra ponovo?

Drugo pitanje, kada se deaktivra, da li prestaje istog trenutka ili je prekid nakon ciklusa od 30 dana?

Da li je istina da se vi┼íe ne proizvodi papirni vau─Źeri za (prepaid) dopunu (Yettel)?

Da li je Deezer dostupan za prepaid korisnike MTS, Yettela ili A1? I zašto je cena kod operatera 540 dinara a na sajtu Deezera 12 evra. Razlika u ceni je ogromna

Da li je istina da se vi┼íe ne proizvodi papirni vau─Źeri za (prepaid) dopunu (Yettel)?
Istina je. Ono ┼íto je bilo zaostalo iz Telenora, to je to. Do┼ítampana je neka znatno manja koli─Źina i osim datuma isteka, razlika je i u telenor.co.yu odnosno telenor.rs, a nakon rebrendiranja u Yettel, rok va┼żenja dopune je skra─çen na 60 dana i izjedna─Źen sa ostalim vrstama dopuna. Prigovorio sam i prijavljivao nadle┼żnima, ali od svega toga ni┼íta, oti┼ílo pod tepih. ┼áto se kod nas ka┼że, pare na astal, zakon pod astal.

Da li je Deezer dostupan za prepaid korisnike MTS, Yettela ili A1? I zašto je cena kod operatera 540 dinara a na sajtu Deezera 12 evra. Razlika u ceni je ogromna
Pretpostavljam da je razlika zbog toga jer su partnerski saradnici i reklamiraju ih preko televizije, drustvenih mreza pa zato. Sto se tice prepaida, vidi da li imas opcije u A1 aplikaciji ili pitaj agenta na sajtu.

Koji prepaid operater ima flat 7 dana interneta u ponudi?

Pa imaju li neki turisticki paketi sa flat opcijom?

Zar nije A1 Vikend Net prepaid i flat?
To nije prepaid, to je postpaid bez UO. Pored toga mora da kupi mifi ure─Ĺaj.

Ako pita baš za prepaid kao takav - ni jedan operater nema flat internet ponudu, ni na jedan dan.

Dobro ljudi hvala.
Ko nudi najvise interneta za 3-4 dana? Imaju li one neke dnevne opcije sa dosta interneta?

A1 400din 20gb 3 dana

globaltel 300din 5gb 7 dana

yettel
Pripejd 400din 5gb 7 dana
Pripejd Plus 600din 15gb 15 dana
Turisti─Źki paket 1399din 50gb 30 dana

mts
Pripejd 400din 5gb 7 dana
Sve cool 600din 15gb 15 dana
Turist SIM 600din 15gb 5 dana

5GB za nacionalni saobra─çaj - A1 ponedeljak (poslednji dan).

Nazad
Vrh Dno