Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

verovatno jos nikome nije istekao pa se jos uvek nista ne zna tacno..

Ako bi se prenosilo ovo bi bio jedan od najboljih paketa ikada.
Upravo to :) ne bi me postpaid više video, ovako sloboda po niskoj ceni :)

Sent from my HUAWEI Mate using Tapatalk
 
I ja sam uzeo, ponuda je fenomenalna. Samo, do kada će da traje, videćemo.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
verovatno jos nikome nije istekao pa se jos uvek nista ne zna tacno..
Па и не сме да истекне јер кажу да се онда све губи. Не знам зашто неко одмах не упише нови план па да сви сазнамо.

Ако неко има план 600 па уплати нови план, како би се онда трошило и сабирало? Имаш 600 па после 5 дана уплатиш 300 па 600 па 300 ... и све док још траје први. Па то гарант убија њихов софтвер који одређује кад се шта троши.
 
Kad prođe mesec dana nova kartica.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Prilično je jasno, čini mi se:

"Ukoliko korisnik kupi drugi mesečni plan, a prvoaktivirani mu je i dalje nije istekao, preostali sadržaj se SABIRA sa sadržajem NOVOAKTIVIRANOG mesečnog plana i traje DO datuma ISTEKA POSLEDNJE AKTIVIRANOG mesečnog plana."
 
I prilično je jasno da piše "ukoliko kupi drugi..." Pitanje je da li može da se kupe još 2-3 plana posle prvog u jednom mesecu.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Било би јасно да пише ... уколико купи још један месечни план, овако могу да конструишу како хоће. Ово други може да значи и не исти него други ... па могу да додају још неки детаљ, као поменуто да мора да буде већи.

Вероватно може да купи још планова јер некоме можда није доста тих 300/600 динара а ето хоће да проба ово. Није ваљда намењено само онима који троше 300 месечно?
 
što se tiče zzzuper-a,

koliko sam razumeo, prvo se aktivira zzzuper pa se pre isteka od 30 dana aktivira mesečni plan 300 i tek kada se on aktivira odnosno naredni mesečni plan 300, nepotrošeno (šta?) se prenosi u naredni period od 30 dana.
Zašto mora da se pređe sa zzzuper na mesečni plan 300? Koliko sam razumeo, ako redovno aktiviraš promociju ili ostaviš da se ona sama aktvira automatski onda se sobraćaj prenosi u narednih 30 dana? Da li sa vipsuper može da se pređe na zzzuper ili ne?
 
Da rešimo neke nedoumice. Aktivirao sam Plan 300 i posle nekoliko dana ponovo Plan 300. Sabralo se sve...
 
I traje ti do isteka poslednjeg plana koji si aktivirao?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
"traje DO datuma ISTEKA POSLEDNJE AKTIVIRANOG mesečnog plana."
 
Није проблем у трајању него у сабирању, после приче да је из випа дошла информација да мора да буде скупљи план. Ако је овако, ето мени варијанте да угасим све постпејд бројеве (тј остао један постпејд и једна КТ) који ионако истичу крајем месеца и пробам ззз док не обрнем неке ... залихе пара. ;)
 
Imao sam jedan poziv od 42 sekunde, i skinuto je 16,4 dinara, kapiram da je uračunata i uspostava poziva, ali ne razumem kako je 11,9 + 3 dinara ispalo 16,4.

Totalno sve - 50% je definitivno najbolja promocija za nekog ko iole razgovara.

Poslao sam reklamaciju zbog ovoga. Reklamacija je odbijena, ali su me zauzvrat počastili sa 200 dinara kredita, nadam se da će u budućnosti biti informativniji kad prave ovakve promocije sa bonus kreditom i specijalnom cenom razgovora. Pripejd trojka promocija je u pitanju.

