Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znači da ovaj trenutni status nije tačan?
 
@Zarkusi

Na prethodnoj stranici gde si postavio pitanje imas i odgovor
sa sve primerom i istim datumima

Posiljke su na putu ka Srbiji...
 
Само да јавим уз мало закашњење да су ми у истом дану (прошле седмице, чини ми се беше среда) стигле обе UA/HU и друга LP пошиљке!
Обе од различитих продаваца поручене 31. маја.
За УА/Ху је прошло 20-так дана од последњег статуса (HU) At local delivery center до мојих врата и тај статус је буквално остао и када сам потврдио пријем.
За ЛП је последњи статус од 23.06. "Out for delivery" (претходно At destination country ) и исто сам са тим статусом потврдио пријем. Начекао сам се но битно да је стигло и да није бачено с обзиром на вредност за обе око 3,5еур.
 
HU...naručeno 22 Juna, stiglo danas, dakle za 3 nedelje što je prilično brzo.
Ima veze i sa poštarom, ovaj moj je stara garda i znamo se dugo pa se trudi, častio ga malo, onaj što ga je menjao nije ni gledao to što treba da izdvoji sa gomile pa sam čekao par nedelja više za prethodne pošiljke.
 
Imam dve pošiljke sa statusom [HU] At local delivery center 20. jun 2022. Da li još neko čeka toliko dugo, ili da idem do pošte da tražim?
 
@eazy-i

Citaj temu....
Vazno je da napises gde je adresa za dostavu.

Ako je NS i odredjeni delovi BG , kasnjenja su i
preko mesec dana :( :(

-----
primeri za LB...LT

LBLT0722.jpg
 
Poslednja izmena:
Koliko sam shvatio iz prethodnih postova, nema resenja za posiljke UA...HU?
Sve je funkcionisalo normalno do pre par meseci kada su odjednom prestale da stizu posiljke.
Stignu samo neke koje nemaju free shipping i kojima se doplacuje isporuka pa se bas i ne isplati kupiti.

Konkretno poruceno 07.03.2022. nije stigla kod nas, bio do poste vise puta. Dispute odbijen. Status u pracenju na aliju je: Out for delivery At local delivery center.
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    70.9 KB · Pregleda: 47



@goran988

Ako se javi jos neko iz Nisa , onda znaci da nazalost i
Nis mozemo dodati na listu mesta gde postoji problem sa isporukom.
 
Ako se javi jos neko iz Nisa , onda znaci da nazalost i
Nis mozemo dodati na listu mesta gde postoji problem sa isporukom.
Ja sam iz Niisa, i 4 posiljke mi stoje u posti vec 15 dana... a druge 2, UA HU, zadnji status hand over to airline 12.07.2022 15:00 i dalje nisu stigle u Mađarskoj
 
Kod mene je danas isporucena gomila porudzbina od 27 i 28.06 - sve UA...HU
sa poslednjim statusom 2022-07-11 Out for delivery - [HU]At local delivery center

Porudzbine od 01.07 su vec u Madjarskoj - neke spremne za transport u Srbiju
hu07.jpg




@Aleksandra4

Iz lokalne poste mogu samo da cimaju lokalni postanski centar gde se posiljke
najverovatnije nalaze i came u nekom magacinu...
 
I dalje odma rejectuju dispute za hu posiljke koje nisu stigle a pise da su at local blabla ono? Eo od aprila maja neke istekle a nisu stigle..
 
Meni stoji da je UA...HU posiljka koju sam porucila 19.juna od 07.07. (HU)At local delivery center. Po vasim komentarima nekima stize, nekima ne.. Ne znam da li treba ici u postu? Iz Panceva sam, ako ima neki sugradjanin iskustva, nek se javi:)
 
Meni HU pošiljka sa Alija naručena 28og prošlog mesaca, danas stigla (16 dana ukupno trebalo). Izneverovao kad sam video. :) Mislio sam da je stiglo nešto zalutalo od pre par meseci (što nisam dobio). U principu isto kao i kod Saše gore.
 
Eh da sam ja te srece😁 porucila sam nesto za bebicu, bas bih volela da stigne. Ovo mi je prvo porucivanje, porucila bih jos stvari ali cekam da vidim sta ce biti🤔
 
Upravo mi doneo postar UA...HU od 07.07. (HU)At local delivery center:)
 
Inače meni juče stigla 3 paketića poručena 27-og juna, poslata 29-og, dakle za 16 dana. Najbrži Mađari ikad. Poslednji status im bio 11.07.
 
Tamodje, sve isto kao i kod tebe, dva razlicita paketa, poruceni27.06. poslati 29.06. jedan stigao juce, jedan ga jos nema...
Generalno u zadnje vreme bar u mom slucaju Hu dolazi brzo, 15-20 dana i kod mene je...
 
@Vuk95

Posiljke stizu , ali Posta Srbije u nekim reonima
ima ogromnih problema sa isporukom...

Ako krene dostava preko ove linije , mozda ce biti
povoljnija postarina za artikle skuplje od 5$.

Inace dostava neregistrovanih posiljki preko ChinaPost
i avio linije ( dok je funkcionisala ) Peking-Prag-Beograd
nije bas sjajno funkcionisala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno