Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Mislim da nema, već troši kredit po 60 dinara za megabajt.
 
Cepa po kreditu. MTS je jedini provajder u Srbiji koji na prepaid-u dozvoljava da se troši kredit za internet tj da je moguće korišćenje interneta van dodataka, kvota...
 
meni je na broju sa probaj plan ali kredit 0 din jer je kredit prebacen bio na drugi broj preko fd kad sam potrosio tih 2gb jer sam dobio 1gb za dopunu i 1gb gratis koje je sabralo oborilo bilo na 64/32 aktivirao cisto da ispucam promociju za dz kad sam vec produzavao karticu koju dopunjujem jednom godisnje.
 
MTS plan 100
kada potrosim pripadajuci internet, da li ima onaj 64/32 protok do ponovne aktivacije ili ne ?
hvala
Мени није скидао кредит.Имао сам нет,јадан,једва функционисао,брзину не знам,али није скидао кредит.Исто добио 2 ГБ ,један за допуну(7 дана) и један за план

Иначе Моћни план"A1) траје до 2.10. а послије тога је 900 дин.Такво је обавјештење.
 
Poslednja izmena:
Jedini izuzetak je ko u međuvremenu prenese broj, imaće pravo na moćni plan do kraja godine.
 
Имаће 6 мјесеци ако пренесу број до краја године,од момента преноса.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Kad pogledate većinu postpaid tarifa drugih operatera, moćni plan sada (pored svih poskupljenja) i nije tako loš za 900 dinara.

500min/sms ka svima + neograničeno u mreži
9GB neta + 10 za chat i fb + 10 za insta
Za 900 dinara dobra ponuda.

1000min/sms ka svima + neograničeno u mreži

18GB neta + 10 za chat i fb + 10 za insta

Za 1300 dinara dobra ponuda.
 
Mislim da za A1 treba da pišemo
Neograničeni minuti u mreži
+ 500 ili 1000 minuta za druge mreže ili SMS za sve mreže.
U zavisnosti da li ima ono dipliranje upaljeno ili ne. Plus bilo kad u toku meseca mozes da dupliras odnosno da aktiviras novi moćni plan tipa ako si 29. Dan potrosio. Nema smisla dodatak. Bolje da uzmeš plan na plan.
Jer ti minuti u suštini nisu za A1 jer se nikad ne troše oni nego uvek je neograničeno. Dok se za SMS trosi za sve mreže.
 
Pozdrav svima!

Uskoro bih trebao iz Grcke da dodjem za Srbiju na 2 nedelje, kad god sam dolazio proslih godina uzimao sam Telenor prepaid karticu, a sad vidim da ih vise nema :)

Kojeg bi mi provajdera preporucili a da ima dobar i rasprostranjen signal po celoj Srbiji i sa dobrim i stabilnim internetom, mozda neki odredjen prepaid paket i sl!?

Hvala!
 
Ako si bio zadovoljan Telenorom, sada imaju nove vlasnike i zovu se yettel, ali je to ista mreza. Ipak male razlike postoje, brzine neta nisu tako velike kao sto su bile, ali pristojno radi. Imaces od 10 do 150Mbps zavisno od lokacije.

Preporuka za Yettel prepaid plus:

15GB na 15 dana i 9000 dinara bonus kredita za pozive, sto je prakticno oko 300-350 nacionalnih minuta za 600 dinara.

Ako ti treba bas puno vise interneta a bez poziva, imas i:
50GB interneta na 30 dana, brzina ogranicena na 10Mbps, 999 dinara.
 
Hvala @poglavicas

Ovaj prvi paket mi deluje odgovarajuci...Da li je pokrivenost dobra sada kod Yettel-a jer cu obilaziti Srbiju pa da budem pokriven...?!
 
Kako funkcioniše automatska obnova u Globaltelu, da li obnovi u tačno vreme kad je isticanje ili dan ranije? Ja sam uvek do sada ručno obnavljao da mi ne bi slučajno krali svaki put po dan xD ali otkud znam. Poslednji put sam zakasnio pa mi je obrisan sav nagomilani prenošen saobraćaj.. nije mi zvonio alarm na oba telefona, ne znam kako se to desilo.
Inače ne znam da li je bio bag ili im tako sistem radi ali imao sam dosta gigabajta nakupljeno sve sabrano od bonusa dobrodošlice i 10gb poklon što su častili u znak izvinjenja za neki raniji prekid u radu mreže itd ali svih tih 15 gb ukupno nije nikad isteklo nego se obnavljalo do punih 15 iako sam ja uvek aktivirao samo najmanji paket za 300 din, 50 min/sms i 1 gb neta?! A trošio sam mesečno više od 1 gb.
 
Kakva su iskustva sa A1 pripejd surf dodacima? Da li je dobar kvalitet 4G neta u Hrvatskoj, Grčkoj, Turskoj, Italiji i Španiji? Ova ponuda mi izgleda sasvim pristojno za 1400 dinara i 15 dana korišćenja.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221011_115612.jpg
    Screenshot_20221011_115612.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 17
Koriste se A1 i Vodafone mreze za roaming, ako na lokaciji imas dobar signal i neopterecenu mrezu, radi sasvim korektno. Cak se kaci i na non-standalone 5G bez problema. Doduse brzine kao da su cap-ovane na 50Mbps za dl i oko 15Mbps za upload. Ali radi pristojno.
 
Meni je iskočilo u obaveštenjima.
I kad sam kliknuo otvorila mi se A1 aplikacija sa porukom
Da mogu da izaberem poklon dodatke po potrebi
I Prazna lista ispod 😀
 
Da li je neko razmatrao ili koristio ovu novinu iz mts-a? Izgleda da njihove austrijske kartice mogu da se kupe ovde i da se koriste u dosta zemalja. Evo i linka:

 
Da li je neko razmatrao ili koristio ovu novinu iz mts-a? Izgleda da njihove austrijske kartice mogu da se kupe ovde i da se koriste u dosta zemalja. Evo i linka:

Preskupo.
Daju 10GB za 25€ na DATA kartici a hrvatske mreze daju 10 i vise GB za oko 15€ na voice kartici.
 
Nazad
Vrh Dno