Telenor pripejd inače još jednom odradio sjajan posao sa sitne pare prilikom kratkog boravka. 'Totalno sve - 50%' mi pokrije sve potrebe kad sam u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Није проблем у трајању него у сабирању, после приче да је из випа дошла информација да мора да буде скупљи план. Ако је овако, ето мени варијанте да угасим све постпејд бројеве (тј остао један постпејд и једна КТ) који ионако истичу крајем месеца и пробам ззз док не обрнем неке ... залихе пара. ;)
Pa najskuplji je 600din. Nije moguće da ako uplatiš plan 600 dan pre isteka starog brišu protekli plan. Sačekaj malo da vidiš dal će ovo da potraje ili će nešto da zeznu.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Meni je prenos broja iz mts u vip poceo i bice zavrsen za 2 dana tokom noci. Zanima me kad ubacim vipovu karticu jel bacam mts-ovu i pretpostavljam da necu moci nista da cinim s vipovom obzirom da nema kredita na njoj ili pak ima neki minimalni poklon za početak? [emoji4]
I da li se moze koristiti vipova aplikacija sa play store-a za proveru stanja il to važi samo za postpaid?

Sent from my HUAWEI Mate using Tapatalk
 
Pa najskuplji je 600din. Nije moguće da ako uplatiš plan 600 dan pre isteka starog brišu protekli plan. Sačekaj malo da vidiš dal će ovo da potraje ili će nešto da zeznu.
Јесте нелогично али је тако било некоме речено у Випу. Немам шта да чекам, постпејд ми истиче крајем месеца, онда узмем ззз и трошим 2-3 месеца, зависи колико брзо обрћем паре. ;) Онда се враћам на Змајчека а ззз ће да остане као резерва.
 
Pametno. Ja prekinula ugovor sa telenorom kad je izašao žabalesku. Jedino mi fali dizer ostalo sve isto osim što platim skoro koliko i realno trošim.

Meni je prenos broja iz mts u vip poceo i bice zavrsen za 2 dana tokom noci. Zanima me kad ubacim vipovu karticu jel bacam mts-ovu i pretpostavljam da necu moci nista da cinim s vipovom obzirom da nema kredita na njoj ili pak ima neki minimalni poklon za početak? [emoji4]
I da li se moze koristiti vipova aplikacija sa play store-a za proveru stanja il to važi samo za postpaid?

Sent from my HUAWEI Mate using Tapatalk
Baciš tu mts-ovu kad aktiviraju vipovu, uplatiš kredit i to je to. Aplikacija se koristi normalno za pripejd korisnike.
15db046d0af6c2dd040db0eac38032c8.jpg


Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Mocices i na toj vipovoj kartici prvi put da aktiviras promociju (istu kao da si kupio novu karticu) besplatno. Mislim da je to sada Mesecni Plan 300.
 
Hoces da kazes da prvih mesec dana ne uplacujem 300din.?
 
Da li je neko aktivirao Zzzuper tarifu, a da još uvek ima aktivne gigabajte sa Ledilo promocije?
 
Je i to neka vipova aplikacija za pregled stanja?

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Meni je prodavac rekao da prvo potrosim ove minute sto sam dobio u zzzuper tarifi pa tek onda aktiviram 300 inace ce mi propasti ta prva tarifa.

Tj tek sad kapiram da mi nece propasti vec ce spojiti sve te minute sa istim trajanjem od mesec dana a to mi vec ne treba jer bi dobio 200 minuta za 600din koji isto vaze 30 dana

trebalo bi pri kraju meseca da ima 300din kredita i sve ce automatski da se aktivira.
 
Poslednja izmena:
Ako nekog zanima prelazak sa postpejda na pripejd.
UO mi ističe 21.08. Danas sam u poslovnici podneo zahtev za raskid ugovora. Ugovor se raskida danom preseka stanja. Meni od 01.09. broj zvanično nije postpejd. Ne menja se sim.
 
U ZZZuper tarifi, da li se min ka svima uporedo troše sa min u vip mreži?
 
I sve što se ne potroši u 30 dana ako se redovno produžava promocija sve nepotrošeno se prenosi u narednijh 30 dana?
 
Nazad
Vrh Dno